вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

11 січня
10:19

Вітаємо переможців !

Відповідно до наказу директора коледжу Зінченка М.Ф. та з метою створення оптимальних умов для навчання студенів, підвищення якості підготовки молодших спеціалістів, формування сучасного рівня оснащення кабінетів, лабораторій  у термін з 18 по 22 грудня 2017р. у коледжі було проведено конкурс-огляд «Кращий кабінет, лабораторія». Для проведення заходу було створено конкурсну комісію, до складу якої увійшли: методист коледжу Галка Р.М., заступник директора з адміністративно-господарської роботи  Брижниченко А.В., завідувачі відділеннями Земськов М.В. та        Іщенко Б.В., голови циклових комісій Стативкіна С.М., Мінейкіс Ю.С., Тахтарова І.А. і Кононченко Т.О.
Під час заходу конкурсна комісія, відповідно до встановленого графіка, оглянула усі навчальні кабінети і лабораторії коледжу, та провела оцінку зазначених об’єктів за критеріями, визначеними умовами конкурсу. 
Переможці були оголошені директором коледжу на засіданні педагогічної ради і отримали матеріальне заохочення. 

Результати  конкурсу-огляду :
Ι місце – кабінет № 217 «Культорологія/Історія України», 
завідувач: Неберова І. М.

ΙΙ місце – лабораторії №118 «Неруйнівний контроль рейок», №118а «Машинізація колійних і будівельних робіт», завідувач: Яркін Є.В.

ΙΙΙ місце –  кабінет № 216 «Українська мова та література», 
завідувач: Руденко Т.І. 

ΙΙΙ місце    –  кабінет № 304 «Організація руху поїздів/ Економіка, організація та планування виробництва», завідувач: Мінейкіс Ю.С.

Вітаємо переможців ! 
Бажаємо професійних успіхів, натхнення і подальших творчих досягнень!

Галка Р.М.,
методист коледжу 

14 грудня
12:04

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Якісне професійне виховання – головна мета, над досягненням якої постійно працюють викладачі циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті та обслуговування залізничних споруд і об’єктів колійного господарства», під керівництвом яких були організовані і проведені заходи тижня спеціальних дисциплін на відділеннях «ОП» і «К».
Так, Кононенко Л.О. було проведене відкрите заняття із дисципліни «ТОіРЗТ» на тему «Посилений капітальний ремонт колії» у групі 4-К-474. Під час заняття були застосовані інформаційні технології та мультимедійна техніка, що задало навчальній роботі  динамічний темп і створило атмосферу плідної співпраці викладача і студентів.
Студенти четвертого курсу під керівництвом Мінейкіс Ю.С. виступили із доповідями у підсумковому звіті з виробничо-технологічної практики, що традиційно відбувся 29 листопада у актовій залі коледжу. У даному  заході також взяли участь слухачі Бахмутського центру професійного розвитку персоналу, для яких, крім того, викладачами Яркіним Є.В. і Дубягою О.П. була проведена ознайомча екскурсія коледжем.
 Зі студентами третього і четвертого курсів були проведені ознайомчі бесіди «Моя майбутня професія» за участю представників структурних підрозділів регіональної  філії  «Донецька залізниця». Так, до студентів відділення «ОП» завітав наш випускник, а нині – провідний інженер контрольно-ревізійного відділу служби комерційної роботи і маркетингу – Молчанов В’ячеслав. Він  розповів майбутнім випускникам про реалії виробництва, ознайомив із проблемами і перспективами розвитку Української залізниці, а  також поділився спогадами про своє студентське життя.
До студенів відділення «К» завітав представник Волновахської дистанції колії – Зарудний Деніс, який розповів про важливість і особливості праці робітників колійного господарства. Зустрічі видалися цікавими і пізнавальними.
Крім зазначених заходів, впродовж усього тижня для студенів різних курсів Яркіним Є.В. проводилися екскурсії по навчальній лабораторії №118 для ознайомлення із макетами снігоприбиральної та снігоочисної техніки з метою  вивчення особливостей роботи залізничного транспорту взимку, а також Кисельовою А.М. проводилися екскурсії по навчальній лабораторії №107 для ознайомлення студентів молодших курсів із робочим місцем ДСП і організацією маневрової та поїзної роботи на проміжній станції.
Таким чином, тиждень циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті та обслуговування залізничних споруд і об’єктів колійного господарства» був насичений різноманітними заходами і цікавими подіями , що сприяють розвитку у студенів почуття любові і поваги до обраної професії, поглибленню різнобічних фахових знань і вмінь, розкриттю творчого потенціалу індивіда та його відкритості до нових досягнень науки і техніки.
Мінейкіс Ю.С.,
 голова циклової комісії  «ОП і УЗТ та ОЗС і ОКГ»


12 грудня
08:10

VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

   3 грудня 2017 року в Державному вищому навчальному закладі "Донбаський державний педагогічний університет" у м. Слов’янськ відбувся обласний етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Його учасниками стали 197 переможців міського (районного) етапів конкурсу, з них близько 50 - студенти ВНЗ 1-2 рівня акредитації з різних міст Донеччини. Взяли участь у змаганні й наші студенти - Ярова Аліна ( група 1-ОП-487) та Тимофеєв Микита (група 3-А-480).
На святі були присутні: директор департаменту освіти і науки Донецької обласної          державної       адміністрації      Оксенчук Надія Володимирівна; 
в.  о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філологічних наук Бодик Остап Петрович; проректор із науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» Чайченко Станіслав Олегович; декан філологічного факультету цього ж закладу, кандидат філологічних наук Овчаренко Наталія Іванівна; Васюхно Тетяна Іванівна, в. о. заступника директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Донецької області. Гості свята привітали учасників конкурсу та побажали нових перемог. А справжнім подарунком стали творчі виступи студентів університету.
     Викладач коледжу Руденко Т.І. взяла участь у роботі обласного етапу конкурсу як координатор та член журі.
     Студенти нашого коледжу гідно презентували творчі досягнення. За результатами перевірки робіт Ярова Аліна посіла 6 місце, а Тимофеєв Микита 8 місце з понад 35 студентів негуманітарних спеціальностей. 
     Вітаємо наших переможців!!! Зичимо успіхів у навчанні, професійних звершень і здійснення мрій!!!


Старший викладач Руденко Т.І.
28 листопада
09:21

Голодомор 1932-33 років.

В історії бурхливого XX-го століття Голодомор 1932-33 років в Україні посідає особливе місце.
Голодомор 1932-1933 рр. був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямовано застосованого тоталітарною владою терору голодом, тобто геноцидом.
Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим терористичним актом сталінської політичної системи проти мирних людей, проти українців як нації і, зокрема, проти селян як класу. Внаслідок чого зник не тільки численний прошарок заможних і незалежних від держави селян-підприємців, але й цілі покоління землеробського населення. Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність. Головною метою організації штучного голоду був підрив соціальної бази опору українців проти комуністичної влади та забезпечення тотального контролю з боку держави за всіма верствами населення.

З метою гідного вшанування пам’яті жертв голоду 1921-1922 років,1946-1947 років,Голодомору 1932-1933 років в Україні було  присвячено  пілотний проект «Запалимо свічки»,проведений у бібліотеці коледжу з групами ОП-487(керівник Шевченко С.В.) та  Е-486(керівник  Тахтарова І.А.)

23 листопада
12:20
Страница 6 из 30
3 4 5 6 7 8 9