вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

15 лютого
10:59

14 лютого 2018 року до коледжу завітали учні 8-х та 9-х класів

14 лютого 2018 року до коледжу завітали учні 8-х та 9-х класів Бахмутських ЗОШ № 1, № 4 та  № 9 разом з класними керівниками. Метою зустрічі було ознайомлення зі спеціальностями, за якими готує фахівців навчальний заклад, його навчально-матеріальною базою та надання допомоги дев’ятикласникам у виборі майбутньої професії.  Адже вибір фаху – не просте завдання для юнаків та дівчат, яке потрібно вирішити підліткам, щоб у майбутньому бути корисними суспільству і потрібними в рідній Україні.
Гостей радо вітали   директор коледжу Зінченко М.Ф., заступник директора з навчально-виховної роботи Ольховська Г.М., методист заочного відділення Зехова Л.І., практичний психолог  Степанова С.С., викладачі коледжу, які розповіли учням про важливість правильного вибору майбутньої професії, ознайомили з особливостями та перевагами навчання у коледжі, провели екскурсію навчальним закладом.
Зокрема, присутні дізналися про терміни подачі заяви про вступ та документів, отримали рекламні буклети.
Учні були приємно вражені атмосферою, яка панує в нашому навчальному закладі: комфортні умови навчання, сучасна навчально-матеріальна база, цікаве студентське життя. У ході зустрічі школярі змогли поринути в атмосферу студентства, дізнатися про ті цікавинки, які чекають на кожного, хто носить горде звання студента. Також гості  мали змогу відвідати захід, який проходив у коледжі саме сьогодні, - «Ідеальна пара»,. коли актова зала коледжу перетворилась на місце романтичних подій.  
Маємо надію, що школярі, відвідавши коледж, зможуть краще визначитися зі своєю майбутньою професією.
Чекаємо наших гостей у майбутньому вже в статусі студентів!

Заступник директора з навчально-виховної роботи 
Ольховська Г.М. 

17 січня
09:41

День Соборності

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.
Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення обєднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99[1].
У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.
До цієї події у бібліотеці коледжу функціонує виставка-ретроспектива «Україна-моя держава».Запрошуємо наших шановних читачів ознайомитися з виставленою літературою.

11 січня
10:19

Вітаємо переможців !

Відповідно до наказу директора коледжу Зінченка М.Ф. та з метою створення оптимальних умов для навчання студенів, підвищення якості підготовки молодших спеціалістів, формування сучасного рівня оснащення кабінетів, лабораторій  у термін з 18 по 22 грудня 2017р. у коледжі було проведено конкурс-огляд «Кращий кабінет, лабораторія». Для проведення заходу було створено конкурсну комісію, до складу якої увійшли: методист коледжу Галка Р.М., заступник директора з адміністративно-господарської роботи  Брижниченко А.В., завідувачі відділеннями Земськов М.В. та        Іщенко Б.В., голови циклових комісій Стативкіна С.М., Мінейкіс Ю.С., Тахтарова І.А. і Кононченко Т.О.
Під час заходу конкурсна комісія, відповідно до встановленого графіка, оглянула усі навчальні кабінети і лабораторії коледжу, та провела оцінку зазначених об’єктів за критеріями, визначеними умовами конкурсу. 
Переможці були оголошені директором коледжу на засіданні педагогічної ради і отримали матеріальне заохочення. 

Результати  конкурсу-огляду :
Ι місце – кабінет № 217 «Культорологія/Історія України», 
завідувач: Неберова І. М.

ΙΙ місце – лабораторії №118 «Неруйнівний контроль рейок», №118а «Машинізація колійних і будівельних робіт», завідувач: Яркін Є.В.

ΙΙΙ місце –  кабінет № 216 «Українська мова та література», 
завідувач: Руденко Т.І. 

ΙΙΙ місце    –  кабінет № 304 «Організація руху поїздів/ Економіка, організація та планування виробництва», завідувач: Мінейкіс Ю.С.

Вітаємо переможців ! 
Бажаємо професійних успіхів, натхнення і подальших творчих досягнень!

