вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

10 грудня
10:17

День прав людини

У цей День ми бажаємо всім нам розуму і мудрості. Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до наших ближніх! Слідуючи принципам поваги та активної громадянської позиції ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але і для наших нащадків.

05 грудня
13:06

Тиждень циклової комісії «МОР АСКР ЗТ і ОКСМ»

 
З 26 по 30 листопада 2018 року у коледжі проходив тиждень циклової комісії «Монтаж, обслуговування і ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті та Обслуговування комп ютерних систем і мереж».

Викладачі коледжу відвідали майстер-клас «Google-сервіси в навчальному процесі» , де ознаомилися з можливостю використання сервісів, отримали практичні навички.

В рамках тижня було проведено демострації дипломних робіт студентів, навчальних стендів, відеороликів. Для студентів першого курсу було організовано пізнавальні екскурсії до навчальних лабораторій.

Серед студентів другого курсу було проведено олімпіаду з інформатики.

Переможцем став Мєдвєдєв Олександр, 2 місце поділили Головко Таїсія і Вишненко Олександр, 3 місце посів Височин Андрій.

У конкурсі відеороликів перше місце посіла Чекаліна Ірина.

Студенти третього курсу взяли участь у брейн-рингу, де продемонстрували свою логіку та теоретичні знання в комп ютерній галузі. Студенти четвертого курсу підготували і продемонстрували проекти використання баз даних на підприємствах.

Студенти випускної групи зустрілися з представником ННППІ УІПА Кошелевою Н. Г. Вона розповіла про перспективи продовження навчання та роль комп ютерної освіти в сучасному інформаційному суспільстві та професійній діяльності.

Під керівництвом викладачів Дяговець О. В. та Тахтарової І.А. для студентів відділення було проведено виховну годину «Моя майбутня професія». Студенти четвертого курсу продемонстрували результати проходження практики на підприємствах.
Дякуємо викладачам циклової комісії «МОР АСКР ЗТ і ОКСМ», студентам – учасникам проектів, за підтримку в організації тижня, усім глядачам та вболівальникам.

Викладач вищої категоріі І.А.Тахтарова
30 листопада
10:09
22 листопада
10:10

«Живи і працюй в Україні

20 листопада 2018 року студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури прийняли участь у Регіональному Форумі Кар’єри «Живи і працюй в Україні», який пройшов у Бахмутському міському центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова.
Метою проведення форуму було пошук нових моделей ефективного вирішення питань з профорієнтації, популяризації затребуваних на ринку праці професій.
Студенти коледжу прийняли участь у презентації професій залізничників. Під час презентації для учнів шкіл була проведена професійно-направлена демонстрація діючих макетів, виконаних студентами в період дипломного проектування. Студентка 4 курсу спеціальності «Транспортні технології (Залізничний транспорт)» Гальцева Христина провела майстер-клас роботи чергового по станції, і студент 4 курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Мишаков Олег демонстрував роботу пристроїв СЦБ на діючому макеті. Школярі були дуже зацікавлені інформацією залізничного сектору.  
Подальший розвиток залізничної галузі потребує досвідчених та відданих справі професіоналів. Сподіваємося, що форум допоможе відвідувачам вивести свою оптимальну формулу вибору професії  у залізничній сфері.

Зехова Л.І.
21 листопада
09:21

День Гідності та свободи

14.11.2018 у бібліотеці коледжу на базі групи А-488 (керівник Фесенко  О.В.) була проведена коктель-презентація до Дня гідності та свободи "Україна-територія гідності та свободи".

Страница 6 из 38
3 4 5 6 7 8 9