вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

29 вересня
09:20

День працівника освіти

Щороку у першу неділю жовтня Україна святкує День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів, це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.
До Дня працівника освіти в Державному вищому навчальному закладі «Артемівський коледж транспортної інфраструктури» було проведено декілька заходів.
Студенти організували виставквітальних газет. Молодь з ентузіазмом та фантазією поставились до створення газет, в яких з особливою теплотою привітали викладачів.
27 вересня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт. З вітальним словом виступив директор коледжу Зінченко М.Ф., який висловив щирі слова вдячності за наполегливий вчительський труд, високий професіоналізм і побажав усім колегам натхнення, успіхів та нових творчих звершень.
Справжнім подарунком для викладацької родини коледжу стала концертна програма, яку підготували студенти ,адже викладачі в їхніх серцях запалюють багаття жаги знань, віддають свої знання, частку свого серця, чистоту своєї душі. Всі присутні покинули актову залу в піднесеному настрої та впевненості в тому, що професія вчителя є найблагороднішою з усіх.
Свята приходять і відходять, змінюються дати і події, їх забувають і відроджують, але День Вчителя святкуватиметься завжди.
Шановні викладачі! Ви сієте добре і вічне. Ваша праця пошанована у всьому світі. Знайте, що всі ваші учні, де б ви не були, люблять вас і несуть у своїх серцях золоті зерна, які ви засівали своїми руками день в день, з року в рік.
Хай слово педагога буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями.
Бажаємо вам професійної і творчої вдачі у вашій нелегкій, але потрібній справі. Творчої наснаги, нових педагогічних звершень і всього найкращого!Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
Ольховська Г.М.

21 вересня
09:56

«З увагою до деталей, з любов’ю до міста»…

Саме під таким девізом у місцевому  краєзнавчому музеї проходить щорічна виставка картин «Бахмутський вернісаж». Першими відвідувачами даного заходу від коледжу стали студенти групи 3-ОП-478 разом із класним керівником Мінейкіс Ю.С.
Експозицію виставки склали понад 60 робіт, виконаних різними стилями. Серед авторів багато початківців, а також члени національного союзу художників - Олександр Македонський, Сергій Садчиков, Віктор Дементьєв, В’ячеслав Будніков.
Під час екскурсії студенти прослухали цікаву доповідь мистецтвознавця Дяконової Євгенії Борисівни, а також отримали велике естетичне задоволення від запропонованих на суд глядачів художніх творів…
Якщо бажаєте отримати незабутні яскраві враження – пропонуємо завітати до нашого краєзнавчого музею))) 
Виставка триватиме до 7 листопада.


Мінейкіс Ю.C.,викладач коледжу

27 червня
13:11

Випуск -2017

23 червня  коледж   зібрав випускників 2017-го року. От і добігли до кінця роки навчання в коледжі. Випускники ідуть останній раз до актової зали . Так хотілося швидше закінчити коледж, щоб відчути себе дорослими, самостійними, впевненими, незалежними... Але чому так щемно на душі? Що заважає безтурботно веселитися?
Розпочалося дійство із привітальних слів директора , який наголосив, що навчання на цьому не завершується, людина вчиться все життя.
Привітати випускників завітала начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей   Бахмутської міської ради Махничева Людмила Олексіївна. З любов’ю та щирістю вона побажала випускникам стати висококваліфікованими фахівцями,  впевнено йти до поставленої мети.
Випускники  від імені усього випуску 2017 року подякували усім викладачам за  розуміння, підтримку й розраду, безмежну  віру в їхні  сили, мудрість і турботу про кожного студента.
Загалом випускний у коледжі пройшов у атмосфері чуйності, радісного хвилювання та легкого смутку.
Тож, шановні випускники! Нехай успіхом закінчуються всі ваші починання, а майбутнє не зрадить очікувань і буде щедрим на здобутки!
При нагоді звертаємося до випускників шкіл та їх батьків! Навчання у коледжі – це престижно, навчання у коледжі – це актуально! Приходьте до нас, отримуйте якісну освіту, здобувайте професію, ставайте  частиною великої родини коледжу! 


Заступник директора з НВР
Ольховська Г.М.
27 червня
13:07

Поліція повідомляє

Викликати поліцію чи повідомити про правопорушення одним дотиком відтепер можна  й у Бахмуті. У  місті діє безкоштовний мобільний додаток «Поліція 102» або «Поліція Донеччини»
Додаток «Поліція 102» має функції екстреного виклику поліції ,«батьківського піклування» та інших необхідних функцій, які можуть знадобитися у надзвичайних, складних чи смертельно небезпечних життєвих ситуаціях.
Вказаний додаток крім Бахмута  вже успішно працює в Маріуполі, Слов’янську та Краматорську. В  майбутньому правоохоронці планують розширити кордони дії  мобільного додатку за межі Донецької області.
Завантажити додаток «Поліція 102» можна в App Store та Google Play
Важливо знати та пам’ятати! За завідомо неправдивий виклик Законодавством України ст.183 передбачено адміністративна та кримінальна відповідальність.


19 червня
11:10

Акція до Міжнародного Дня відмови від паління

Одним з найважливіших напрямів психологічного супроводу студентів коледжу є пропаганда і формування здорового способу життя. Адже здоров’я – це національне надбання, і серед людських цінностей воно займає провідне місце.
31 травня 2017 року студентська молодь коледжу брала активну участь в Акції до Міжнародного Дня відмови від паління.
Первинною метою акції було виховання ціннісного ставлення до власного здоров’я і прагнення до здорового способу життя у студентів. Для розвитку здатності критичного сприйняття інформації, був організований інформаційний стенд про шкоду пасивного паління,  про користь і шкоду паління електронних цигарок, кальяну тощо. Студенти були ознайомлені з численними міжнародними дослідженнями і історією виникнення згубної звички людини.
Щоб допомогти студентам в усвідомленні масштабів шкідливого впливу на здоров’я людини і сприяти їх негативному ставленню до паління були роздані пам’ятки. А також усі учасники НВН мали можливість поділитися зі своїми друзями порадою, залишивши на інтерактивній дошці свій «Легкий спосіб кинути палити».
Профілактика паління в підлітковому віці особлива потрібна. З цією метою ми провели профілактичні бесіди із студентами першого курсу «Молодь обирає здоровий спосіб життя. А ти?».
Так бесіди з елементами тренінгу формують у студентів уявлення про небезпеку шкідливих речовин для здоров’я, про насідки вживання нікотину на організм молодої людини. В ході бесіди були створені проблемні ситуації, які обговорювались в малих групах студентами. Такі ситуації спрямовані навчити підлітків умінню відмовлятися від сумнівних пропозицій, захищати свої інтереси і переконання, пов’язані зі збереженням здоров’я.
Багато хто вважає, що паління – це не хвороба і нічого страшного для курця і людей,  що оточують його, в палінні немає. Наша студентська молодь відмовилась від паління та обирає здоровий спосіб життя. А ти?!


Практичний психолог
Степанова С. С.

Страница 5 из 26
2 3 4 5 6 7 8