вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

22 січня
07:28

День Соборності

22.01.2024  учнівська молодь, здобувачі освіти закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, що тимчасово переміщені з території Бахмутської міської територіальної громади до більш безпечних районів України відвідали онлайн-лекцію на тему «День Соборності: славетна мить, що об’єднала Україну».
 22 січня  відзначається День Соборності України в умовах війни, в якій боремося, щоб відновити цілісність своєї держави. До памʼятної дати Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з Управлінням культури Бахмутської міської ради організували зустріч молоді з в.о. директора Бахмутського краєзнавчого музею, заступником голови правління Донецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, почесним краєзнавцем Донеччини Ігорем Корнацьким. 
Професіонал своєї справи надав присутнім на заході історичні факти з приводу Дня Соборності, познайомив з основними та цікавими подіями об’єднання України. 
На заході були присутні понад 100 осіб.
Соборність невіддільна від державності, суверенітету й незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей неоціненний скарб!