вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

22 червня
17:00

Вітаємо випускників!


 

21-22 червня відбувся захист дипломних проєктів студентів спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті). Робота комісії відбувалася у дистанційному форматі. Студенти групи 4-ОП-493 під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін  розробили власні проєкти по удосконаленню технології  роботи залізничних станцій,  80% із яких отримали оцінки «добре» і «відмінно».

Державну кваліфікаційну комісію очолив Савостенок Д.В., начальник структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Українська залізниця».

Денис Вікторович під час захисту відзначив у наших студентів достатньо високий рівень програмних результатів навчання та оволодіння відповідними фаховими компетентностями, а також запросив випускників на роботу до рідної залізниці.

Члени ДЕК ухвалили рішення: присвоїти кожному дипломанту кваліфікацію «технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті», а студентам Власовичу Владиславу, Пунько Валерії та Щербаковій Тетяні  – видати дипломи з відзнакою.

Шановні студенти! Як швидко промайнули 4 роки… Щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання у коледжі! Бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності на користь нашої Батьківщини!

Разом до Перемоги! Україна понад усе!


15 червня
13:30

Інформація абітурієнту Спеціальність: 275 - Транспортні технології

🛑Не можеш визначитися з майбутнім фахом???‼️                                                                                                                                                   🛑Набридли настанови друзів і знайомих???‼️
🛑Зроби свій перший усвідомлений вибір самостійно! 
💙💛Обери спеціалізацію" Організація перевезень і управління на залізничному транспорті"‼️
🚦Фахівці з організації перевезень і управління є представниками однієї з провідних та затребуваних спеціальностей на залізничному  транспорті. 
🚦Спеціалісти з організації перевезень керують роботою залізничних вокзалів, вантажних районів, станцій і залізничних дирекцій, працюють в транспортних цехах промислових підприємств та портів,  займають керівні посади на всіх рівнях управління залізничного транспорту.  
🚞Прийняти правильне рішення- шлях до щасливого майбутнього‼️

15 червня
13:03

Інформація абітурієнту Спеціальність: 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

🚦Галузь 17 Електроніка, автоматизація та електронні комунікації
🚞Спеціальність:  174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Після закінчення коледжу студенти можуть працювати за такими спеціальностями:

🛑Технік з експлуатації та ремонту устаткування;
🛑Електромонтер диспетчерського устаткування та телеавтоматики;
🛑Електромонтер пристроїв сигналізації, централізації, блокування;
🛑Електромонтер – релейник.

Наші випускники можуть працювати не тільки на залізниці, а і, наприклад, електриками на будь якому підприємстві, а також в проектних організаціях та науково виробничих об’єднаннях по розробці мікропроцесорних систем для залізниці. 

Після закінчення навчання студенти нашого відділення гарантовано забезпечуються робочими місцями. Розподіл відбувається за результатами середніх оцінок за весь час навчання. На четвертому курсі нашим студентам надається можливість продовження свого навчання у вищих навчальних закладах шляхом складання вступних тестів.

Коледж має змогу направляти випускників до вступу в УкрДУЗТ на денну та заочну форму навчання на скорочений термін навчання (замість 5 років, 4 роки навчання).

Страница 5 из 64
2 3 4 5 6 7 8