вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

28 червня
11:22

Заходи

Голова студентської організації Бахмутського коледжу транспортної. інфраструктури
взяв участь в обласному заході з  нагоди відзначення Дня молодіжних і дитячих громадських організацій в Україні, який відбувся в онлайн форматі 26 червня.
Під час круглого столу молодь мала можливість розповісти про себе, свою діяльність, поділитись досвідом у створенні  молодіжної чи дитячої ГО. Окрім того розглянули з підлітками з якими проблемами та викликами молодь і діти зустрічаються в сьогоденні та які можливі сценарії їх вирішення.
Захід проводився Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки управління сім ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

26 червня
06:11

Відбувся захист дипломних проєктів студентів денної форми навчання

Відбувся захист дипломних проєктів студентів денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: 123 «Комп ютерна інженерія».
Тематика робіт охоплювала широке коло питань. 
Екзаменаційну комісію очолював заступник начальника структурного підрозділу «Бахмутська дистанція сигналізації та зв язку» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» - Олександр КРОТОВ. Державна кваліфікаційна комісія відзначила високий рівень виконаних робіт, цікаві та змістовні доповіді студентів.
Результати захисту: оцінку «відмінно» отримали  16 студентів, «добре» - 9
Вітаємо випускників! Сподіваємося, що одержані у коледжі знання та навички стануть міцним підґрунтям для побудови кар єри успішного фахівця!


26 червня
06:11

Вітаємо випускників 2023!


23 червня відбувся захист дипломних проєктів студентів спеціальності 151 Автоматизація та комп ютерно-інтегровані технології. Робота комісії відбувалася у дистанційному форматі.

 Студенти групи 4-А-491 під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін  розробили  проєкти по удосконаленню технології  роботи залізничних станцій.

Державну екзаменаційну комісію очолював заступник начальника структурного підрозділу «Бахмутська дистанція сигналізації та зв язку» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» - Олександр КРОТОВ.

Більшість студентів захистили дипломні проєкти на "відмінно" та "добре". 
ДЕК позитивно відзначила  дипломні проєкти  Лотарєва Єгора,  Ялтишева  Данила, Проценко Станіслава.

Шановні студенти! 
Щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання у коледжі! Бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності  та в особистому житті ! 
Віримо в ваше успішне майбутнє в нашій вільній Україні!
22 червня
17:58
22 червня
17:04

Вшановуємо захисників

Скільки б років не відходило у вічність, але людська пам’ять буде берегти в глибинах те, що змушує серце здригнутися від невимовного болю, співчуття до тих, чиє життя було жорстоко обірвано чи осиротіло. Сьогодні ми, нащадки, вшановуємо захисників і жертв Другої світової війни.

Страница 4 из 64
1 2 3 4 5 6 7