вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

15 листопада
11:49

День студента

Підготовка до очікуваного заходу зайняла багато сил і часу, кожен старався і розумів, що сьогоднішній день - це їх день.
  Після насиченого навчального дня, всі викладачі зі студентами, завітали до актової зали коледжу і насолоджувалися постановками, танцями, піснями і  загалом позитивною і розслабляючою  атмосферою. Кожна група підготувала свій номер.
  «Студентська пора і студентські роки - це один з найважливіших і насиченіших відрізків життя будь-якої людини, і ми, студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури , їм дорожимо!»- оголосив ведучий, і, вистава розпочалася. Під час виступу кожної з груп не вщухали оплески. Найбільше сподобалися публіці і завоювали більшу кількість оплесків 487,488 і 489 групи. 
Після концерту на обличчях студентів і в їх обговореннях відчувалися позитивні емоції.
  Вітаємо всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаємо провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще — все життя!

01 листопада
10:28

День залізничника

30 жовтня колектив Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури відзначив професійне  свято - День залізничника.
Коледж сьогодні є сучасним навчальним закладом, який готує спеціалістів для залізничного транспорту України.
На урочистому концерті студенти привітали залізничників та студентів, як їх майбутніх колег зі святом  та побажали їм якнайкраще опановувати професію, аби невдовзі стати гідними членами великої родини ПАТ «Укрзалізниця».

25 жовтня
12:46

Спортивні досягнення

Щиро вітаємо з фінальним матчем та зайнятим І місцем чемпіонату  міста Бахмута з міні-футболу серед студентів. Впродовж останніх років зростає кількість студентів, які займаються спортом, прагнуть вести активний здоровий спосіб життя, надають перевагу руховій активності. При цьому однією з головних мотиваційних складових цього руху - є прагнення до успіху молодих людей, до реалізації своїх можливостей. Користуючись нагодою, висловлюємо свою сердечну подяку викладачу фізичної культури Літвіновій В.І., якавіддає свої сили, знання для розвитку студентського спорту в коледжі. Нехай не лишає усіх учасників чемпіонату спортивна завзятість, енергія, сила волі та витримка у здійсненні найзаповітніших мрій.

04 жовтня
10:28

День Вчителя

Щоосені після вересневого клопоту ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. Вчительська родина очікує радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії.
Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з являється можливість віддячити вам за вашу благородну справу.
Саме тому в нашому коледжі є чудова традиція відзначати це свято. У цьому році 2 жовтня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. Студенти, викладачі та співробітники брали активну участь в організації цього свята.
Хочеться відмітити студентів нового прийому, які з великою відповідальністю підійшли до підготовки святкового концерту.

З днем працівників освіти вітають вас всі студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури. І бажають вам усього найкращого, а головне – здоров я і довголіття, щоб ви навчали ще не одне покоління студентів і кожен рік зустрічали своїх випускників з вашими милими усмішками на обличчях, які кожен з них запам ятає назавжди!

02 вересня
13:36
Страница 4 из 38
1 2 3 4 5 6 7