Галка Р.М.,
методист коледжу 

14 грудня
12:04

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Якісне професійне виховання – головна мета, над досягненням якої постійно працюють викладачі циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті та обслуговування залізничних споруд і об’єктів колійного господарства», під керівництвом яких були організовані і проведені заходи тижня спеціальних дисциплін на відділеннях «ОП» і «К».
Так, Кононенко Л.О. було проведене відкрите заняття із дисципліни «ТОіРЗТ» на тему «Посилений капітальний ремонт колії» у групі 4-К-474. Під час заняття були застосовані інформаційні технології та мультимедійна техніка, що задало навчальній роботі  динамічний темп і створило атмосферу плідної співпраці викладача і студентів.
Студенти четвертого курсу під керівництвом Мінейкіс Ю.С. виступили із доповідями у підсумковому звіті з виробничо-технологічної практики, що традиційно відбувся 29 листопада у актовій залі коледжу. У даному  заході також взяли участь слухачі Бахмутського центру професійного розвитку персоналу, для яких, крім того, викладачами Яркіним Є.В. і Дубягою О.П. була проведена ознайомча екскурсія коледжем.
 Зі студентами третього і четвертого курсів були проведені ознайомчі бесіди «Моя майбутня професія» за участю представників структурних підрозділів регіональної  філії  «Донецька залізниця». Так, до студентів відділення «ОП» завітав наш випускник, а нині – провідний інженер контрольно-ревізійного відділу служби комерційної роботи і маркетингу – Молчанов В’ячеслав. Він  розповів майбутнім випускникам про реалії виробництва, ознайомив із проблемами і перспективами розвитку Української залізниці, а  також поділився спогадами про своє студентське життя.
До студенів відділення «К» завітав представник Волновахської дистанції колії – Зарудний Деніс, який розповів про важливість і особливості праці робітників колійного господарства. Зустрічі видалися цікавими і пізнавальними.
Крім зазначених заходів, впродовж усього тижня для студенів різних курсів Яркіним Є.В. проводилися екскурсії по навчальній лабораторії №118 для ознайомлення із макетами снігоприбиральної та снігоочисної техніки з метою  вивчення особливостей роботи залізничного транспорту взимку, а також Кисельовою А.М. проводилися екскурсії по навчальній лабораторії №107 для ознайомлення студентів молодших курсів із робочим місцем ДСП і організацією маневрової та поїзної роботи на проміжній станції.
Таким чином, тиждень циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті та обслуговування залізничних споруд і об’єктів колійного господарства» був насичений різноманітними заходами і цікавими подіями , що сприяють розвитку у студенів почуття любові і поваги до обраної професії, поглибленню різнобічних фахових знань і вмінь, розкриттю творчого потенціалу індивіда та його відкритості до нових досягнень науки і техніки.
Мінейкіс Ю.С.,
 голова циклової комісії  «ОП і УЗТ та ОЗС і ОКГ»


12 грудня
08:10

VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

   3 грудня 2017 року в Державному вищому навчальному закладі "Донбаський державний педагогічний університет" у м. Слов’янськ відбувся обласний етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Його учасниками стали 197 переможців міського (районного) етапів конкурсу, з них близько 50 - студенти ВНЗ 1-2 рівня акредитації з різних міст Донеччини. Взяли участь у змаганні й наші студенти - Ярова Аліна ( група 1-ОП-487) та Тимофеєв Микита (група 3-А-480).
На святі були присутні: директор департаменту освіти і науки Донецької обласної          державної       адміністрації      Оксенчук Надія Володимирівна; 
в.  о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філологічних наук Бодик Остап Петрович; проректор із науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» Чайченко Станіслав Олегович; декан філологічного факультету цього ж закладу, кандидат філологічних наук Овчаренко Наталія Іванівна; Васюхно Тетяна Іванівна, в. о. заступника директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Донецької області. Гості свята привітали учасників конкурсу та побажали нових перемог. А справжнім подарунком стали творчі виступи студентів університету.
     Викладач коледжу Руденко Т.І. взяла участь у роботі обласного етапу конкурсу як координатор та член журі.
     Студенти нашого коледжу гідно презентували творчі досягнення. За результатами перевірки робіт Ярова Аліна посіла 6 місце, а Тимофеєв Микита 8 місце з понад 35 студентів негуманітарних спеціальностей. 
     Вітаємо наших переможців!!! Зичимо успіхів у навчанні, професійних звершень і здійснення мрій!!!


Старший викладач Руденко Т.І.
Страница 7 из 32
4 5 6 7 8 9 10