вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

15 грудня
07:13

Що робити під час повітряної тривоги

Через повномасштабне вторгнення рф у населених пунктах України часто лунають сирени повітряної тривоги.
Якщо ви в цей час перебуваєте на вулиці:
Прямуйте до найближчого укриття на кшталт підземних переходів чи метро.
Якщо не знаєте, де укриття, запитайте в інших людей.
Якщо поблизу немає облаштованого укриття, але є лісосмуга, сховайтеся між дерев.
Не користуйтеся ліфтом та уникайте будівель стратегічного значення (держструктур, електростанції, заводи тощо).
Якщо ви перебуваєте в автомобілі:
Зупиніть авто так, щоб воно не заважало руху і швидко прямуйте до найближчого укриття. Якщо поблизу немає укриття, зайдіть всередину найближчої доступної будівлі та сховайтесь за двома стінами на цокольному або першому поверсі.
Якщо під час тривоги ви вдома:
Закрийте вікна, вимкніть усі прилади та світло.
Швидко одягніться, візьміть тривожну валізу з необхідними речами. Прямуйте до укриття, стежте за повідомленнями від місцевої влади та правоохоронців.
Якщо поруч немає укриття, дотримуйтеся правила «двох стін» або вийдіть у під їзд.

14 грудня
07:12

14 грудня - день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Аварія, що сталася у квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.
14 грудня - день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Людей, які усвідомлено й жертовно прийняли доленосний виклик — захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії енергоблоку. Через атомне пекло, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, пройшли сотні тисяч ліквідаторів. На жаль, не всі повернулися живими, багатьох не стало згодом.
Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. 
Нині, ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів.
Дякуємо тим, хто протистоїть російським агресорам, щоб не допустити повторення подібного лиха нині.

06 грудня
07:09

День святого Миколая та День збройних сил

6 грудня Україна вперше відзначає День святого Миколая та День збройних сил в один день. Об єднання цих дат символічно вказує на зв язок між теплом і щедрістю святого та захистом і самопожертвою наших героїв. Ми дякуємо Збройним Силам України не лише сьогодні, а й щодня         Шановні воїни Збройних Сил України!
Ви - наша гордість, найбільший вартий захисту нашої країни. Сердечно дякуємо Вам за Ваші відвагу, самовідданість та непохитність у виконанні обов  язків. 
Нехай вВас завжди оберігають вірність, здоров я та незламна сила. 
Слава Україні!

Спасибі, Захисник -
Наш воїн, брат і тато!
Спасибі, любі, Вам, 
на фронті Вас багато!
Ви зморені та сильні, 
Попре все - Ви мужньо  
За Вітчизну стоїте.
Ви сотні  кілометрів  крокували.
Ви їсти й спати  ворогам тим не давали.
Щоночі Вас шахедами лякали,
Та Ви ворожу нечесть зупиняли...
Нехай прийдуть до Вас ті переможні ночі.
Хай дочекаються Вас донечкини очі!
Хай мирне небо Вас теплом вітає,
А Україна хай живе та розквітає!
Вже більше ніж рік українці не сплять.
Ворожі ракети тут часто летять.
Та наші синочки надійно стоять.
Хоч ноги та руки печуть та болять.
Свою Україну солдати боронять.
Та ворога сміло з  містечка геть гонять.
Спасибі, солдате, комбате, спасибі,
За Ваші сердечка та голови сиві.
За смілі атаки, хвилини щасливі,
За те, що ми з Вами в єдиній родині!


06 грудня
07:08

«Повернемо дитинство в Україну»

Студент-волонтер Бахмутського коледжу транспортної  інфраструктури, переможець конкурсу "Молода людина року" - Ілля Кисловський  є учасником Харківського театру «Діти майбутнього».
Тур, в якому Ілля брав участь, був названий «Повернемо дитинство в Україну». Актори відвідали понад 50 закладів: шкіл, дитячих садочків, центрів для біженців, лікарень в різних країнах. Зібрали близько 20 повних театральних залів… 
Національний реєстр рекордів України повідомив  про встановлення рекорду України, як самого масштабного благодійного проєкту з початку повномасштабного вторгнення російської федерації. Цей проєкт було внесено в книгу «Рекордів України» як проєкт, який залучив понад 9000 людей в одній програмі.

04 грудня
07:07

Профілактика правопорушень у молодіжному середовищі.

4 грудня 2023 року  студентська молодь Бахмутського коледду транспортної інфраструктури  взяла участь в онлайн-заході з профілактики правопорушень у молодіжному середовищі. Представники Бахмутського РВП ГУНП в Донецькій області ознайомили присутніх з законодавчою базою щодо захисту від насильства, типами домашнього насильства та покарання за них, запобіганню булінгу. Було проведено огляд нормативно-правових документів з протидії та запобіганню насильства в Україні.
 Здобувачі освіти дізналися, що з 11 січня 2019 року згідно зі ст. 126-1 Кримінального кодексу України домашнє насильство карається:
- громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин;
- арештом на строк до 6 місяців;
- обмеженням волі на строк до 5 років;
- позбавленням волі на строк до 2-х років.
Відповідно до ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачені наступні санкції:
- накладення штрафу - від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, або адміністративний арешт на строк до 7 діб.
- накладення штрафу від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або адміністративний арешт на строк до 15 діб (у разі повторного притягнення до відповідальності протягом року).
Інформаційно-просвітницька робота була проведена з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». На заході були присутні понад 50 осіб. 
Бахмутяни активно доєдналися до обговорення теми, навели приклади з особистого життя та поділилися своїми знаннями щодо проблем домашнього насильства.
Страница 7 из 72
4 5 6 7 8 9 10