вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

22 січня
07:28

День Соборності

22.01.2024  учнівська молодь, здобувачі освіти закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, що тимчасово переміщені з території Бахмутської міської територіальної громади до більш безпечних районів України відвідали онлайн-лекцію на тему «День Соборності: славетна мить, що об’єднала Україну».
 22 січня  відзначається День Соборності України в умовах війни, в якій боремося, щоб відновити цілісність своєї держави. До памʼятної дати Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з Управлінням культури Бахмутської міської ради організували зустріч молоді з в.о. директора Бахмутського краєзнавчого музею, заступником голови правління Донецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, почесним краєзнавцем Донеччини Ігорем Корнацьким. 
Професіонал своєї справи надав присутнім на заході історичні факти з приводу Дня Соборності, познайомив з основними та цікавими подіями об’єднання України. 
На заході були присутні понад 100 осіб.
Соборність невіддільна від державності, суверенітету й незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей неоціненний скарб!

20 січня
07:26

Тренінг для здобувачів освіти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури

За сприяння Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради фахівцем Бахмутського міського центру зайнятості було проведено тренінг для здобувачів освіти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури з метою прокачати навички для успішного працевлаштування, формування уявлення про те, як треба правильно писати резюме, дізнатись, де та як знайти роботу мрії, здобути досвід проходження реальних співбесід та отримати зворотний зв язок від представників (фахівців HR) бізнесу та громадського сектору.
На заході були присутні понад 60 осіб.

11 січня
07:21

11 січня бахмутяни вшановують пам’ять жертв Бахмутського

Усі разом у цей день маємо ще раз пригадати цю страшну сторінку нашої спільної історії і схилити голови в жалобі перед жертвами масового терору 1941-1943 років.
За даними досліджень, в алебастровій шахті, в камері № 46, на території заводу шампанських вин, окупантами було знищено понад 3 тисячі людей. Люди гинули цілими родинами…
Масове поховання жертв було відкрите й задокументоване після вигнання нацистських окупантів у вересні 1943 року. 
На місці трагедії 12 січня 1999 року відбулось відкриття меморіалу «Стіна плачу». До повномасштабного вторгнення російських окупантів, щороку в Бахмуті проводилися акції вшанування пам яті загиблих, громадськість міста збиралася на мітинг-реквієм.
Пам ятаємо

31 грудня
07:16

Новий 2024 Рік


Новий рік земляки зустрічають
 І міцного здоров я бажають,
Щоб з Бахмуту пішла та війна,
Бо для всіх це мета головна.
Понад рік бахмутяни чекають:
-Жити як? - у сусідів питають.
Кожен день вони Бога благають, 
Повернутися сили збирають..
Хай чарівні казки оживають,
Хай війни  наші дітки не знають
Новорічні смаколики мають
Та ялинки свої наряджають!
- З Новим роком! - Вітання лунають,
Миру, сил та натхнення бажають.
Ваші рідні цей рік зустрічають
Та надію на мир замовляють!


20 грудня
07:14

Технології виконання бажань.

Напередодні Нового року, коли по традиції українці загадують бажання, Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  спільно з Управлінням охорони здоров’я Бахмутської міської ради організували тренінг для здобувачів освіти та педагогів закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти.
Психолог лікувально-діагностичного центру КНП «БЛІЛ м. Бахмут» Юлія Макогон розповіла присутнім на заході про технології виконання бажань.
Мета тренінгу: Навчитися аналізувати себе, свої вчинки, свої програми та переконання, дії та реакції, які заважають бажанням виконуватися; причини, з яких бажання не виконується, навчитися визначати свої переконання, що обмежують, змінювати їх на розширюючи; правильно формулювати свої бажання та отримувати те, що хочеться.
 Психологічні дослідження показують, що молодь має все більше бажань та цілей, але часто не вміє знаходити ефективні способи їх виконання. 
Одним з важливих аспектів використання технологій виконання бажань є розвиток психологічних навичок. Це стосується не лише самодисципліни та мотивації, а й навичок управління емоціями та стресом. 
У цілому, технології виконання бажань для молоді можуть стати важливим інструментом для досягнення успіху та реалізації своїх цілей.

Страница 5 из 71
2 3 4 5 6 7 8