вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

15 травня
09:01
14 травня
08:45

Відбулася олімпіада з англійської мови серед першокурсників

2 травня 2018 року в рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки відбулася олімпіада з англійської мови серед студентів І курсу. Незважаючи на те, що наш навчальний заклад технічного спрямування, студенти одразу збагнули, що знання мови – це база для кожної людини, «фундамент», що закладає основи освіченої особистості. Він важливий не лише для гуманітаріїв, а й просто для всебічно розвинених людей.
Оцінювало учасників компетентне журі у складі викладачів Ольги Петрівни Єрмолаєвої й Ольги Володимирівни Колосової на чолі з методистом коледжу Наталею Костянтинівною Гасієвою. 
Олімпіада складалася з двох турів. В олімпіаді взяли участь 16 студентів з різних факультетів. Всі учасники розумні й цілеспрямовані, тому отримали пам’ятні грамоти, щоб згадувати про цю олімпіаду і вдосконалювати свої знання з англійської. 
Призові місця розподілилися так:
І місце – Аліна Ярова (Організація перевезень і управління на залізничному транспорті);
II місце – Ірина Чекаліна (Обслуговування комп’ютерних систем і мереж) та Олег Світашов (Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті);
ІІІ місце – Олександр Мєдвєдєв (Обслуговування комп’ютерних систем і мереж)  та Андрій Шарієв (Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті).
  Колосова О.В., викладач коледжу
14 травня
08:38

Країна, в якій народжується світанок

10 травня 2018 року до дня Японії на базі центральної міської бібліотеки було проведено захід «Країна, в якій народжується світанок».
Приводом для проведення цього заходу став минулий 2017, який іменувався роком Японії в Україні. Бахмутська центральна міська бібліотека давно співпрацює з Державним вищим навчальним закладом «Артемівський коледж транспортної інфраструктури», з представниками Японії, які допомагали фінансово у розвитку бібліотеки й проведенні таких свят. З метою детального ознайомлення з традиціями, культурою та звичаями Японії було організовано культурно – інформативну програму, до складу якої входили не тільки наукові відомості щодо країни, а й веселі конкурси та естафети. Зокрема, було обрано найкращого українсько - японського перекладача, який був нагороджений почесною медаллю. Проте,тут не було переможених і переможців. Всі інші учасники також не залишились без подарунків. 
Ініціаторами свята стали представники ЮНІСЕФ на чолі з послом Японії в Україні. Організатором виступили викладачі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури Колосова Ольга Володимирівна, Ольховська Галина Михайлівна. Ведучими на святі були студенти коледжу – Ярова Аліна та Яровий Владислав.
На свято були запрошені учні зі шкіл міста. Атмосфера була теплою та дружньою: розгадували загадки, в ігровій формі вчили японську, читали пророцтва за картками-ієрогліфами, інсценували ритуал чайної церемонії.
Сподіваємося, такі свята стануть для нас традицією і ми будемо зустрічатись на них частіше.

  
 

О.В. Колосова, викладач коледжу
11 травня
13:04

Ніхто не забутий...

     73 роки минуло з того часу, як відгриміли останні постріли війни... Але не дивлячись на це, ми й зараз пам`ятаємо про тих людей, які наблизили Перемогу над фашистськими загарбниками. Це не лише учасники бойових дій - славетні ветерани, а й ті, хто пережив болючі роки блокади Ленінграда, хто витримав катування  у концентраційних таборах, хто, будучи дитиною чи підлітком, робив свій маленький внесок у перемогу тим, що жив... Хай зараз їх лишилося небагато, але вони є величним прикладом для наслідування.
    У Артемівському коледжі транспортної інфраструктури щороку вітають колишніх працівників закладу, які є тим самим прикладом.
     8 травня 2018 року відбулися урочистості з нагоди свята Перемоги, куди були запрошені ветерани та діти війни, яких тепер , на жаль, уже можемо називати поіменно: Анікеєнко В.М., Іщенко Л.І., Калюжна Л.П., Фегір М.І., Шевченко Л.Д., Шинкаренко Л.І. Профспілкова організація та студенти коледжу підготували святкову програму , залучили до участі представників народної вокальної студії МЦКтаД ім.Мартинова. З вітальним адресом від імені колективу звернувся заступник директора з навчальної роботи Щитинський О.М. Вітання, воєнні пісні, травневі квіти та яскраві листівки - це невелика данина... Зустріч ветеранів завершилася неофіційною частиною, адже для них це та коротка мить, коли вони можуть зустрітися...Не лишилися без уваги і ті, хто не зміг через вік відвідати урочистості: їх привітали вдома. Зичимо  міцного здоров`я, безмежного добра та щастя, а головне - миру на нашій землі!!!
      

Старший викладач Руденко Т.І.
26 квітня
12:15

Профорієнтаційна робота в коледжі

24 квітня 2018 року на базі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури вдруге  відбувся квест "Знайди дорогу в майбутнє"  профорієнтаційного спрямування. У ньому взяли участь учні 8 і 9 класів ЗОШ №12.
        З метою докладного ознайомлення з професіями залізничної галузі для них було розроблено та проведено  квест у вигляді екскурсії по станціям Мовно-літературна, Рейко-шпальна, Похила, Комп’ютерний центр, Вокзал-перон-квиток, Вантажна, Маршрутна. Учасників квесту на всіх станціях супроводжувала чергова по вокзалу, з роллю якою вправно впоралася студентка 1 курсу Портнова Єлизавета та методист коледжу Гасієва Н.К., яка зробила яскраві фото найцікавіших моментів. Викладачі коледжу Руденко Т.І., Яркін Є.В., Севастьянова Н.Л., Кисельова А.М., Земляк Ю.В., Брюханов О.В.,    Тахтарова І.А., Дяговець О.В., Іщенко Б.В. та практичний психолог Степанова С.С. провели різноманітні конкурси, цікаво розповіли про підготовку фахівців залізничного транспорту, влаштували демонстрацію реального лабораторного обладнання, а майбутні абітурієнти мали змогу спробувати свої сили на робочих місцях, наближених до реальних. Головним завданням квесту була підготовка маршруту для відправлення поїзда, який курсує над головним входом у будівлю коледжу. Школярі відмінно впоралися з усіма завданнями, відправили поїзд та отримали заохочувальні призи за активну участь у квесті. 
     Маємо надію, що школярі зроблять свідомий вибір і відповідально оберуть свій майбутній фах!!!


Старший викладач Руденко Т.І.
Страница 6 из 33
3 4 5 6 7 8 9