вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

31 жовтня
10:44

День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».
До цієї дати в бібліотеці коледжу для читачів відкрита виставка-ретроспектива «Моя джерельна,рідна мова.»Запрошуємо всіх студентів відвідати нашу бібліотеку та ознайомитись з книжками,розміщеними на виставці.


31 жовтня
10:38

Свято Залізничника

Своє професійне свято залізничники України відзначають на початку останнього осіннього місяця, а саме 4-го листопада. 
Працівники українських залізних доріг щодня вкладають свою працю і діляться своєю любов’ю у справі, яка служить на благо всієї української держави. Розвиток і вдосконалення залізничного сполучення не раз справедливо служило доказом невід’ємного економічного зростання. Залізниці донині залишаються ефективним транспортним сполученням і все це завдяки кропіткій праці наших залізничників. 
У професійне свято - День залізничника, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників українських національних залізниць і бажаємо їм гарних успіхів, благополуччя і високого професіоналізму, який завжди був притаманний нашим шановним залізничникам! Зі святом Вас, працівники залізниць України!
До цієї дати у бібліотеці коледжу оформлений інформаційний екран «Поїзд відправляється в путь» .Який включає в себе:
1)кн.виставку «Залізна колія від А до Я»;
2)інформаційну  листівку «Абетка залізничного транспорта».27 жовтня
11:12

Міс осінь

Конкурс – свято «Міс Осінь – 2017»
 Є в нашому коледжі традицій багато,
 Але «Міс Осінь» – найкраще свято!
 Ним ми живемо кожного року,
 Творимо диво крок за кроком!
Осінь – чудова пора року, оспівана поетами, музикантами, художниками. Золота, щедра, різнобарвна … Саме у прекрасний осінній день 25 жовтня у актовій залі ДВНЗ «Артемівський коледж транспортної інфраструктури» відбулося феєричне свято краси «Міс Осінь-2017»  серед  дівчат І – ІІІ курсів. Проведенню цього заходу передувала кропітка робота, яку очолювала культорганізатор– Казак Н.В.
святкове оформлення актової зали;
оформлення музичного супроводу;
отримання випереджувальних завдань.
Довго готувались учасниці-конкурсантки  до  найочікуванішого, найулюбленішого свята. Для того, щоб якнайкраще підготуватися до конкурсу Наталя Вікторівна проводила  репетиції. Дівчата-красуні готувалися до дефіле, танцювальних номерів, підбирали образи. 
У конкурсі брали участь вісім дівчат.
Роботи для журі було достатньо. Оцінювалися не лише дефіле, але й танцювальні номери, кумедні завдання, відповіді на неочікувані запитання, а також один із найцікавіших конкурсів – конкурс «Неперевершений талант» 
Претендентки на звання «Міс Осінь» вразили глядачів своїми виступами, а енергія, яку вони випромінювали, передавалася присутнім, які активно підтримували конкурсанток гучними оплесками.
Конкурс завершується. І ось настала хвилююча мить – підведення підсумків свята. А як же важко було журі обрати найгарнішу, найталановитішу, найкреативнішу учасницю… 
Але… переможницю обрано!  
Титул  «Міс Осінь» дістався Бородич Олександрі (студентці ІІ курсу, 482 групи ) 
  Організатори конкурсу нагородили дівчат – конкурсанток  подарунками на згадку про конкурс . 
Вітаємо чарівних красунь!!!
Чекатимемо на свято краси у нашому коледжі наступного року, тим більше, що воно стало традиційним .
Хай живе, хай живе це свято
 На красу і талант багате,
 Хай надію, як казку, дарує,
 Що цей світ нам краса врятує!
Свято закінчилося, але залишилися приємні незабутні враження!

Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
ДВНЗ «АКТІ»
Ольховська Г.М.

13 жовтня
10:40

До Дня козацтва

14 жовтня в Україні відзначається День Захисника з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві . Відповідно до Указу Президента  цей день офіційно визначено святковим .
11.10.2017року у бібліотеці коледжу ,студенти  гр.ОП-483 ( Керівник Соловйова О.Ю.) ,разом з бібліотекарями Кузнєцовою І.Л., Соколовою Г.І.,Третьяковою Т.М. провели коктейль-презентацію «Україна-козацька держава».В ході заходу до уваги студентів була подана кн.. виставка «Де козак-там і слава»,на якій  розміщені не тільки книжки з історичними фактами,а й цікаві художні твори .Мамонтова Аліна і Савонін Іван з натхненням ознайомили присутніх з віршами,присвяченими цій події. А потім всі з захопленням дивились фільм про козаків-характерників.13 жовтня
10:27

Ні, не в минуле, а в майбутнє До тебе я , Тарасе, йду...      11 жовтня 2017 року в Артемівському коледжі транспортної інфраструктури відбулися урочистості з нагоди відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цей загальнонаціональний захід був спрямований не лише на підвищення рівня знань з української мови та  літератури, а й  виховання  у молодого покоління любові до мов українського народу, забезпечення їх всебічного розвитку. 
      Урочистості відвідали представники адміністрації коледжу, викладачі та студенти 1-3 курсів. Розпочала свято викладач української мови та літератури Руденко Тетяна Іванівна. Саме вона зробила короткий огляд історії цього конкурсу. Ведучі свята Ярова Аліна, Яровий Владислав, Чубучна Катерина та Реутенко Едуард представили до уваги всіх присутніх музично-літературну композицію, в якій ключове місце було відведено декларуванню вірша "Заповіт" чотирма різними мовами. Яскравості та неповторності цій композиції надали музичний супровід і мультимедійна презентація. 
     Крім того, в аудиторії було розгорнуто виставку творів Тараса Шевченка та виставку стіннівок, що були виготовлені студентами коледжу власноруч. Колоритні акварелі в українському стилі, вишиті рушники та портрет Т.Г.Шевченка, різнобарвний осінній букет створили по-справжньому затишну атмосферу.
     Після закінчення урочистої частини студенти 1-3 курсів виконали конкурсну роботу.
     Бажаємо їм найвищих оцінок і перемог у регіональному та обласному етапах конкурсу!!!
 


Викладач вищої категорії, 
старший викладач  Руденко Т.І.

Страница 5 из 28
2 3 4 5 6 7 8