вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

22 червня
17:00

Вітаємо випускників!


 

21-22 червня відбувся захист дипломних проєктів студентів спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті). Робота комісії відбувалася у дистанційному форматі. Студенти групи 4-ОП-493 під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін  розробили власні проєкти по удосконаленню технології  роботи залізничних станцій,  80% із яких отримали оцінки «добре» і «відмінно».

Державну кваліфікаційну комісію очолив Савостенок Д.В., начальник структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Українська залізниця».

Денис Вікторович під час захисту відзначив у наших студентів достатньо високий рівень програмних результатів навчання та оволодіння відповідними фаховими компетентностями, а також запросив випускників на роботу до рідної залізниці.

Члени ДЕК ухвалили рішення: присвоїти кожному дипломанту кваліфікацію «технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті», а студентам Власовичу Владиславу, Пунько Валерії та Щербаковій Тетяні  – видати дипломи з відзнакою.

Шановні студенти! Як швидко промайнули 4 роки… Щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання у коледжі! Бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності на користь нашої Батьківщини!

Разом до Перемоги! Україна понад усе!