вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

27 лютого
10:30

Міжнародний день рідної мови

Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.
Для нас- це українська мова. А знавцем і співцем  нашої мови - є  Великий Кобзар України –Тарас Григорович Шевченко . Якому 9 березня,виповниться 214 років. Саме цим подіям був присвячений захід у бібліотеці коледжу .Студенти  гр. ОП-487 (Керівник Шевченко С.В.) Чубучная  Катерина,Івченко  Катерина, Рєутова Єлізавета та Портнова Єлізавєта  дуже старанно підійшли до дорученої  справи.Щиро  їм дякуємо за те, з якою виразністю та чуттєвістю вони виконували ролі ведучих на заході ,та читали вірші Т.Г. Шевченка .Також до уваги читачів були представлені книжкові виставки «Вертайсь,рідна мово у душу Вкраїни Шевченко-співець України.» 

19 лютого
12:56

День святого Валентина

Це свято, без сумніву, вже набуло всеохоплюючого характеру і зайняло чільне місце і в нашій країні. І це не дивно, адже як можна залишитися байдужим до такої ніжної і романтичної традиції дарувати в цей день любов, тепло, турботу і ласку коханій людині?
     Студентська молодь не залишилась осторонь цієї традиції. У актовій залі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури пройшов святковий конкурс"Ідеальна пара ”. Учасниками конкурсно-розважального шоу стали студенти І-ІІІ курсів, які  демонстрували свої творчі вміння на сцені. Ідеальну пару вечора визначало компетентне журі. Всі пари отримали солодкі призи від профкомуколеджу. Гостями концерту були учні 8, 9 класів Бахмутських загальноосвітніх шкіл №1, 4, 9  та їх класні керівники. Школярі змогли поринути в атмосферу кохання, романтичних подій.  

З Днем закоханих!!!

15 лютого
10:59

14 лютого 2018 року до коледжу завітали учні 8-х та 9-х класів

14 лютого 2018 року до коледжу завітали учні 8-х та 9-х класів Бахмутських ЗОШ № 1, № 4 та  № 9 разом з класними керівниками. Метою зустрічі було ознайомлення зі спеціальностями, за якими готує фахівців навчальний заклад, його навчально-матеріальною базою та надання допомоги дев’ятикласникам у виборі майбутньої професії.  Адже вибір фаху – не просте завдання для юнаків та дівчат, яке потрібно вирішити підліткам, щоб у майбутньому бути корисними суспільству і потрібними в рідній Україні.
Гостей радо вітали   директор коледжу Зінченко М.Ф., заступник директора з навчально-виховної роботи Ольховська Г.М., методист заочного відділення Зехова Л.І., практичний психолог  Степанова С.С., викладачі коледжу, які розповіли учням про важливість правильного вибору майбутньої професії, ознайомили з особливостями та перевагами навчання у коледжі, провели екскурсію навчальним закладом.
Зокрема, присутні дізналися про терміни подачі заяви про вступ та документів, отримали рекламні буклети.
Учні були приємно вражені атмосферою, яка панує в нашому навчальному закладі: комфортні умови навчання, сучасна навчально-матеріальна база, цікаве студентське життя. У ході зустрічі школярі змогли поринути в атмосферу студентства, дізнатися про ті цікавинки, які чекають на кожного, хто носить горде звання студента. Також гості  мали змогу відвідати захід, який проходив у коледжі саме сьогодні, - «Ідеальна пара»,. коли актова зала коледжу перетворилась на місце романтичних подій.  
Маємо надію, що школярі, відвідавши коледж, зможуть краще визначитися зі своєю майбутньою професією.
Чекаємо наших гостей у майбутньому вже в статусі студентів!

Заступник директора з навчально-виховної роботи 
Ольховська Г.М. 

17 січня
09:41

День Соборності

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.
Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення обєднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99[1].
У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.
До цієї події у бібліотеці коледжу функціонує виставка-ретроспектива «Україна-моя держава».Запрошуємо наших шановних читачів ознайомитися з виставленою літературою.

11 січня
10:19

Вітаємо переможців !

Відповідно до наказу директора коледжу Зінченка М.Ф. та з метою створення оптимальних умов для навчання студенів, підвищення якості підготовки молодших спеціалістів, формування сучасного рівня оснащення кабінетів, лабораторій  у термін з 18 по 22 грудня 2017р. у коледжі було проведено конкурс-огляд «Кращий кабінет, лабораторія». Для проведення заходу було створено конкурсну комісію, до складу якої увійшли: методист коледжу Галка Р.М., заступник директора з адміністративно-господарської роботи  Брижниченко А.В., завідувачі відділеннями Земськов М.В. та        Іщенко Б.В., голови циклових комісій Стативкіна С.М., Мінейкіс Ю.С., Тахтарова І.А. і Кононченко Т.О.
Під час заходу конкурсна комісія, відповідно до встановленого графіка, оглянула усі навчальні кабінети і лабораторії коледжу, та провела оцінку зазначених об’єктів за критеріями, визначеними умовами конкурсу. 
Переможці були оголошені директором коледжу на засіданні педагогічної ради і отримали матеріальне заохочення. 

Результати  конкурсу-огляду :
Ι місце – кабінет № 217 «Культорологія/Історія України», 
завідувач: Неберова І. М.

ΙΙ місце – лабораторії №118 «Неруйнівний контроль рейок», №118а «Машинізація колійних і будівельних робіт», завідувач: Яркін Є.В.

ΙΙΙ місце –  кабінет № 216 «Українська мова та література», 
завідувач: Руденко Т.І. 

ΙΙΙ місце    –  кабінет № 304 «Організація руху поїздів/ Економіка, організація та планування виробництва», завідувач: Мінейкіс Ю.С.

Вітаємо переможців ! 
Бажаємо професійних успіхів, натхнення і подальших творчих досягнень!

Галка Р.М.,
методист коледжу 

Страница 5 из 30
2 3 4 5 6 7 8