вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

11 червня
13:40
10 червня
12:56

Вітаємо учасників Конкурсу

Вітаємо  учасників Конкурсу патріотичних
аматорських відеороликів «Наближаємо перемогу» серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

28 травня
16:48

Крок до вибору професії

28 травня 2023 року у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури відбувся День відкритих дверей у онлайн – форматі.

  •       Адміністрація та  викладачі  коледжу підготували деталізований огляд спеціальностей  залізничної галузі для вступників і їх батьків. Крім того, окрему увагу було приділено предметам загальноосвітнього циклу, адже студенти коледжу отримують свідоцтво державного зразка про повну загальну середню освіту (11 класів) одночасно зі здобуттям спеціальних знань. Це значно розширює можливості здобуття освіти вищого рівня (бакалавр, магістр), а також подальшого професійного розвитку, зростання.
  •    Освіта - теоретико-практична процедура, за допомогою якої людина набуває звички, методи, навички, переконання та етичні принципи щодо певних знань. Ці знання передаються та засвоюються з покоління в покоління протягом всієї людської історії.

  • Здобута освіта дозволяє нам жити в суспільстві, працювати та зростати професійно. Тому до вибору майбутньої професії варто ставитися відповідально.
  •       Наступна відкрита онлайн-зустріч зі вступниками та їх батьками відбудеться 18 червня 2023 року.


ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ З ВАМИ ТА ЗАПРОШУЄМО В ЛАВИ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ!

28 травня
16:44

До Дня Героїв

23.05 виховну годину у коледжі до Дня Героїв присвятили передусім героям Небесної сотні та військовим ЗСУ, які зараз віддають свої життя у повномасштабній російсько-українській війні за свободу України.

19 травня
05:39

З Днем вишиванки!

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Страница 6 из 63
3 4 5 6 7 8 9