вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

14 березня
16:01

Атестація 2024

ВДОСКОНАЛЕННЯ  ПРОФЕСІЙНОЇ  МАЙСТЕРНОСТІ ― ШЛЯХ ДО ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЯКОСТІ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

      Однією з актуальних проблем освітянської  спільноти є вдосконалення професійної майстерності педагога, адже відповідність вимогам сучасності допомагає покращувати рівень викладання. Підвищення професійного рівня, розвиток і вдосконалення педагогічної майстерності, збагачення скарбнички досвіду через процес самоосвіти сприяє вдалому проходженню атестації педагогічних працівників.

     13 березня 2024 року відбулося підсумкове онлайн-засідання атестаційної комісії Бахмутського фахового коледжу транспортної інфраструктури. Роботу атестаційної комісії очолив директор коледжу. За результатами роботи 9 педагогічних працівників підтвердили відповідність займаній посаді, 5 викладачів підтвердили присвоєну раніше кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 1 викладач - присвоєну раніше кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».  Прозвучали актуальні питання, на які члени атестаційної комісії отримали змістовні та доречні відповіді, що свідчать високий рівень професійної культури та майстерності, володіння інноваційними освітніми методиками та онлайн-інструментами  для створення новітнього освітнього контенту.

ВІТАЄМО ІЗ ЗАВЕРШЕННЯМ АТЕСТАЦІЙНОГО ПЕРІОДУ! БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ,

ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ ТА ПЕРЕМОГИ!


14 березня
15:58

Роковини з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського

Революція Гідності, що сколихнула Україну, стала поворотним моментом в історії країни. Її трагічні події назавжди закарбувалися в пам яті українців, а герої, які загинули за свободу та демократію, назавжди залишаться в наших серцях.
13 березня 2024 року  виповнилося 10 років з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського – Героя України, учасника донецького Євромайдану й Революції Гідності. 
Про нашого видатного земляка, одного з найкращих представників українського студентства, сторінки його біографії, студентам коледжу  розповіли на онлайн-заході 13 березня історик-краєзнавець Ігор Корнацький, друг та однодумець Дмитра  - Артур Шевцов. 
Організували зустріч - Бахмутський краєзнавчий музей, за участі Горлівського інституту іноземних мов та за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.
Шанувати померлих героїв Революції Гідності - наш моральний обов язок. Ці люди віддали найдорожче – своє життя – за те, щоб Україна стала кращою. Ми не маємо права забувати їхній подвиг. Це спосіб зберегти пам ять про Революцію Гідності. Це важливо не лише для нас, але й для майбутніх поколінь українців. Ми повинні передати їм цю пам ять, щоб вони знали, за що боролися їхні предки та чому важливо цінувати свободу та демократію.
Революція Гідності об єднала людей з різних куточків країни, з різними політичними поглядами та віросповіданнями. Пам ять про героїв може стати тим, що й надалі буде об єднувати нас, давати нам відчуття єдності та сили.
Пам ятаймо про героїв!

14 березня
12:12

«Я - концепція, як основа самопізнання та самовдосконалення»

13 березня завдяки Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради студентська молодь Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури відвідала онлайн-вебінар по ментальному здоров ю на тему «Я - концепція, як основа самопізнання та самовдосконалення». 
Захід було організовано спільно з Управлінням охорони здоров я Бахмутської міської ради.
Мета зустрічі з психологом: Розкрити важливість впливу самооцінки на самовдосконалення себе як особистості.
Важливим аспектом якості Я-концепції є самопізнання. Це процес усвідомлення своїх внутрішніх рис, емоцій, талантів та слабкостей. Людина, яка знає себе, має найвищі шанси на подальше самовдосконалення, оскільки це дозволяє їй бути більш свідомою щодо своїх дій та виборів.
Основним завданням самопізнання через Я-концепцію є розвиток внутрішньої гармонії. Коли людина усвідомлює свої внутрішні потреби та цінності й знає, як забезпечити їх реалізацію, вона стає більш збалансованою та задоволеною своїм життям.
Крім того, Я-концепція є основою для самовдосконалення. Людина, яка має розвинену свідомість про себе, може свідомо вибирати напрями свого розвитку, працювати над своїми слабкостями, а також більш ефективно використовувати свої таланти. Таким чином, самовдосконалення стає більш систематичним та зорієнтованим на досягнення внутрішньої гармонії та особистісного зростання.
Тому Я-концепція є важливим фактором усвідомлення себе та власного потенціалу. Вона є основою для самопізнання та самовдосконалення, має велике значення для розвитку особистості. Психологічне дослідження та розвиток Я-концепції може сприяти підвищенню якості життя людини, її емоційному благополуччю та успішній соціальній взаємодії.

13 березня
08:13

Реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ)

До уваги студентам 2-4 курсів 14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі, необхідно пройти реєстрацію, за посиланням https://testportal.gov.ua/nmt-2024-shho-potribno-znaty-pro-reyestratsiyu/ ознайомтися що потрібно знати про реєстрацію

Страница 2 из 70
1 2 3 4 5