вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

11 серпня
07:50
01 серпня
07:11

Список абітурієнтів для проведення 03.08.2023 року співбесіди викладачами Ольховська Г.М., Шевченко С.В.

Список абітурієнтів для проведення 03.08.2023 року співбесіди викладачами 

Ольховська Г.М., Шевченко С.В.

за посиланням

https://meet.google.com/qcu-fwup-dmp

1

Шайдулліна Олександра Ягьфарівна

8 година 30 хвилин

2

Ольховський Вадим Миколайович

8 година 45 хвилин

3

Гаврилов Олег Миколайович

9 година 00 хвилин

4

Артисюк Олег Володимирович

9 година 15 хвилин

5

Завадський Максим Олександрович

9 година 30 хвилин

6

Троценко Олексій Леонідович

9 година 45 хвилин

7

Ковальський Владислав Вячеславович

10 година 00 хвилин

8

Шайдуллін Зуфар Ягьфарович

10 година 15 хвилин

9

Шевченко Євген Олександрович

10 година 30 хвилин

10

Христенко Володимир Вікторович

10 година 45 хвилин

11

Радіонов Михайло Леонідович

11 година 00 хвилин

12

Михайлов Денис Вікторович

11 година 15 хвилин

13

Зубенко Ольга Олександрівна

11 година 30 хвилин

14

Мізяєв Андрій Андрійович

11 година 45 хвилин

15

Аладіна Олександра Миколаївна

12 година 00 хвилин

16

Тітов Роман Олександрович

12 година 15 хвилин

17

Кіналь Олександр Іванович

12 година 30 хвилин

18

Тітов Олександр Олександрович

12 година 45 хвилин

19

Ортіз-Гомез Арольдо Арольдович

13 година 00 хвилин

20

Покровська Тетяна Іванівна

13 година 15 хвилин

21

Кіналь Ольга Миколаївна

13 година 30 хвилин

22

Варкітін Микита Олегович

13 година 45 хвилин

23

Шакалов Станіслав Сергійович

14 година 00 хвилин

24

Яценко Микола Сергійович

14 година 15 хвилин

 

 

 

 

01 серпня
06:40

Список абітурієнтів для проведення 03.08.2023 року співбесіди викладачами Тахтарова І.А., Дяговець О.В. за посиланням

Список абітурієнтів для проведення 03.08.2023 року співбесіди викладачами Тахтарова І.А., Дяговець О.В.

за посиланням

https://meet.google.com/wjf-byii-zfr

 

1

Пилипчатін Дмитро Павлович

8 година 30 хвилин

2

Варкітін Ірина олександрівна

8 година 45 хвилин

3

Надлер Анатолій Сергійович

9 година 00 хвилин

4

Забара Максим Сергійович

9 година 15 хвилин

5

Фунтов Вячеслав Олександрович

9 година 30 хвилин

6

Удовенко Андрій Олесійович

9 година 45 хвилин

7

Іщенко Анастасія Володимирівна

10 година 00 хвилин

8

Надлер Катерина Володимирівна

10 година 15 хвилин

9

Маслакова Оксана Юріївна

10 година 30 хвилин

10

Макагон Володимир Михайлович

10 година 45 хвилин

11

Голонський Владислав Павлович

11 година 00 хвилин

12

Міллер Олег Ігорович

11 година 15 хвилин

13

Милицьков Ярослав Олександрович

11 година 30хвилин

14

Шепелєв Євген Владиславович

11 година 45 хвилин

15

Акіменко Руслан Вікторович

12 година 00 хвилин

16

Алімахіна Наталя Ягфарівна

12 година 15 хвилин

17

Чубаренко Євген Сергійович

12 година 30хвилин

18

Полуницький Денис Володимирович

12 година 45 хвилин

19

Жернова Даря Володимирівна

13 година 00 хвилин

20

Косинський Костянтин Валентинович

13 година 15 хвилин

21

Круговський Віктор Вячеславович

13 година 30хвилин

22

Лебединський Олександр Михайлович

13 година 45 хвилин

23

Шаповалов Руслан Володимирович

14 година 00 хвилин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 липня
07:30

Консультація з української мови та математики

Увага. Шановні вступники на основі ПЗСО (11 класів). 02 серпня 2023 року о 09 години 00 хвилин відбудеться консультація з української мови та математики. Вхід за покликанням:

  https://meet.google.com/wjf-byii-zfr