вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

20 квітня
08:49

Чорно́бильська катастро́фа

Чорно́бильська катастро́фа — техногенна, екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території Української РСР. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім.
Цій події був  присвячен   літературно-музичний вечір «Чернобыль-колокол памяти.» Який відбувся 20.04.2016р. у бібліотеці  коледжу разом з групами  ОП-472(керівник Сєваст’янова Н.Л.) і  ОП-468 (керівник  Шевченко С.В.).На заході  лунали  вірші ,пісні,присвячені цій трагедії,була  організована книжкова виставка «Чернобыль-боль души».

04 квітня
09:03

Здійсни свою мрію !


Саме під таким девізом 15 лютого стартував проект «Залізничник 2018»,  ініційований благодійним Фондом Бориса Колеснікова. 

Організація проводить конкурс втретє для студентів профільних навчальних закладів України з метою підтримання талановитої молоді.  

На переможців очікує  благодійна подорож до Берліну на міжнародну виставку транспортних технологій InnoTrans 2018, що традиційно відбувається  раз на два роки у виставковому комплексі Messe Berlin.

За даними прес-центру Фонду для участі у проекті зареєструвалися 950 студентів із 22 вузів країни, серед яких і студенти нашого коледжу:

  1. Алексєєв Костянтин, група 3-ОП-478,
  2. Величко Дмитро, група 3-ОП-478,
  3. Гапонов Єлисей, група 4-ОП-473,
  4. Мариніна Яна, група 3-ОП-478,
  5. Проценко Світлана, група 3-ОП-477,
  6. Щербина Ілля, група 3-А-475.

28 березня відбувся перший етап конкурсу, під час якого студенти проходили комплексне тестування по точним наукам, історії та теорії залізничної галузі. Студенти-залізничники, які успішно впоралися із завданнями першого етапу, пройдуть у фінал… 

Наразі  ми чекаємо на результати першого туру та маємо надію, що серед наших учасників обов`язково будуть фіналісти!


Мінейкіс Ю.С., викладач коледжу


04 квітня
08:56

«Серце, віддане дітям» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського (28.09.1918 – 02.09.1970), видатного педагога, письменника, вченого)

«Серце, віддане дітям»
(до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського
(28.09.1918 – 02.09.1970),
видатного педагога, письменника, вченого)
 
 
«Людина народжується на світ не для того,
 щоб зникнути безвісною пилинкою.
Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».
В. О. Сухомлинський
 
 
 
28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога, письменника, вченого Василя Сухомлинського.
Василь Олександрович Сухомлинський народився 28.09.1918 року в селі Василівка Херсонської губернії (нині Кіровоградська обл.) у родині незаможного селянина. Навчався в семирічні йшколі. По закінченні школи продовжив здобувати освіту: у 1934 році вступив на підготовчі курси кременчуцького учительського інституту на факультет української мови і літератури. Через хворобу в 1935 році був змушений залишити навчання і почати працювати вчителем української мови та літератури у Васильківській та Зибківській сільських школах Онуфрієвського району, а також завучем у середній школі с. Онуфрієвка. Паралельно заочно навчався в Полтавському педагогічному інституті, який екстерном закінчив у 1938 році. Коли розпочалась Друга світова війна, добровольцем пішов на фронт. У 1942 році через тяжке поранення В. О. Сухомлинський був комісований. До 1944 року він працював директором школи в Удмуртії (с. Ува), а коли Україна була звільнена від фашистських загарбників, завідувачем Онуфрієвського райвідділу народної освіти. З 1948 р. і до останніх днів – директор середньої школи у селі Павлиш Кіровоградської області. Саме у Павлиші Василь Олександрович почав займатися проблемами комунікації і трудового виховання учнів, зокрема, розробкою методики навчання і виховання у початковій школі. На 50-і роки припадає формування педагогічного й учнівського колективів, організаційне становлення навчально-виховного процесу у школі, яку він очолював. У  1955 р.  В. О. Сухомлинський захистив кандидатську дисертацію «Директор школи – керівник  навчально-виховної роботи»  у Київському державному університеті  ім. Т. Г. Шевченка. У цей же період ним опубліковано книги: «Трудовое воспитание в сельской школе» (1957); «Виховання в учнів любові і готовності до праці» (1959); «Воспитание коммунистического отношения к труду» (1959). Його професійний інтерес – це проблеми естетичного та трудового виховання школярів, питання всебічного розвитку особистості, навчально-виховний процес у школі (зміст, форми і методи виховання, навчання рідної мови тощо). Складні педагогічно-виховні питання знайшли своє висвітлення у таких творах педагога, як «Народження громадянина» (1970); «Методика виховання колективу» (1971); «Разговор с молодым директором школы» (1973); «Как воспитать несовершеннолетнего человека» (1975) тощо. Він розробив і активно використовував педагогічну систему, суть якої полягає у застосуванні нових типів уроків і методів навчання. Найважливішими засобами навчання В. Сухомлинський вважав слово вчителя і книги. За плідну педагогічну діяльність у 1958 році йому було присвоєно звання Заслужений вчитель школи  УРСР.

