вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

11 травня
08:01

Український вернісаж

     У коледжі триває тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки. З ініціативи старшого викладача Руденко Тетяни Іванівни 10 травня 2017 року було організовано та проведено Український вернісаж - виставку творчих робіт викладачів, працівників і студентів коледжу. В холі 2 поверху всі бажаючі могли побачити власноруч виготовлені жіночі  прикраси, вишиті бісером картини, плетені вироби, мальовані картини, розписані великодні писанки, текстильні ляльки Тільди, вироби з бісеру, вишивки гладдю та хрестом. Роботи вразили надзвичайною красою, яскравими кольорами та технікою виконання. Для студентів стало несподіванкою те, що участь у виставці взяли їх викладачі Литвинова В.І. та Руденко Т.І., секретар заочного відділення Войкова О.М. Активними учасниками стали студенти Бобрикова К., Чаплик О., Ковтун Є., Кругляк Н., Ковальова О., Бедюх М. Цей захід дозволив по-новому поглянути як на студентів, так і на викладачів. Крім того, дав можливість презентувати творчі особистості . Всім учасникам - творчої наснаги та нових ідей, звершень і перемог!!! Чекаємо наступного року нових робіт і нових учасників!!!


Старший викладач Руденко Т.І.
20 квітня
11:21

Тридцять один рік Чорнобильської катастрофи

Тридцять один  рік тому вогонь Чорнобильської катастрофи обпалив землю України та ввійшов в історію як нове безпрецедентне глобальне явище, як найбільша техногенна катастрофа ХХ століття.

Саме цій події був присвячений флешмоб та літературна година,проведені бібліотекарями коледжу,разом з групою ОП-483,під керівництвом  Соловйової О.Ю.


24 березня
15:25

Українські вечорниці

22 березня  у Артемівському коледжі транспортної інфраструктури відбулася літературно-музична вистава «Українські вечорниці». Глядачі опинилися в українській хаті, на справжніх українських вечорницях, де господарі зустрічали всіх гостей хлібом-сіллю. Майстерна гра студентів-акторів додала настрою усім присутнім. У виставі брали участь студенти І, ІІ, ІІІ  курсів. Вони всім довели, що студенти технічного коледжу не лише добре знають новітні комп’ютерні технології, але і є справжніми акторами, які вміють майстерно вжитися в образ, які вміють і співати, і танцювати. Приємно було бачити усміхнені обличчя і студентів, і викладачів. Вистава просто чудова, але на словах не можна передати всіх почуттів, які вона породжує. Це потрібно відчути й побачити на власні очі!Заступник директора 
з навчально-виховної роботи 
Ольховська Г.М.


20 березня
10:16

Науково-практична конференція

14 березня 2017 року на базі Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» у місті Слов’янськ відбулася Регіональна науково-практична конференція «Слово Шевченка: вчора, сьогодні, завтра», у якій взяли участь студентка групи 2-ОП-477 Чаплик Ліна та студент групи 2-А-475 Мишаков Олег. Їх доповіді  звучали поряд з науковими роботами провідних фахівців Донеччини. За підсумками конференції Ліна та Олег отримали Сертифікати про участь у роботі конференції. Робота була виконана під керівництвом викладачів вищої категорії Руденко Тетяни Іванівни та Ольховської Галини Михайлівни.
      Конференцію відкрила Біличенко Ольга Леонідівна - завідувач кафедри української мови та літератури, доктор наук з соціальних комунікацій, професор. Вона наголосила, що дана конференція проводиться вперше і повинна стати щорічним традиційним заходом, спрямованим на розвиток науково-дослідницької діяльності не лише вчених, а і студентів. Під час підбиття підсумків конференції було відзначено участь у ній студентів технічних спеціальностей.
      Урочиста атмосфера під час відкриття, музично - візуальний супровід доповідей, тематичне оформлення зали, присутність багатьох викладачів і  доцентів кафедри української мови та літератури додали значимості  науково-практичній конференції.
        Бажаємо Ліні та Олегу подальших успіхів у навчанні та науково-дослідницькій роботі!

Руденко Т.І., викладач української 
мови та літератури     

16 березня
15:46

Моя професія – ОРГАНІЗАЦІЯ РУХУ ПОЇЗДІВ!

