вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

13 квітня
06:47

«Я - концепція, як основа самопізнання та самовдосконалення»

13 березня завдяки Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради студентська молодь Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури відвідала онлайн-вебінар по ментальному здоров'ю на тему «Я - концепція, як основа самопізнання та самовдосконалення». 
Захід було організовано спільно з Управлінням охорони здоров'я Бахмутської міської ради.
Мета зустрічі з психологом: Розкрити важливість впливу самооцінки на самовдосконалення себе як особистості.
Важливим аспектом якості Я-концепції є самопізнання. Це процес усвідомлення своїх внутрішніх рис, емоцій, талантів та слабкостей. Людина, яка знає себе, має найвищі шанси на подальше самовдосконалення, оскільки це дозволяє їй бути більш свідомою щодо своїх дій та виборів.
Основним завданням самопізнання через Я-концепцію є розвиток внутрішньої гармонії. Коли людина усвідомлює свої внутрішні потреби та цінності й знає, як забезпечити їх реалізацію, вона стає більш збалансованою та задоволеною своїм життям.
Крім того, Я-концепція є основою для самовдосконалення. Людина, яка має розвинену свідомість про себе, може свідомо вибирати напрями свого розвитку, працювати над своїми слабкостями, а також більш ефективно використовувати свої таланти. Таким чином, самовдосконалення стає більш систематичним та зорієнтованим на досягнення внутрішньої гармонії та особистісного зростання.
Тому Я-концепція є важливим фактором усвідомлення себе та власного потенціалу. Вона є основою для самопізнання та самовдосконалення, має велике значення для розвитку особистості. Психологічне дослідження та розвиток Я-концепції може сприяти підвищенню якості життя людини, її емоційному благополуччю та успішній соціальній взаємодії.