вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

17 листопада
06:50

День студента

Шановні студенти!
З нагоди святкування Дня студента, дозвольте від імені всього колективу коледжу, від щирого серця привітати вас зі святом! Цей особливий день відзначає вашу відданість навчанню, вашу молодість та вашу нескінченну пристрасть до пошуку знань та досягнень.
Студентські роки – це безсумнівно найяскравіший період у житті кожної молодої людини.
Нехай кожен з вас знає, що ви є джерелом незмірного потенціалу та творчих сил, які народжують інновації та рухають вперед нашу Бахмутську громаду. Ваші енергія, ентузіазм та мрії приводять до позитивних змін та розвитку, ми пишаємося вами.
Зичимо вам успіхів у всіх студентських починаннях. Нехай кожен наступний крок, який ви зробите, буде кроком до вашої мети та мрії. Зберігайте свою жагу до знань та нехай ваші студентські роки заповняться незабутніми спогадами, незмірними можливостями й новими досягненнями.

15 листопада
06:42

Конфлікт. Вміння керувати своїми емоціями.

15 листопада 2023 року студенти та педагоги Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури разом з  психологом лікувально-діагностичного центру КНП БЛІЛ м. Бахмут Юлією Макогон, вчилися розв’язувати конфліктні ситуації. 
Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з Управлінням охорони здоров’я Бахмутської міської ради організували тренінг для здобувачів освіти щодо збереження ментального здоров я.
Тема тренінгу: «Конфлікт. Вміння керувати своїми емоціями». 
Вміння розв язувати конфлікти є важливим у будь-якій сфері життя, оскільки конфлікти можуть виникати між людьми, колегами, партнерами, друзями та навіть в родині. 
Вирішення конфліктів може сприяти самоконтролю та емоційній інтелігенції. Вміння керувати власними емоціями та знаходити компроміси може допомогти уникнути зайвих страждань й небажаних наслідків.
Розв язання конфліктів є важливим аспектом особистого розвитку. Вміння обговорювати свої потреби, чітко висловлювати свої думки та підтримувати свої права допомагає збільшити впевненість у собі.
Вирішення конфлікту допомагає зменшити стрес та покращити емоційний стан.
Уміння розв язувати конфлікти є корисним в багатьох життєвих ситуаціях, забезпечуючи спокій та гармонію у відносинах.
На заході були присутні понад 70 студентів. Молоді сподобалася практична частина тренінгу, тепер вони будуть втілювати набуті знання на практиці.


31 жовтня
10:11

День української писемності та мови

За новим календарем, 27 жовтня  святкується День української мови та писемності! Ми українці. Живемо у вільній державі, розмовляємо рідною мовою. А мова в нас прекрасна і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу. Мова є душею нації, її  генетичним кодом. Для нас рідна мова - не тільки дорога спадщина, яка об єднує в собі народну мудрість, плекану десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, ввійшло в скарбницю загальнолюдської культури. Останні події в нашій країні довели те, що саме завдяки нашій мові ми стали згуртованими і ворог нас не подолає,  не знищить нас як націю, бо ми сильні.
ВІТАЄМО ВАС ІЗ ЦИМ ЧУДОВИМ СВЯТОМ!!05 вересня
06:02
01 вересня
08:10

День Знань

Наше сьогодення сповнене раптовими змінами, невизначеністю і втратами. Але освітній процес триває і з 1 вересня розпочався новий навчальний рік, а наші діти продовжать вчитися та вперто здобувати знання.
Проведення першого вересня в сучасних умовах вимагає від викладачів особливого підходу. Загалом, важливо зосередитися на безпеці, підтримці та патріотизмі, намагаючись зробити цей день незабутнім для підлітків.
Класні керівники знайшли способи зберегти позитивний настрій і підтримати студентів, створити сприятливу атмосферу на початку нового навчального року.
Обираючи тему для першого уроку, врахували  актуальні події та виклики, з якими стикається сучасне суспільство. Перший урок був особливим та спрямованим на почуття спільності, мотивацію та важливість навчання заради майбутнього.