вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

01 липня
13:24

Працюємо разом

З метою продовження співробітництва 24-25 червня відбулася нарада  керівництва Харківського Державного Університету залізничного транспорту  (ХарДУЗТ) та Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури (Коледж). З боку ХарДУЗТ в нараді прийняли участь в.о. декана Університету Панченко С.В., заступник декана Астахов В.М., професорський склад та доценти кафедр.  Коледж представили директор Коледжу Зінченко М.Ф., заступник директора з навчальної роботи Щитинський О.М., завідувач відділенням   Земськов М.В.
Під час  наради були вирішені  проблеми підвищення кваліфікації викладачів, продовження навчання випускників Коледжу за скороченими навчальними планами, забезпечення освітніх програм Коледжу, участь студентів та викладачів у науково-практичних конференціях та інші важливі питання.
Слід визначити, що заклади вищої освіти зацікавлені у плідній співпраці у підготовці фахівців і не тільки для залізничного транспорту.

Заступник директора з начальної роботи коледжу                         О.М. Щитинський


26 квітня
10:01

Шановні абітурієнти!

До вибору професії слід поставитися так же зважено, як у майбутньому до створення сім’ї, адже сім’я та робота супроводжують людину все її життя.
Вибір професії – це відправна точка у житті кожної людини.
От  і настав час зробити один із найважливіших кроків у вашому житті – обрати професію

04 квітня
12:06

День сміху

3 квітня у актовій залі коледжу пройшов конкурс пародій «Один в один по-студентські» присвячений Міжнародному Дню сміху.
Фестиваль був наповнений яскравими пародіями на популярних співаків, учасники демонстрували свої музичні таланти та дотепність у театралізованих мініатюрах. Виступи проходили під бурхливі оплески та сміх аудиторії.
По закінченню конкурсу найбільш неординарні та креативні учасники були відзначені дипломами та призами.

11 березня
15:49

8 Березня

6 березня в актовій залі коледжу панувала святкова весняна атмосфера, адже усіх жінок і дівчат вітали з Міжнародним жіночим днем.
З вітальними словами до прекрасної половини звернувся директор коледжу Зінченко Микола Федорович, побажав здоров’я, щастя та всіляких гараздів.
Піснями, сценками, танцювальними композиціями учасники художньої самодіяльності вітали усіх жінок.
Атмосфера свята була сповнена любов’ю і вдячністю до тих, хто є окрасою нашого життя – до жінок.


Страница 5 из 38
2 3 4 5 6 7 8