вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

02 березня
07:06

Співпраця університет – коледж триває!

За ініціативою Андрія Прохорченка, професора кафедри «Управління експлуатаційною роботою» Українського державного університету залізничного транспорту, з метою підвищення якості освіти у воєнний  час 01 березня 2023 року на факультеті «Управління процесами перевезень» для студентів університету та Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури, що навчаються за спеціальністю 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) відбулася онлайн-зустріч у форматі відкритої лекції з теми «Виклики і рішення в роботі АТ «Укрзалізниця» в умовах воєнного стану. Проблеми експорту».

 Спікером заходу був відомий фахівець в галузі транспортної інфраструктури і логістики, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Дякуємо спікеру за цікаву та змістовну лекцію, а Максиму Куценку, декану факультету «Управління процесами перевезення»,  за можливість взяти участь у заході! Щиро вдячні за підтримку  та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 До речі, варто наголосити, що Прохорченко  А.В. є одним з найкращих випускників нашого коледжу 2001року.

 Коледж пишається своїми випускниками!  Запрошуємо на навчання в 2023 році випускників 9-х та 11-х класів, які бажають здобути престижну професію та зробити свій внесок у розбудову залізничної галузі!  


21 лютого
08:17

Вечор пам`яті «Memory-time»

Студенти та викладачі Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури дякують Донецькій обласній державній адміністрації, Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, що з метою національно-патріотичного виховання молоді

управлінням сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання було проведено онлайн захід, Вечор пам`яті «Memory-time» з вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні – українців, які змінили перебіг історії нашої держави. У заході взяли участь безпосередні учасники Євромайдану Олена ІВАНОВА, наукова співробітниця Національного військово-історичного музею України, волонтерка громадської організації «Всеукраїнське об`єднання «Коло.медіа», Микола БОНДАР, військовий Збройних Сил України, голова громадської організації «Всеукраїнське об`єднання «Коло.медіа», Юрій АКСЕНИН, син Героя Небесної Сотні, голова громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» та матері загиблих донеччан Героїв Небесної Сотні.

Учасники  заходу з болем і сльозами на очах згадували події Революції Гідності. В ході вечора учасники мали можливість прослухати про події листопада 2013 – лютого 2014 року, переглянули на власні очі ті пам`ятні місця подій Революції Гідності, згадали Героїв Майдану.  Мета заходу полягала в тому, щоб донести до сучасного покоління об`єктивну інформацію про доленосні події в Україні, які відбувалися у листопаді 2013 - лютому 2014 роках. І ця мета була досягнута!


16 лютого
17:37

Відбувся обласний форум «Українська державність: від внеску кожного до здобутків нації».

16 лютого 2023 року відбувся  обласний форум «Українська державність: від внеску кожного до здобутків нації». 
Протягом заходу розглядалися питання співпраці органів влади з громадськістю, формування громадянської активності та громадянської відповідальності молоді. Дякуємо Донецькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за можливість долучитися до цього заходу у цей буремний небезпечний час!
Спасибі усім за щирість ваших сердець! Хай усе добро повернеться кожному сторицею! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!14 лютого
17:32

День Закоханих

«Кохай! Бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай допоки тіло спрагле й молоде. Бо в старості кохають тільки очі,» - радить нам Ліна Костенко, а ми її підтримаємо. Тож, хлопці та дівчата, викладачі Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури вітають ще раз вас з Днем закоханих!


09 лютого
06:41

Тиждень циклової комісії

З 30.01 по 03.02 у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури відбувся тиждень циклової комісії "Монтаж, обслуговування і ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті та Обслуговування комп ютерних систем і мереж".

Протягом тижня викладачі і здобувачі освіти відвідували онлайн-заходи.

 Майстер-класи "Використання електронних журналів у роботі класного керівника" та «Використання офісних програм для автоматизації ведення звітності». Принципи роботи програм, їхній функціонал. Тахтарова І. А.).

 Олімпіада з інформатики для студентів 1 курсів. 2 і 3 пари (Дяговець Є. С.).

 Вітаємо переможців олімпіади

1 місце - Кротов Дмитро,

2 місце - Астахов Данііл,

3 місце - Синяпкін Дмитро.

 Вебінар "Соціальні мережі: різні аспекти впливу" (Дяговець О. В.).

 Віртуальна екскурсія на Залізницю для студентів 1-2 курсів (Забара І. А., Мацнєва О. В.).

 Майстер-клас «Вибір конфігурації ПК». Демонстрація відеороликів. Поради. (Височин О.А.).

 Презентація проєктів студентів групи 2-Е-499 «Автоматизація роботи торгівельного підприємства». Бази даних. (Кравченко Т. М.).

Звіт студентів групи 4-Е-492 про інтернет-навчання на курсі "Основи тестування програмного забезпечення".