вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

16 листопада
11:48

День студента

17 листопада – Міжнародний день студента, свято всіх, хто вчився, вчиться та навчає, це “професійне” свято студентства, яке у всі роки було і залишається найбільш прогресивним прошарком суспільства.
Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу і обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Студентські роки –  це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторної миті  становлення особистості.
Студенти коледжу –творчі, ініціативні, активні учасники конкурсів, фестивалів, молодіжних та громадських рухів. Найактивніші з студентів беруть участь у роботі Ради студентського самоврядування, яка є школою лідерства, має свої традиції та ініціює цікаві творчі справи-проекти.
14 листопада творчий студентський колектив коледжу підготував святкову концертну програму. Студентство вміє весело і цікаво розважатися. Тому актова зала коледжу була переповнена. Всі з нетерпінням чекали початку дійства. Атмосфера в актовій залі була пронизана теплотою та добром, студенти з щирістю демонстрували свої акторські та творчі здібності,  на які глядачі віддячували гучними оплесками.
Вітаємо всіх студентів з бешкетним і веселим святом, з днем Студента! Бажаємо вам терпіння, працьовитості. Щоб знання давалися вам вільно і легко, і щоб ви змогли себе реалізувати в подальшому житті!
Заступник директора
 з навчально-виховної роботи 
Ольховська Г.М.