вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

16 листопада
15:17

День Студента

Що означає в житті людини пора студентства? 
Безумовно, студентські роки - це кращі роки нашого життя. Але в цей, здавалося б, безтурботний час ми стикаємося з множиною труднощів: брак матеріальних коштів, поєднання роботи і навчання, труднощі з житлом.
Багато хто з нас переживав або переживають студентські роки. І чим далі людина відходить від цього віку, тим більше він розуміє, як багато означає цей час в його житті. Як же можна охарактеризувати цю пору в житті кожного з вас? Спробуємо коротко відповісти на це питання.
       Хто такі студенти? Визначення студентства багато. Приведемо лише декілька з них. Студенти - це особлива група людей, об єднана однією миттю – навчанням. Студентство - це період дозрівання людини як особи з виявленнями його цікавості, захоплень, тобто становлення майбутнього професіонала. Студенти - це, як правило, люди у віці від сімнадцяти до…. років. Головне – бажання навчатись! Відвідуючи внз, вони не лише здобувають освіту, але і стикаються з багатьма соціальними труднощами. Ці труднощі безпосередньо пов язані з суспільством, в якому ми живемо.
 Трудність перша : брак матеріальних коштів. Основне джерело існування для вісімдесяти відсотків студентів - засоби батьків. Кожен третій студент - працюючий. У працюючого студента свої проблеми: недолік вільного часу, пропуски зайняття, недолік сну, зниження успішності, недолік спілкування з одногрупниками. Трудність друга : поєднання роботи і навчання. Працюючому студентові дуже складно зберегти трудові стосунки в період навчання. Не усі студенти здатні підробляти, особливо на першому і другому курсах. 
Труднощі з житлом. Ще одна проблема - студентський гуртожиток. Кімнати невеликі, ліжка на сітці, в душ - жива черга, вічно забиті раковини.       Спільне проживання в гуртожитку вбиває всяку дружбу. Є внз, коледжі в яких взагалі не надається гуртожиток. Доводиться знімати житло. 

Але, незважаючи на усі ці труднощі, найголовніше в житті студента - віра в майбутнє. Віра в те, що в житті вийде зробити кар єру і створити міцну сім ю, знайти друзів, створити щось цікаве і таке, що запам ятовується. А завдяки цій вірі у багатьох студентів виходить домагатися високих результатів.                                   
Зі святом, наші  вільні, трохи зухвалі, незалежні, творчі  та
розумні студенти!