Навчальний процес в коледжі є основною ланкою професійного становлення студента. Професійне виховання є основою формування і розвитку студентів та їх підготовки до активної трудової діяльності та суспільного життя, формування професійної свідомості майбутніх фахівців. Важливою в цьому процесі є особистість викладача, передусім дисциплін фахового спрямування. 
Якісне професійне виховання – головна мета, над досягненням якої постійно працюють викладачі циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті», під керівництвом яких були організовані і проведені заходи тижня спеціальних дисциплін на відділенні «ОП». 
Так, 23 лютого Мінейкіс Ю.С. було проведене відкрите заняття з дисципліни «Економіка, організація і планування виробництва» у групі 4-ОП-467. Заняття відбулося у вигляді  інтелектуальної гри-змаганнія, організованої за аналогією до проекту ПАТ «Укрзалізниця» - форум «Залізничні агенти змін», що створений у рамках програми підвищення ефективності залізничної галузі «Укрзалізниця майбутнього». Розв’язання інтерактивних завдань  із використанням програмно-апаратного комплексу «Інтерактивна дошка Smart Board» задало заняттю динамічний темп та створило атмосферу плідної співпраці викладача і студентів.
  Кисельова А.М. підготовила  презентацію «Моя професія – організація руху поїздів», яка була проведена у холі другого поверху коледжу. Під час даного заходу студенти  третього курсу продемонстрували порядок роботи і обов’язки чергового по залізничній станції. 
Під керівництвом Севастьянової Н.Л. була організована презентація «Моя робота – агент комерційний», під час якої студенти молодших курсів були ознайомлені із особливостями вантажної і комерційної роботи на залізничному транспорті. Студенти четвертого курсу під керівництвом Земляк Ю.В. підготували презентацію «Новини у сфері пасажирських перевезень» , під час якої ознайомили присутніх із новинками вітчизняного пасажирського вагонобудування.
Орєховою Ю.В. була проведена виставка тематичних плакатів «Захисти довкілля!», а також відбулася презентація відеоролику «Чисте місто», який був знятий студентами групи 3-ОП-472 з метою пропаганди безпечної утилізації побутових відходів.
Крім того , у кабінеті №304 під керівництвом Мінейкіс Ю.С студентами груп 3-ОП-473 и 4-ОП- 467 була  оформлена виставка «Моє хобі – залізниця», яка тривала  з 22 лютого по 1 березня . У цей час усі бажаючі мали змогу ознайомитися із найбільш розповсюдженими у світі залізничними хобі, такими як залізнична філотаймія, філателія, залізничний моделізм тощо. 
Особливу увагу було приділено екстремальним залізничним хобі – зацепінг та селфі на залізничних об’єктах. Так, під керівництвом Земського М.В. студенти групи 3-ОП-473 –  Гулович П., Шейко В. і Голопьоров К. підготували відповідну доповідь із презентацією, що розкриває сумні наслідки таких «модних» захоплень і ознайомлює слухачів із правилами безпеки при знаходженні на об’єктах залізничного транспорту.
Брюханов О.В. під час лабораторного практикуму провів для студентів першого курсу екскурсію у кабінеті №107, де вони ознайомилися із  облаштуванням робочих місць чергового по станції і поїзного диспетчера.На підведення підсумків до циклової комісії завітала почесна гостя – ветеран педагогічної праці Фегір М.І.,яка більше 20 років  свого життя присвятила роботі у нашому коледжі, а у цьому році - 8 лютого відзначила своє 70-річчя. За своє професійне життя наша ювілярка підготувала і випустила декілька поколінь гідних кадрів для Укрзалізниці! Колеги і студенти виразили їй  свою вдячність за відданість праці і любов до життя, а також побажали міцного здоровья та активного довголіття!
Таким чином, тиждень циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» був насичений різноманітними заходами і цікавими подіями , що сприяють розвитку у студенів почуття любові і поваги до обраної професії, поглибленню різнобічних фахових знань і вмінь, розкриттю творчого потенціалу індивіда та його відкритості до нових досягнень науки і техніки.

Мінейкіс Ю.С.,
 голова циклової комісії  «ОП і УЗТ»
     
Страница 7 из 26
4 5 6 7 8 9 10