Віримо в Перемогу!
Новини
30 серпня
06:09
06:09
11 серпня
07:50
07:50
01 серпня
07:11
07:11
Список абітурієнтів для проведення 03.08.2023 року співбесіди викладачами Ольховська Г.М., Шевченко С.В.
Список абітурієнтів для проведення 03.08.2023 року співбесіди викладачами
Ольховська Г.М., Шевченко
С.В.
за посиланням
https://meet.google.com/qcu-fwup-dmp
1 |
Шайдулліна
Олександра Ягьфарівна |
8 година 30 хвилин |
|
2 |
Ольховський
Вадим Миколайович |
8 година 45 хвилин |
|
3 |
Гаврилов Олег
Миколайович |
9 година 00 хвилин |
|
4 |
Артисюк Олег
Володимирович |
9 година 15 хвилин |
|
5 |
Завадський
Максим Олександрович |
9 година 30 хвилин |
|
6 |
Троценко
Олексій Леонідович |
9 година 45 хвилин |
|
7 |
Ковальський
Владислав Вячеславович |
10 година 00 хвилин |
|
8 |
Шайдуллін
Зуфар Ягьфарович |
10 година 15 хвилин |
|
9 |
Шевченко
Євген Олександрович |
10 година 30 хвилин |
|
10 |
Христенко
Володимир Вікторович |
10 година 45 хвилин |
|
11 |
Радіонов
Михайло Леонідович |
11 година 00 хвилин |
|
12 |
Михайлов
Денис Вікторович |
11 година 15 хвилин |
|
13 |
Зубенко Ольга
Олександрівна |
11 година 30 хвилин |
|
14 |
Мізяєв Андрій
Андрійович |
11 година 45 хвилин |
|
15 |
Аладіна
Олександра Миколаївна |
12 година 00 хвилин |
|
16 |
Тітов Роман
Олександрович |
12 година 15 хвилин |
|
17 |
Кіналь
Олександр Іванович |
12 година 30 хвилин |
|
18 |
Тітов
Олександр Олександрович |
12 година 45 хвилин |
|
19 |
Ортіз-Гомез
Арольдо Арольдович |
13 година 00 хвилин |
|
20 |
Покровська
Тетяна Іванівна |
13 година 15 хвилин |
|
21 |
Кіналь Ольга
Миколаївна |
13 година 30 хвилин |
|
22 |
Варкітін
Микита Олегович |
13 година 45 хвилин |
|
23 |
Шакалов
Станіслав Сергійович |
14 година 00 хвилин |
|
24 |
Яценко Микола
Сергійович |
14 година 15 хвилин |
|
|
|
|
|
01 серпня
06:40
06:40
Список абітурієнтів для проведення 03.08.2023 року співбесіди викладачами Тахтарова І.А., Дяговець О.В. за посиланням
Список абітурієнтів
для проведення 03.08.2023 року співбесіди викладачами Тахтарова І.А., Дяговець
О.В.
за посиланням
https://meet.google.com/wjf-byii-zfr
1 |
Пилипчатін Дмитро Павлович |
8 година 30 хвилин |
2 |
Варкітін Ірина олександрівна |
8 година 45 хвилин |
3 |
Надлер Анатолій Сергійович |
9 година 00 хвилин |
4 |
Забара Максим Сергійович |
9 година 15 хвилин |
5 |
Фунтов Вячеслав Олександрович |
9 година 30 хвилин |
6 |
Удовенко Андрій Олесійович |
9 година 45 хвилин |
7 |
Іщенко Анастасія Володимирівна |
10 година 00 хвилин |
8 |
Надлер Катерина Володимирівна |
10 година 15 хвилин |
9 |
Маслакова Оксана Юріївна |
10 година 30 хвилин |
10 |
Макагон Володимир Михайлович |
10 година 45 хвилин |
11 |
Голонський Владислав Павлович |
11 година 00 хвилин |
12 |
Міллер Олег Ігорович |
11 година 15 хвилин |
13 |
Милицьков Ярослав Олександрович |
11 година 30хвилин |
14 |
Шепелєв Євген Владиславович |
11 година 45 хвилин |
15 |
Акіменко Руслан Вікторович |
12 година 00 хвилин |
16 |
Алімахіна Наталя Яг’фарівна |
12 година 15 хвилин |
17 |
Чубаренко Євген Сергійович |
12
година 30хвилин |
18 |
Полуницький Денис Володимирович |
12
година 45 хвилин |
19 |
Жернова Дар’я
Володимирівна |
13 година 00 хвилин |
20 |
Косинський Костянтин Валентинович |
13 година 15 хвилин |
21 |
Круговський Віктор Вячеславович |
13
година 30хвилин |
22 |
Лебединський Олександр Михайлович |
13
година 45 хвилин |
23 |
Шаповалов Руслан Володимирович |
14
година 00 хвилин |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 липня
07:30
07:30
Консультація з української мови та математики
Увага. Шановні вступники на основі ПЗСО (11 класів). 02 серпня 2023 року о 09 години 00 хвилин відбудеться консультація з української мови та математики. Вхід за покликанням: