вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Студентам

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 р.pdf

Коронавірус-19. Як знизити ризик.pdf

Коронавірус-19. Практичні поради.pdf

Література до ЗНО 2021.xls

Проект наказу ДПА-2021.docx

Як помиритися з батьками?

Поспішаємо тебе заспокоїти: проблема «батьків і дітей» існує вже досить давно.

Не підвищуй голос в суперечці зі своїми батьками.

Будь–яка суперечка, в якійбудь хто підвищує голос, може легко перерости у велику сварку. Якщо ти намагаєшся говорити спокійно і переконливо, батьки, швидше за все, прислухаються до твоїх доводів і дозволять зайнятися твоїм улюбленим заняттям.

Не варто відразу ж звинувачувати своїх батьків у тому, що вони тебе не розуміють і взагалі ставляться до тебе як до маленького. Постарайся зрозуміти, чим викликані такі батьківські вимоги.

Підготуйтеся до діалогу

Можливо, після сварки і вам, і батькам знадобитися якийсь час, щоб охолонути. Перш ніж йти в отчий будинок з повинною, продумайте хід вашої розмови. У питанні, як помиритися з батьками, багато допускають грубу помилку – переходять на звинувачення і крики. Емоції в цьому випадку зайві, тому, щоб між вами і батьками знову запанував мир, намагайтеся вести розмову в спокійному тоні. Щирі вибачення допоможуть вам помиритися з батьками та налаштувати їх на продуктивний діалог.

Поговоріть про проблеми

Якщо причина вашого конфлікту в тому, що мама і тато досі сприймають вас як маленьку дитину, то варто раз і назавжди розібратися з цією проблемою. Поясніть батькам, що ви вже давно доросла і самостійна людина, що вміє приймати рішення. Звичайно, батьківські поради ніколи не завадять, але робити усе життя так, як цього хочуть вони, значить, залишитися без права обирати свій життєвий шлях. І якщо ваші батьки дійсно хочуть, щоб ви були щасливі, вони зрозуміють вас і значно послаблюють контроль над вами.

Розтопити серця близьких вам людей і помиритися з батьками допоможуть щирі слова подяки. Розкажіть їм, що ви цінуєте їх турботу, але їх поради не завжди збігаються з вашою думкою. Щоб уникнути сварок з мамою і татом надалі будьте терпимі, спокійно вислуховуйте все те, що вони вам говорять, і знайдіть компроміс.

Коли у тебе будуть власні діти, ти зрозумієш, чому твої батьки не дозволяють тобі ганяти по вулиці до півночі. На жаль, на вулиці небезпечно, тому вони і хвилюються за тебе, переживають.

Шановні студенти!

Доводимо до вашого відома про функціонування

Національної дитячої «гарячої лінії»,

0 800 500 225,

яка надає можливості анонімно і конфіденційно отримати психологічну підтримку.

Графік роботи Психологічної служби Коледжу

Понеділок – П’ятниця з 8. 00 до 16. 00

Практичний психолог Тарасенко Олена Володимирівна