вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

19 травня
05:39

З Днем вишиванки!

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

11 травня
06:35

Конкурс патріотичних аматорських відеороликів “Наближаємо перемогу”

У  Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури  ,у рамках тижня циклової комісії  гуманітарної та соціально-економічної підготовки, викладачами  Ольгою Колосовою та Галиною Ольховською 10.05.23 було проведено конкурс  патріотичних аматорських відеороликів “Наближаємо перемогу” серед студентів закладу.  Присвячений він був реаліям воєнного лихоліття. Пріоритетним завданням конкурсу є виховання патріотизму і національної гідності. 
Студенти створили ролики, у яких показали Бахмут під час війни.Зокрема, показані кадри влучення російських ракет у будинки, причому у багатьох моментах видно, що це не військові об єкти, а саме житлові будинки. Закадровий текст –це вірші сучасних письменників про війну в Ураїні.
 Живемо і працюємо з вірою в нашу перемогу! Слава Україні!


08 травня
06:28

Річниця Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні ми святкуємо річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років... 
Викладач Неберова І.М. разом зі студентами групи 2ОП-500 для всіх студентів та робітників коледжу провела виховний захід, присвяченний Дню Перемоги та Дню Пам яті та Примирення.
Ми - українці! Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у    Другій світовій війні. Ми сьогодні шануємо всіх живих, і тих,  хто пережив її, у кого й досі болять рани ...
Згадали кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державуна Сході країни.
   Присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання.
Ми завжди будемо пам`ятати тих, хто відстоював свободу та довів, що немає більшої цінності, ніж життя на мирній, квітучій землі!     
Нехай настане мир!  Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

02 травня
07:43

Вибори керівника студентського самоврядування

У зв язку із закінченням терміну повноважень голови Студентського самоврядування Лотарєва Єгора, було оголошено нові вибори керівника студентського самоврядування. У перегонах за право обійняти цю посаду змагалися три кандидати.
Шляхом таємного голосування у режимі онлайн ,  перемогу здобув Дмитро ГОРЯЧКО, студент 2 курсу, групи Е-499. У такий непростий час активна громадська діяльність студентства, відповідальне ставлення до майбутнього держави, підтримка волонтерського руху, стануть вагомим внеском у захист і розвиток країни.

Вітаємо ГОРЯЧКА ДМИТРА з перемогою у виборах.
Бажаємо йому творчої наснаги та плідної роботи у системі студентського самоврядування!
26 квітня
14:32

Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

У Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури пройшли заходи до Міжнародного дня пам яті про Чорнобильську катастрофу в дистанційному форматі:

Інформаційні повідомлення: «Мужність і біль Чорнобиля» , «Дзвони Чорнобиля душу бентежать...»

Перегляд та обговорення документального фільму «Чорнобиль. Точка часу»

Прослуховування пісень: «Чорнобиль як хмара», «Чорнобильська біда», «Чорнобильський біль» та інші

Виховні години: «Чорнобильська трагедія»,«Чорнобиль як хмара», «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...», «Чорнобиль - чорний біль нашої землі» 

Створення презентацій: «Гірчить Чорнобиль, через роки гірчить...», «Чорнобиль як хмара», «Дзвони Чорнобиля», «Я розділяю біль та трагедію Чорнобиля»

Створення відеоролику «Пам ятаємо... Чорнобиль не має минулого часу»Страница 7 из 64
4 5 6 7 8 9 10