Науково-практична і літературна спадщина Василя Сухомлинського надзвичайно цікава і багатогранна. Він є автором багатьох наукових робіт, методичних посібників, статей. Найбільш відомі – «Трудовое воспитание в сельской школе», «Виховання колективізму у школярів», «Духовний світ школяра», «Моральний ідеал молодого покоління», «Павлиська середня школа», «Серце віддаю дітям» тощо. За роки науково-педагогічної діяльності ним було написано 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок для дітей.
Із 1958 року В. О. Сухомлинський – член-кореспондент АПН РФСР, із 1968 – АПН СРСР. У 1968 році видатному педагогу-новатору було присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці, а у 1974 році за книгу «Серце віддаю дітям» (1969 р.) йому було присуджено Державну премію УРСР імені Тараса Шевченка (посмертно). За свою педагогічну працю  В. О. Сухомлинський був нагороджений двома орденами Леніна.
«Що було найголовнішим у моєму житті? Не роздумуючи, відповідаю: Любов до дітей». Ці слова можна вважати життєвим кредо видатного українського педагога. Ідеї В. Сухомлинського актуальні й сьогодні. Вони були позитивно сприйняті світовою педагогічною громадськістю. Його твори перекладено на 59 мов. Вони вивчаються в провідних учбових закладах України та Європи. За ініціативою української асоціації Василя Сухомлинського з 1993 року в Україні  проводяться Всеукраїнські педагогічні  читання «Василь Сухомлинський і сучасність». На початок ХХІ ст. було видано 65 творів видатного українця загальним тиражем близько 15 млн примірників.
Для більш детального ознайомлення з постаттю українського вченого зі світовим ім’ям, педагога і письменника Василя Олександровича Сухомлинського пропонуємо звернутись до документів, представлених на книжковій виставці, організованій у бібліотеці ДВНЗ «АКТІ» «Видатний український педагог, письменник і публіцист».
 
Інформація  підготовлена
бібліотекарями 
ДВНЗ «АКТІ»
 

27 березня
09:00

25 березня 2018 коледж щиро вітав гостей, які прибули на День відкритих дверей

День відкритих дверей було за традицією розпочато з представлення адміністрації коледжу та вступного слова  директора коледжу Зінченка М.Ф.             В своєму виступі він розповів про значимість  професій на залізничному транспорті для успішного функціонування та розвитку галузі, відмітив умови бюджетного та контрактного навчання, перспективи проходження різних видів практики та працевлаштування випускників.
Присутні змогли побачити презентації  спеціальностей, що були  підготовлені силами студентів та працівників коледжу. 
Завідувач відділення «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» Земськов М.В. представив особливості спеціальностей «Транспортні технології» та «Залізничний транспорт».  
   
Іщенко Б.В. - завідувач відділення «Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті» охарактеризував специфіку навчання  за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Крім того, він презентував діючі макети стендів, розроблених і виготовлених студентами відділення, що застосовуються на практичних заняттях зі спеціальних дисциплін. 
  
Голова циклової комісії  спеціальності «Комп’ютерна інженерія» 
Тахтарова І.А.  акцентувала, що в сучасних умовах  набуті теоретичні знання, практичні навички та вміння  з обслуговування комп’ютерних систем і мереж актуальні в різних галузях. При проведенні занять використовуються сучасні технічні засоби, програми імітаційного моделювання, комплекти навчально-контролюючих програм.  
Перший заступник директора Щитинський О.М. розповів про особливості навчального процесу в коледжі та побажав абітурієнтам успішного вступу за обраною спеціальністю. 
Також була проведена екскурсія коледжем - навчальними аудиторіями і лабораторіями. 
Абітурієнти та їх батьки особисто спілкуватися з керівниками і викладацьким складом коледжу, отримали індивідуальні консультації з правил прийому та пільгового вступу, дізналися про новації вступної кампанії, записалися на курси підготовки, отримали відповіді на будь-які інші хвилюючі запитання. 
 
Сподіваємося,  що ця зустріч допоможе абітурієнтам  остаточно визначитись з вибором майбутньої професії. 
Можливо, з гудком паровоза на годиннику у залізничному стилі на фасаді коледжу почнеться відлік часу нового етапу в житті майбутніх студентів.

Страница 7 из 33
4 5 6 7 8 9 10