вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

15 травня
09:01
14 травня
08:45

Відбулася олімпіада з англійської мови серед першокурсників

2 травня 2018 року в рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки відбулася олімпіада з англійської мови серед студентів І курсу. Незважаючи на те, що наш навчальний заклад технічного спрямування, студенти одразу збагнули, що знання мови – це база для кожної людини, «фундамент», що закладає основи освіченої особистості. Він важливий не лише для гуманітаріїв, а й просто для всебічно розвинених людей.
Оцінювало учасників компетентне журі у складі викладачів Ольги Петрівни Єрмолаєвої й Ольги Володимирівни Колосової на чолі з методистом коледжу Наталею Костянтинівною Гасієвою. 
Олімпіада складалася з двох турів. В олімпіаді взяли участь 16 студентів з різних факультетів. Всі учасники розумні й цілеспрямовані, тому отримали пам’ятні грамоти, щоб згадувати про цю олімпіаду і вдосконалювати свої знання з англійської. 
Призові місця розподілилися так:
І місце – Аліна Ярова (Організація перевезень і управління на залізничному транспорті);
II місце – Ірина Чекаліна (Обслуговування комп’ютерних систем і мереж) та Олег Світашов (Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті);
ІІІ місце – Олександр Мєдвєдєв (Обслуговування комп’ютерних систем і мереж)  та Андрій Шарієв (Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті).
  Колосова О.В., викладач коледжу
14 травня
08:38

Країна, в якій народжується світанок

10 травня 2018 року до дня Японії на базі центральної міської бібліотеки було проведено захід «Країна, в якій народжується світанок».
Приводом для проведення цього заходу став минулий 2017, який іменувався роком Японії в Україні. Бахмутська центральна міська бібліотека давно співпрацює з Державним вищим навчальним закладом «Артемівський коледж транспортної інфраструктури», з представниками Японії, які допомагали фінансово у розвитку бібліотеки й проведенні таких свят. З метою детального ознайомлення з традиціями, культурою та звичаями Японії було організовано культурно – інформативну програму, до складу якої входили не тільки наукові відомості щодо країни, а й веселі конкурси та естафети. Зокрема, було обрано найкращого українсько - японського перекладача, який був нагороджений почесною медаллю. Проте,тут не було переможених і переможців. Всі інші учасники також не залишились без подарунків. 
Ініціаторами свята стали представники ЮНІСЕФ на чолі з послом Японії в Україні. Організатором виступили викладачі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури Колосова Ольга Володимирівна, Ольховська Галина Михайлівна. Ведучими на святі були студенти коледжу – Ярова Аліна та Яровий Владислав.
На свято були запрошені учні зі шкіл міста. Атмосфера була теплою та дружньою: розгадували загадки, в ігровій формі вчили японську, читали пророцтва за картками-ієрогліфами, інсценували ритуал чайної церемонії.
Сподіваємося, такі свята стануть для нас традицією і ми будемо зустрічатись на них частіше.

  
 

О.В. Колосова, викладач коледжу
11 травня
13:04

Ніхто не забутий...

     73 роки минуло з того часу, як відгриміли останні постріли війни... Але не дивлячись на це, ми й зараз пам`ятаємо про тих людей, які наблизили Перемогу над фашистськими загарбниками. Це не лише учасники бойових дій - славетні ветерани, а й ті, хто пережив болючі роки блокади Ленінграда, хто витримав катування  у концентраційних таборах, хто, будучи дитиною чи підлітком, робив свій маленький внесок у перемогу тим, що жив... Хай зараз їх лишилося небагато, але вони є величним прикладом для наслідування.
    У Артемівському коледжі транспортної інфраструктури щороку вітають колишніх працівників закладу, які є тим самим прикладом.
     8 травня 2018 року відбулися урочистості з нагоди свята Перемоги, куди були запрошені ветерани та діти війни, яких тепер , на жаль, уже можемо називати поіменно: Анікеєнко В.М., Іщенко Л.І., Калюжна Л.П., Фегір М.І., Шевченко Л.Д., Шинкаренко Л.І. Профспілкова організація та студенти коледжу підготували святкову програму , залучили до участі представників народної вокальної студії МЦКтаД ім.Мартинова. З вітальним адресом від імені колективу звернувся заступник директора з навчальної роботи Щитинський О.М. Вітання, воєнні пісні, травневі квіти та яскраві листівки - це невелика данина... Зустріч ветеранів завершилася неофіційною частиною, адже для них це та коротка мить, коли вони можуть зустрітися...Не лишилися без уваги і ті, хто не зміг через вік відвідати урочистості: їх привітали вдома. Зичимо  міцного здоров`я, безмежного добра та щастя, а головне - миру на нашій землі!!!
      

Старший викладач Руденко Т.І.
Страница 6 из 34
3 4 5 6 7 8 9