вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

13 квітня
06:49

Роковини з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського

Революція Гідності, що сколихнула Україну, стала поворотним моментом в історії країни. Її трагічні події назавжди закарбувалися в пам'яті українців, а герої, які загинули за свободу та демократію, назавжди залишаться в наших серцях.
13 березня 2024 року  виповнилося 10 років з дня трагічної загибелі бахмутянина Дмитра Чернявського – Героя України, учасника донецького Євромайдану й Революції Гідності. 
Про нашого видатного земляка, одного з найкращих представників українського студентства, сторінки його біографії, студентам коледжу  розповіли на онлайн-заході 13 березня історик-краєзнавець Ігор Корнацький, друг та однодумець Дмитра  - Артур Шевцов. 
Організували зустріч - Бахмутський краєзнавчий музей, за участі Горлівського інституту іноземних мов та за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.
Шанувати померлих героїв Революції Гідності - наш моральний обов'язок. Ці люди віддали найдорожче – своє життя – за те, щоб Україна стала кращою. Ми не маємо права забувати їхній подвиг. Це спосіб зберегти пам'ять про Революцію Гідності. Це важливо не лише для нас, але й для майбутніх поколінь українців. Ми повинні передати їм цю пам'ять, щоб вони знали, за що боролися їхні предки та чому важливо цінувати свободу та демократію.
Революція Гідності об'єднала людей з різних куточків країни, з різними політичними поглядами та віросповіданнями. Пам'ять про героїв може стати тим, що й надалі буде об'єднувати нас, давати нам відчуття єдності та сили.
Пам'ятаймо про героїв!