вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

04 грудня
07:07

Профілактика правопорушень у молодіжному середовищі.

4 грудня 2023 року  студентська молодь Бахмутського коледду транспортної інфраструктури  взяла участь в онлайн-заході з профілактики правопорушень у молодіжному середовищі. Представники Бахмутського РВП ГУНП в Донецькій області ознайомили присутніх з законодавчою базою щодо захисту від насильства, типами домашнього насильства та покарання за них, запобіганню булінгу. Було проведено огляд нормативно-правових документів з протидії та запобіганню насильства в Україні.
 Здобувачі освіти дізналися, що з 11 січня 2019 року згідно зі ст. 126-1 Кримінального кодексу України домашнє насильство карається:
- громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин;
- арештом на строк до 6 місяців;
- обмеженням волі на строк до 5 років;
- позбавленням волі на строк до 2-х років.
Відповідно до ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачені наступні санкції:
- накладення штрафу - від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, або адміністративний арешт на строк до 7 діб.
- накладення штрафу від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або адміністративний арешт на строк до 15 діб (у разі повторного притягнення до відповідальності протягом року).
Інформаційно-просвітницька робота була проведена з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». На заході були присутні понад 50 осіб. 
Бахмутяни активно доєдналися до обговорення теми, навели приклади з особистого життя та поділилися своїми знаннями щодо проблем домашнього насильства.