вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

18 листопада
06:51

Конкурс

Щорічно з метою виявлення та підтримки всебічно розвиненої студентської молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості, стимулювання зацікавленості студентів до підвищення свого інтелектуального рівня,  формування активної громадянської позиції Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з  молодіжною радою при Бахмутській міській раді в рамках реалізації державної молодіжної політики на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади проводить конкурс «Кращий студент року». 
До участі у Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти та  фахової передвищої освіти, які розташовані на території Бахмутської міської ОТГ, але  тимчасово переміщені до більш безпечних районів України.
Цього разу за звання кращих в різних номінаціях змагалися 26 студентів. Компетентна Конкурсна комісія визначила переможців конкурсу «Кращий студент року». 
Урочисте нагородження відбулося 17 листопада в онлайн-форматі. Начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Ірина Давіденко привітала присутніх на заході з Міжнародним Днем студента. 
- Зичимо вам успіхів у всіх студентських починаннях. Нехай кожен наступний крок, який ви зробите, буде кроком до вашої мети та мрії. Зберігайте свою жагу до знань та нехай ваші студентські роки заповняться незабутніми спогадами, незмірними можливостями й новими досягненнями, - зазначила Ірина Олександрівна.
Найголовнішою подією зустрічі з молоддю стало оголошення переможців.
          
«Кращий студент -  волонтер року»
 Кисловський Ілля Євгенович, студент групи 4-ОП-497 
Бахмутського коледжу транспортної  інфраструктури.
Всі учасники конкурсу отримали грамоти, а переможцям будуть відправлені пам’ятні подарунки - мобільні батареї (повербанки).
Студентська молодь Бахмута своїм навчанням та добрими вчинками наближає Перемогу. Незабаром ми повернемося додому, щоб відбудувати наш Бахмут.