вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

11 січня
10:19

Вітаємо переможців !

Відповідно до наказу директора коледжу Зінченка М.Ф. та з метою створення оптимальних умов для навчання студенів, підвищення якості підготовки молодших спеціалістів, формування сучасного рівня оснащення кабінетів, лабораторій  у термін з 18 по 22 грудня 2017р. у коледжі було проведено конкурс-огляд «Кращий кабінет, лабораторія». Для проведення заходу було створено конкурсну комісію, до складу якої увійшли: методист коледжу Галка Р.М., заступник директора з адміністративно-господарської роботи  Брижниченко А.В., завідувачі відділеннями Земськов М.В. та        Іщенко Б.В., голови циклових комісій Стативкіна С.М., Мінейкіс Ю.С., Тахтарова І.А. і Кононченко Т.О.
Під час заходу конкурсна комісія, відповідно до встановленого графіка, оглянула усі навчальні кабінети і лабораторії коледжу, та провела оцінку зазначених об’єктів за критеріями, визначеними умовами конкурсу. 
Переможці були оголошені директором коледжу на засіданні педагогічної ради і отримали матеріальне заохочення. 

Результати  конкурсу-огляду :
Ι місце – кабінет № 217 «Культорологія/Історія України», 
завідувач: Неберова І. М.

ΙΙ місце – лабораторії №118 «Неруйнівний контроль рейок», №118а «Машинізація колійних і будівельних робіт», завідувач: Яркін Є.В.

ΙΙΙ місце –  кабінет № 216 «Українська мова та література», 
завідувач: Руденко Т.І. 

ΙΙΙ місце    –  кабінет № 304 «Організація руху поїздів/ Економіка, організація та планування виробництва», завідувач: Мінейкіс Ю.С.

Вітаємо переможців ! 
Бажаємо професійних успіхів, натхнення і подальших творчих досягнень!

Галка Р.М.,
методист коледжу