вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

01 жовтня
11:55

Подорож до Берліну

18-22 вересня студенти нашого коледжу - Алексєєв Костянтин, Величко Дмитро і Мариніна Яна, у числі переможців конкурсу «Залізничник 2018» БФ Бориса Колеснікова, відвідали найбільшу міжнародну  виставку, присвячену транспортним технологіям «InnoTrans», що проходила у столиці Німеччини.
Під час даного заходу майбутні залізничники мали можливість детальніше вивчити кращі розробки гігантів світової машинобудівної індустрії, таких як Alstom, Skoda, Siemens і Bombardier, а також відвідали видатні історичні пам’ятки Берліна. 
Подорож завершилася, але враження та позитивні емоції від неї залишаться надовго…
 Ми бажаємо нашим переможцям навчальних успіхів і майбутніх професійних звершень!  
А також висловлюємо щиру подяку Борису Колеснікову і його фонду за організацію фахового конкурсу «Залізничник»,  та маємо надію на подальшу плідну співпрацю! 
Мінейкіс Ю.С., викладач коледжу

10 вересня
09:12

День міста

Протягом суботи, 8-го вересня, до участі в проведенні Дня міста були запрошені всі трудові колективи підприємств, установ і організацій, закладів освіти, культури та спорту, широкі кола активістів  громадських організацій Бахмуту. Не винятком став і наш навчальний заклад. Ми з радістю взяли участь у святкуванні.
Основна частина заходів відбувалася в улюбленому місці відпочинку Бахмутчан та гостей міста – площі Свободи. 
Окрасою свята стало проведення танцювального батлу. Наші студенти із задоволенням долучилися до танцювальної акції. Вони продемонстрували мешканцям всього міста  танцювальні вміння, показав свій характер та артистичність.  Нашу команду у складі 13 студентів прийшли підтримати на конкурс студенти всіх відділень БКТІ разом з викладачами, що позитивно вплинуло на виступ команди. 
   Глядачі та учасники батлу змогли зарядитись по справжньому позитивними емоціями та вболівати за рідний коледж у колі своїх друзів.   Хоч наша команда не взяла призового місця, але вона прокачала публіку своїм виступом як ніхто інший. Вітаємо наших студентів та виражаємо свою вдячність хореографу-постановнику Сохі Богдану.

Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
 Ольховська Г.М.

04 вересня
08:16

День Знань!

День Знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Це свято є актуальним і урочистим, воно наповнене квітами, приємними словами та щирими посмішками.
 
    У понеділок, 3 вересня, у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури розпочалася лінійка з нагоди початку нового навчального року. Захід відкрили із державного гімну, також був піднятий синьо-жовтий прапор.
    Вітальну промову першим висловив Директор - Зінченко Микола Федорович. Надалі слово передали Голові студентської ради коледжу- Портновій Єлизаветі.
    Новоспечені першокурсники ще з не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету та хвилюванням уважно вислухали настанови директора та Голови студентської ради. 
    Піснею  та танцями привітали студентів та гостей свята старшокурсники.  
    У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший - став студентом останнього курсу у рідному коледжі, рідній Альма Матер. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у нашому коледжі, стануть для вас незабутніми і найкращими!

Заступник директора з навчально-виховної роботи  Ольховська Г.М.


01 серпня
08:17
27 червня
14:20

Захист дипломних проектів


І все на світі треба пережити,

І кожен фініш – це, по суті старт…

Ліна Костенко       25-26 червня відбувся захист дипломних проектів студентів четвертого курсу відділення «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті».
Державною кваліфікаційною комісією було заслухано 48 доповідачів. 
       Студенти груп 4-ОП-472 та 4-ОП-473 під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін  розробили власні проекти по удосконаленню технології  роботи залізничних станцій ,  85% із яких отримали оцінки «добре» і «відмінно». 
       Члени ДЕК ухвалили рішення: присвоїти кожному дипломанту кваліфікацію «технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті», а студентам Гапонову Єлисею, Голопьорову Костянтину, Гаврищук  Галині, Пиркіну Олександру і Руденко Яні – видати дипломи з відзнакою.
Щіро вітаємо наших випускників із успішним завершенням навчання у коледжі та бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності!


З повагою, викладачі циклової комісії «ОП»Страница 4 из 34
1 2 3 4 5 6 7