вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

20 грудня
07:14

Технології виконання бажань.

Напередодні Нового року, коли по традиції українці загадують бажання, Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  спільно з Управлінням охорони здоров’я Бахмутської міської ради організували тренінг для здобувачів освіти та педагогів закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти.
Психолог лікувально-діагностичного центру КНП «БЛІЛ м. Бахмут» Юлія Макогон розповіла присутнім на заході про технології виконання бажань.
Мета тренінгу: Навчитися аналізувати себе, свої вчинки, свої програми та переконання, дії та реакції, які заважають бажанням виконуватися; причини, з яких бажання не виконується, навчитися визначати свої переконання, що обмежують, змінювати їх на розширюючи; правильно формулювати свої бажання та отримувати те, що хочеться.
 Психологічні дослідження показують, що молодь має все більше бажань та цілей, але часто не вміє знаходити ефективні способи їх виконання. 
Одним з важливих аспектів використання технологій виконання бажань є розвиток психологічних навичок. Це стосується не лише самодисципліни та мотивації, а й навичок управління емоціями та стресом. 
У цілому, технології виконання бажань для молоді можуть стати важливим інструментом для досягнення успіху та реалізації своїх цілей.