вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

23 травня
12:27

Нарешті довгоочікувана подорож здійснилася !!!


20-22 травня студенти групи 3-ОП-478 Артемівського коледжу транспортної інфраструктури відвідали нашу столицю - місто Київ! Дана подія відбулася за сприянням Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики ПАТ "Укрзалізниця". Для групи студентів були організовані поселення та виробничі екскурсії на структурні підрозділи Південно-Західної залізниці:
- станцію Київ-Пасажирський;
- Київську дитячу залізницю;
- виставку історичного рухомого складу на станції Київ-Пасажирський;
- філію "Українська залізнична швидкісна компанія";
- сортувальну станцію Дарниця.
Крім виробничих обєктів, ми здійснили прогулянки видатними місцями, під час яких отримали багато яскравих вражень!!!
Але найголовніше - це те, що ми зустріли багато ДОБРИХ ЛЮДЕЙ... Людей відданих своїй справі, які відкрито і доброзичливо розповідали нам про свою роботу, ділилися власним життєвим досвідом і надали нашим студентам добрі настанови для ефективної реалізації у професійній сфері.
Під час нашого перебування у Києві ми опинилися під турботливим опікуванням фахівців відділу історичної спадщини залізниць України - Миколи Рубана та Євгена Миронова, за що дуже їм вдячні !!!
Висловлюємо щиру подяку керівництву ПАТ "Укрзалізниця" за можливість здійснити таку плідну подорож та маємо надію на подальшу співпрацю!

            

Юлія Мінейкіс,викладач коледжу

22 травня
12:55

Научная конференция на тему «Страны Европы»

14 мая  в Артёмовском колледже транспортной инфраструктуры, под руководством преподавателя Цодикова Владимира Наумовича на занятии по географии проходила научная конференция на тему «Страны Европы». 
В мероприятии активное участие приняли студенты первых курсов: Иванов Андрей , Головко Таисия , Захаренкова Анна , Чекалина Ирина , Кураев Виктор, Ходов Михаил , Аверина Анжела и Евтушенко Алёна . В своих работах они представили страны Европы: их экономику , транспорт, природные ресурсы , менталитет граждан, обсудили их быт и их традиции. 
По итогам конференции наградили студентов, доклады которых оказались более смысловыми, более интересными и  в которых были представлены актуальные темы исследований о странах Европы. 
                                                                                                   
 Головко Таисия, студентка 1-Е-486  
18 травня
09:03

Всесвітній день вишива́нки

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до коледжу, школи чи садочка. 

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. 
 Так склалось, що в Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Вона настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країні влаштовуєтеся навіть спеціальне свято – День вишиванки.

У Артемівському коледжі  транспортної інфраструктури 17 травня відзначили Всесвітній день вишиванки. До  святкування приєднались студенти та викладачі коледжу, вдягнувши яскраві вишиванки. 
Хотілося б подякувати всіх учасників свята за активну громадську позицію та небайдужість.  Адже висока громадська самосвідомість запорука міцної та розвиненої країни.

                                                                                 
Заступник директора з НВР 
Ольховська Г.М.

18 травня
08:51

Свято Дня Європи

Україна – це молода держава, яка  має ціль вступити у ЄС. Саме тому студенти нашого коледжу не могли обійти свято Дня Європи, яке відзначається 20-го травня. До цього свята, за ініціативою вчителя географії Цодікова В.Н та адміністрації коледжу, був створений урок- конференція, де студенти першого курсу, а саме 486 та 487 групи підготували цікаві доповіді про різни країни, що входять до Європейського Союзу. Діти отримала багато нових знань, дізналися цікаві факти про різні країни та зайвий раз переконалися, що кожна країна має свій неповторний колорит. Також до Дня Європи  студенти створили різноманітні стіннівки, які «несуть»  цікавий інформативний зміст. Традиції святкування дня Європи  в Україні є досить незвичними, але ДВНЗ «АКТІ» завжди долучається до цього свята.Це дуже гарний досвід та важливі знання для наших студентів!
     
                                                                                             
Голова студентського самоврядування коледжу 
Портнова Є.

Страница 6 из 34
3 4 5 6 7 8 9