вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

07 червня
14:12

Вітаємо переможців!

З метою популяризації престижності роботи на залізничному транспорті, надання можливості виявлення творчих здібностей, талантів серед студентської молоді у навчальних закладах Ι-ΙΙ рівнів акредитації «Навчально-методичним центром з питань якості освіти» було проведено конкур на кращу фотографію 2016-2017 навчального року. Учасниками даного заходу стали і студенти нашого коледжу.
Переможцем конкурсу в номінації «Відпочинок» за роботу «Студенти – це такий народ, який не може без пригод» став студент групи 2-ОП-478 Серорез Станіслав. Він підготував цікавий колаж із фотографій, зроблених під час подорожі його навчальної групи до Ямпільського лісництва.
Вітаємо Станіслава з перемогою і бажаємо творчого натхнення!

 
19.05.2017.  відбулася  ΙΙ регіональна он-лайн-олімпіада з економічних дисциплін на тему «Фінансово-економічні результати та ефективність діяльності».  
Від нашого коледжу участь у заході взяла  студентка групи 4-ОП-467 Максимова Ірина, яка під керівництвом викладача дисципліни «Економіка, організація і планування виробництва» Мінейкіс Ю.С. підготувала пошуково-дослідницьку роботу за фінансово-економічними результатами роботи сортувальної станції Лиман.
Під час заходу відбувалося  спілкування учасників олімпіади та експертів в он-лайн режимі. Наш коледж серед експертів представила голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін Статівкіна С.М.

За підсумками олімпіади Максимова Ірина посіла перше місце. Вітаємо переможницю і бажаємо подальших навчальних успіхів!

07 червня
14:07

Подорож у техносвіт минулого…

Унікальну подорож у техносвіт минулого 31.05.2017. здійснила група 2-ОП-478 разом із класним керівником Мінейкіс Ю.С.
А справа була так…
У Бахмутському краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Техносвіт», на якій представлена радіо, телевізійна та комп’ютерна техніка ХХ століття від патефонів до перших ноутбуків…Звичайно ми не змогли пройти повз))) І не пошкодували! 
Під час екскурсії студенти оглянули девайси і гаджети минулого, почули справжній патефон, і навіть переглянули мультфільми за допомогою фільмоскопу!Мінейкіс Ю.С., викладач коледжу


18 травня
12:45

«День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу»

  З метою гідного вшанування у 2017 році представників кримськотатарського народу, що загинули та постраждали внаслідок геноциду, організованого радянською владою, а також привернути увагу до теперішнього драматичного становища кримських татар, спричиненого анексією Криму Російською Федерацією, в коледжі була проведена інформаційна година «18 травня 1944 року – трагічна дата в історії  кримськотатарського народу».

  Для студентів групи  2-А-475  був  продемонстрований фільм «Хайтарма» режисера Ахтема Сеїтаблаєва


16 травня
11:13
16 травня
10:57

ІІІ Науково-практична конференція «Науковий пошук молоді – курс на майбутнє»

21 квітня 2017 року на базі Приватного вищого навчального закладу «Донецький університет економіки та права» проIII Науково-практична  конференція «Науковий пошук молоді – курс на майбутнє», приурочена 25-річчю заснування Університету.
 
 У роботі Конференції взяли участь 68 юних дослідників із 13 навчальних закладів м. Бахмут та інших населених пунктів Донецької області.
У вступній промові ректор Університету, кандидат економічних наук Правдивцев П.А. привітав усіх присутніх, відзначив високий рівень унікальності наданих доповідей та побажав нових звершень у науковій діяльності. 


Роботу Конференції було продовжено на засіданнях шести секцій, у якіх  взяли 
участь студенти Артемівського колледжу транспортної інфраструктури

Михайло Дидунов (третє місто) - науковий керівник  викладач вищої категорії О.Ю. Соловйова.
   Сиров Роман (друге місто)- науковий керівник  викладач вищої категорії О.Ю. Соловйова.
   Дмитро Дудник, Катерина Купаєва  науковий керівник викладач вищої категорії О.В. Колосова.

Владислав Шейко (перше місто) - науковий керівник  викладач вищої категорії М.В. Земськов, 
науковий керівник  викладач першої категорії Ю.С. Мінейкіс.
Марія Коваленко - науковий керівник  викладач першої категорії Ю.С. Мінейкіс.
Катерина Брижова - науковий керівник  викладач першої категорії Ю.В. Орєхова.
Члени секційних комісій відзначили широкий спектр тематики робіт доповідачів, наукову обґрунтованість та практичну значущість представлених матеріалів.
 За результатами роботи в секціях учасники отримали сертифікати, а переможці Конференції – дипломи та грамоти з цінними подарунками.
Дякуємо керівникам та юним дослідникам за плідну роботу! Бажаємо нових відкриттів у науковому пошуку та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Соловйова О.Ю., викладач фізики та астрономії.


Страница 6 из 26
3 4 5 6 7 8 9