вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

14 травня
08:38

Країна, в якій народжується світанок

10 травня 2018 року до дня Японії на базі центральної міської бібліотеки було проведено захід «Країна, в якій народжується світанок».
Приводом для проведення цього заходу став минулий 2017, який іменувався роком Японії в Україні. Бахмутська центральна міська бібліотека давно співпрацює з Державним вищим навчальним закладом «Артемівський коледж транспортної інфраструктури», з представниками Японії, які допомагали фінансово у розвитку бібліотеки й проведенні таких свят. З метою детального ознайомлення з традиціями, культурою та звичаями Японії було організовано культурно – інформативну програму, до складу якої входили не тільки наукові відомості щодо країни, а й веселі конкурси та естафети. Зокрема, було обрано найкращого українсько - японського перекладача, який був нагороджений почесною медаллю. Проте,тут не було переможених і переможців. Всі інші учасники також не залишились без подарунків. 
Ініціаторами свята стали представники ЮНІСЕФ на чолі з послом Японії в Україні. Організатором виступили викладачі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури Колосова Ольга Володимирівна, Ольховська Галина Михайлівна. Ведучими на святі були студенти коледжу – Ярова Аліна та Яровий Владислав.
На свято були запрошені учні зі шкіл міста. Атмосфера була теплою та дружньою: розгадували загадки, в ігровій формі вчили японську, читали пророцтва за картками-ієрогліфами, інсценували ритуал чайної церемонії.
Сподіваємося, такі свята стануть для нас традицією і ми будемо зустрічатись на них частіше.

  
 

О.В. Колосова, викладач коледжу
11 травня
13:04

Ніхто не забутий...

     73 роки минуло з того часу, як відгриміли останні постріли війни... Але не дивлячись на це, ми й зараз пам`ятаємо про тих людей, які наблизили Перемогу над фашистськими загарбниками. Це не лише учасники бойових дій - славетні ветерани, а й ті, хто пережив болючі роки блокади Ленінграда, хто витримав катування  у концентраційних таборах, хто, будучи дитиною чи підлітком, робив свій маленький внесок у перемогу тим, що жив... Хай зараз їх лишилося небагато, але вони є величним прикладом для наслідування.
    У Артемівському коледжі транспортної інфраструктури щороку вітають колишніх працівників закладу, які є тим самим прикладом.
     8 травня 2018 року відбулися урочистості з нагоди свята Перемоги, куди були запрошені ветерани та діти війни, яких тепер , на жаль, уже можемо називати поіменно: Анікеєнко В.М., Іщенко Л.І., Калюжна Л.П., Фегір М.І., Шевченко Л.Д., Шинкаренко Л.І. Профспілкова організація та студенти коледжу підготували святкову програму , залучили до участі представників народної вокальної студії МЦКтаД ім.Мартинова. З вітальним адресом від імені колективу звернувся заступник директора з навчальної роботи Щитинський О.М. Вітання, воєнні пісні, травневі квіти та яскраві листівки - це невелика данина... Зустріч ветеранів завершилася неофіційною частиною, адже для них це та коротка мить, коли вони можуть зустрітися...Не лишилися без уваги і ті, хто не зміг через вік відвідати урочистості: їх привітали вдома. Зичимо  міцного здоров`я, безмежного добра та щастя, а головне - миру на нашій землі!!!
      

Старший викладач Руденко Т.І.
26 квітня
12:15

Профорієнтаційна робота в коледжі

24 квітня 2018 року на базі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури вдруге  відбувся квест "Знайди дорогу в майбутнє"  профорієнтаційного спрямування. У ньому взяли участь учні 8 і 9 класів ЗОШ №12.
        З метою докладного ознайомлення з професіями залізничної галузі для них було розроблено та проведено  квест у вигляді екскурсії по станціям Мовно-літературна, Рейко-шпальна, Похила, Комп’ютерний центр, Вокзал-перон-квиток, Вантажна, Маршрутна. Учасників квесту на всіх станціях супроводжувала чергова по вокзалу, з роллю якою вправно впоралася студентка 1 курсу Портнова Єлизавета та методист коледжу Гасієва Н.К., яка зробила яскраві фото найцікавіших моментів. Викладачі коледжу Руденко Т.І., Яркін Є.В., Севастьянова Н.Л., Кисельова А.М., Земляк Ю.В., Брюханов О.В.,    Тахтарова І.А., Дяговець О.В., Іщенко Б.В. та практичний психолог Степанова С.С. провели різноманітні конкурси, цікаво розповіли про підготовку фахівців залізничного транспорту, влаштували демонстрацію реального лабораторного обладнання, а майбутні абітурієнти мали змогу спробувати свої сили на робочих місцях, наближених до реальних. Головним завданням квесту була підготовка маршруту для відправлення поїзда, який курсує над головним входом у будівлю коледжу. Школярі відмінно впоралися з усіма завданнями, відправили поїзд та отримали заохочувальні призи за активну участь у квесті. 
     Маємо надію, що школярі зроблять свідомий вибір і відповідально оберуть свій майбутній фах!!!


Старший викладач Руденко Т.І.
20 квітня
08:49

Чорно́бильська катастро́фа

Чорно́бильська катастро́фа — техногенна, екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території Української РСР. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім.
Цій події був  присвячен   літературно-музичний вечір «Чернобыль-колокол памяти.» Який відбувся 20.04.2016р. у бібліотеці  коледжу разом з групами  ОП-472(керівник Сєваст’янова Н.Л.) і  ОП-468 (керівник  Шевченко С.В.).На заході  лунали  вірші ,пісні,присвячені цій трагедії,була  організована книжкова виставка «Чернобыль-боль души».

04 квітня
09:03

Здійсни свою мрію !


Саме під таким девізом 15 лютого стартував проект «Залізничник 2018»,  ініційований благодійним Фондом Бориса Колеснікова. 

Організація проводить конкурс втретє для студентів профільних навчальних закладів України з метою підтримання талановитої молоді.  

На переможців очікує  благодійна подорож до Берліну на міжнародну виставку транспортних технологій InnoTrans 2018, що традиційно відбувається  раз на два роки у виставковому комплексі Messe Berlin.

За даними прес-центру Фонду для участі у проекті зареєструвалися 950 студентів із 22 вузів країни, серед яких і студенти нашого коледжу:

  1. Алексєєв Костянтин, група 3-ОП-478,
  2. Величко Дмитро, група 3-ОП-478,
  3. Гапонов Єлисей, група 4-ОП-473,
  4. Мариніна Яна, група 3-ОП-478,
  5. Проценко Світлана, група 3-ОП-477,
  6. Щербина Ілля, група 3-А-475.

28 березня відбувся перший етап конкурсу, під час якого студенти проходили комплексне тестування по точним наукам, історії та теорії залізничної галузі. Студенти-залізничники, які успішно впоралися із завданнями першого етапу, пройдуть у фінал… 

Наразі  ми чекаємо на результати першого туру та маємо надію, що серед наших учасників обов`язково будуть фіналісти!


Мінейкіс Ю.С., викладач коледжу


Страница 7 из 34
4 5 6 7 8 9 10