вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

27 березня
09:00

25 березня 2018 коледж щиро вітав гостей, які прибули на День відкритих дверей

День відкритих дверей було за традицією розпочато з представлення адміністрації коледжу та вступного слова  директора коледжу Зінченка М.Ф.             В своєму виступі він розповів про значимість  професій на залізничному транспорті для успішного функціонування та розвитку галузі, відмітив умови бюджетного та контрактного навчання, перспективи проходження різних видів практики та працевлаштування випускників.
Присутні змогли побачити презентації  спеціальностей, що були  підготовлені силами студентів та працівників коледжу. 
Завідувач відділення «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» Земськов М.В. представив особливості спеціальностей «Транспортні технології» та «Залізничний транспорт».  
   
Іщенко Б.В. - завідувач відділення «Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті» охарактеризував специфіку навчання  за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Крім того, він презентував діючі макети стендів, розроблених і виготовлених студентами відділення, що застосовуються на практичних заняттях зі спеціальних дисциплін. 
  
Голова циклової комісії  спеціальності «Комп’ютерна інженерія» 
Тахтарова І.А.  акцентувала, що в сучасних умовах  набуті теоретичні знання, практичні навички та вміння  з обслуговування комп’ютерних систем і мереж актуальні в різних галузях. При проведенні занять використовуються сучасні технічні засоби, програми імітаційного моделювання, комплекти навчально-контролюючих програм.  
Перший заступник директора Щитинський О.М. розповів про особливості навчального процесу в коледжі та побажав абітурієнтам успішного вступу за обраною спеціальністю. 
Також була проведена екскурсія коледжем - навчальними аудиторіями і лабораторіями. 
Абітурієнти та їх батьки особисто спілкуватися з керівниками і викладацьким складом коледжу, отримали індивідуальні консультації з правил прийому та пільгового вступу, дізналися про новації вступної кампанії, записалися на курси підготовки, отримали відповіді на будь-які інші хвилюючі запитання. 
 
Сподіваємося,  що ця зустріч допоможе абітурієнтам  остаточно визначитись з вибором майбутньої професії. 
Можливо, з гудком паровоза на годиннику у залізничному стилі на фасаді коледжу почнеться відлік часу нового етапу в житті майбутніх студентів.

05 березня
12:30

Обери шлях у майбутнє

04.03.2018 в коледжі з метою профорієнтації  було  проведено залізничний квест «Обери шлях у майбутнє». На цей захід були запрошені учні 9-х класів загальноосвітніх шкіл міста Бахмут та району. Аудиторії коледжу були представлені як залізничні станції  : «Вантажна», «Вокзал-перон», «Маршрутна», «Світлофорна», «Рейко-шпальна», «Комп’ютерна».  На цих станціях учні брали участь у розв’язанні задач, кросвордів про залізницю , вікторині-ознайомленні з роботою вокзалу,  практичних завдань, таких як вимірювання ширини колії, підготовці маршрутів прийому та відправлення поїзду. На останньому етапі ознайомлення, після включення зеленого світла на  світлофорі,  всі
присутні побачили як діюча модель поїзда почала рухатись по запланованому маршруту. 

03 березня
12:32

Наукове життя на новому рівні

     28 лютого 2018 року в нашому коледжі відбулося засідання секції "Історія залізничної спадщини краю" Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції "Бахмутська старовина:краєзнавчі дослідження-2018". 
     Очолив роботу секції фахівець відділу історичної спадщини Департаменту корпоративної соціальної відповідальності ПАТ "Укрзалізниця" Рубан Микола Юрійович. Він виступив з доповіддю " Збереження історичної залізничної спадщини Бахмутського краю: досвід і перспективи". До нього долучилися викладачі коледжу Руденко Т.І. та Мінейкіс Ю.С., які представили власні доповіді         "Про питання заснування станції Яма (Сіверськ) Донецької залізниці" та "Роль і місце Микитівської гілки залізниці в контексті історичного розвитку". Слід відзначити, що до роботи секції долучилися й окремі студенти коледжу, зокрема Портнова Є., студентка групи 487, виступила з доповіддю "Основні етапи становлення Артемівського коледжу транспортної інфраструктури та перспективи розвитку", що була підготована під керівництвом Колосової О.В. Завдяки скайп - зв’язку учасники конференції мали змогу почути доповідь та поспілкуватися з Белицьким П.В., старшим викладачем Донецького національного технічного університету (м.Покровськ). Доповідачі були відзначені Сертифікатами та пам’ятними сувенірами від ПАТ "Укрзалізниця".
     Почесним гостем конференції став випускник коледжу, нині Начальник служби сигналізації та зв’язку Лиманської дирекції  Донецької залізниці  Коноваленко А.М., який привітав учасників і гостей конференції та відзначив роль коледжу у підготовці висококваліфікованих фахівців транспорту. 
     Пам’ятний сувенір з моделями локомотивів для майбутнього музею коледжу вручив Рубан М.Ю.
     Маю надію, що до конференції наступного року долучаться й інші викладачі та студенти нашого коледжу, адже це крок до підвищення рівня професійної майстерності та самовдосконалення!
     Учасникам конференції - успіхів у подальших дослідженнях і вдалих доповідей!

       Старший викладач Руденко Т.І.
      
     

27 лютого
10:30

Міжнародний день рідної мови

Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.
Для нас- це українська мова. А знавцем і співцем  нашої мови - є  Великий Кобзар України –Тарас Григорович Шевченко . Якому 9 березня,виповниться 214 років. Саме цим подіям був присвячений захід у бібліотеці коледжу .Студенти  гр. ОП-487 (Керівник Шевченко С.В.) Чубучная  Катерина,Івченко  Катерина, Рєутова Єлізавета та Портнова Єлізавєта  дуже старанно підійшли до дорученої  справи.Щиро  їм дякуємо за те, з якою виразністю та чуттєвістю вони виконували ролі ведучих на заході ,та читали вірші Т.Г. Шевченка .Також до уваги читачів були представлені книжкові виставки «Вертайсь,рідна мово у душу Вкраїни Шевченко-співець України.» 

Страница 5 из 31
2 3 4 5 6 7 8