вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

10 жовтня
08:29

Дебют першокурсника

Дебют першокурсника, що пройшов 4 жовтня у актовій залі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури, один із найяскравіших щорічних заходів в житті студентів коледжу.
Такий довгоочікуваний, він зібрав разом велику дружню родину навчального закладу: дебютантів-першокурсників, студентів ІІ-IV курсів, викладачів, батьків та друзів. У неймовірно теплій атмосфері в цей день гості та учасники події вкотре впевнились у тому, що студенти коледжу талановиті, здібні, яскраві, мають гарне почуття гумору та з гордістю несуть звання студента-залізничника.
Дебют першокурсника – це день першого успіху майбутніх залізничних працівників. Це показник того, що Україна може пишатись талановитою молоддю, студентством, яке чітко розуміє свої цілі і прагне, аби наша держава мала позитивний розвиток в усіх напрямках життя.
Студенти, викладачі, батьки та гості активно підтримували дебютантів оплесками та вигуками «Браво! Молодці! Так тримати!», а після закінчення заходу вітали учасників концертної програми.
Завдячуючи кропіткій роботі викладацького та студентського складів, глядачі отримали безмежну кількість позитивних емоцій, а батьки студентів-першокурсників ще раз пересвідчились у правильності вибору своїх дітей. Адже навчальний заклад – це не просто місце, де випускники шкіл отримують професію залізничника. Це велика родина, в якій панує любов і повага один до одного, а такі поняття як дружба, відданість, честь – не просто слова. Це заклад, в якому кожному студентові дається можливість реалізувати свої таланти, творчі та наукові здібності, заклад зі своєю історією та своїми традиціями. Однією з яких є щорічне проведення такого прекрасного свята як Дебют першокурсника.


Заступник директора 
з навчально-виховної роботи 
Ольховська Г.М.

05 жовтня
09:44

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Вже вересень відходить від причалу,
На крилах літо понесли лелеки.
А ми сьогодні з професійним святом,
Щиро вітаємо працівників бібліотеки!


Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ №471/98 про щорічне святкування 30-го вересня Всеукраїнського Дня бібліотек. 
Напередодні професійного свята щирі привітання та подяку за сумлінну працю від студентів і викладачів коледжу отримали наші шановні бібліотекарі: Соколова Г.І., Третякова Т.М. і Кузнєцова І.Л.

 
Мінейкіс Ю.С., 
викладач коледжу
29 вересня
09:20

День працівника освіти

Щороку у першу неділю жовтня Україна святкує День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів, це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.
До Дня працівника освіти в Державному вищому навчальному закладі «Артемівський коледж транспортної інфраструктури» було проведено декілька заходів.
Студенти організували виставквітальних газет. Молодь з ентузіазмом та фантазією поставились до створення газет, в яких з особливою теплотою привітали викладачів.
27 вересня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт. З вітальним словом виступив директор коледжу Зінченко М.Ф., який висловив щирі слова вдячності за наполегливий вчительський труд, високий професіоналізм і побажав усім колегам натхнення, успіхів та нових творчих звершень.
Справжнім подарунком для викладацької родини коледжу стала концертна програма, яку підготували студенти ,адже викладачі в їхніх серцях запалюють багаття жаги знань, віддають свої знання, частку свого серця, чистоту своєї душі. Всі присутні покинули актову залу в піднесеному настрої та впевненості в тому, що професія вчителя є найблагороднішою з усіх.
Свята приходять і відходять, змінюються дати і події, їх забувають і відроджують, але День Вчителя святкуватиметься завжди.
Шановні викладачі! Ви сієте добре і вічне. Ваша праця пошанована у всьому світі. Знайте, що всі ваші учні, де б ви не були, люблять вас і несуть у своїх серцях золоті зерна, які ви засівали своїми руками день в день, з року в рік.
Хай слово педагога буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями.
Бажаємо вам професійної і творчої вдачі у вашій нелегкій, але потрібній справі. Творчої наснаги, нових педагогічних звершень і всього найкращого!Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
Ольховська Г.М.

21 вересня
09:56

«З увагою до деталей, з любов’ю до міста»…

Саме під таким девізом у місцевому  краєзнавчому музеї проходить щорічна виставка картин «Бахмутський вернісаж». Першими відвідувачами даного заходу від коледжу стали студенти групи 3-ОП-478 разом із класним керівником Мінейкіс Ю.С.
Експозицію виставки склали понад 60 робіт, виконаних різними стилями. Серед авторів багато початківців, а також члени національного союзу художників - Олександр Македонський, Сергій Садчиков, Віктор Дементьєв, В’ячеслав Будніков.
Під час екскурсії студенти прослухали цікаву доповідь мистецтвознавця Дяконової Євгенії Борисівни, а також отримали велике естетичне задоволення від запропонованих на суд глядачів художніх творів…
Якщо бажаєте отримати незабутні яскраві враження – пропонуємо завітати до нашого краєзнавчого музею))) 
Виставка триватиме до 7 листопада.


Мінейкіс Ю.C.,викладач коледжу

27 червня
13:11

Випуск -2017

23 червня  коледж   зібрав випускників 2017-го року. От і добігли до кінця роки навчання в коледжі. Випускники ідуть останній раз до актової зали . Так хотілося швидше закінчити коледж, щоб відчути себе дорослими, самостійними, впевненими, незалежними... Але чому так щемно на душі? Що заважає безтурботно веселитися?
Розпочалося дійство із привітальних слів директора , який наголосив, що навчання на цьому не завершується, людина вчиться все життя.
Привітати випускників завітала начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей   Бахмутської міської ради Махничева Людмила Олексіївна. З любов’ю та щирістю вона побажала випускникам стати висококваліфікованими фахівцями,  впевнено йти до поставленої мети.
Випускники  від імені усього випуску 2017 року подякували усім викладачам за  розуміння, підтримку й розраду, безмежну  віру в їхні  сили, мудрість і турботу про кожного студента.
Загалом випускний у коледжі пройшов у атмосфері чуйності, радісного хвилювання та легкого смутку.
Тож, шановні випускники! Нехай успіхом закінчуються всі ваші починання, а майбутнє не зрадить очікувань і буде щедрим на здобутки!
При нагоді звертаємося до випускників шкіл та їх батьків! Навчання у коледжі – це престижно, навчання у коледжі – це актуально! Приходьте до нас, отримуйте якісну освіту, здобувайте професію, ставайте  частиною великої родини коледжу! 


Заступник директора з НВР
Ольховська Г.М.
Страница 6 из 28
3 4 5 6 7 8 9