вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

12 березня
13:28

8 Березня

4  березня студентський актив Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури вітав жіночу половину зі святом. Щорічно у подарунок жінки та дівчата нашого навчального закладу отримують святковий концерт. А сьогодні він видався напрочуд невимушеним, яскравим, емоційним. Номери художньої самодіяльності наших студентів не залишили жодного байдужого у залі, бо все було від щирого серця. Жінки вдячні усім учасникам святкового дійства.  Наші привітання та найщиріші побажання усіляких гараздів в роботі та в особистому житті жіночій половині колективу коледжу.  В переддень свята ми вітаємо усіх жінок та бажаємо  їм весняного настрою, душевного тепла, уваги та любові від близьких, здоров’я, краси, радості та миру!!!
Зі святом Вас, дорогі жінки України!

20 лютого
12:59

Акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті)

З 17 лютого по 19 лютого 2020 року в коледжі, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.02.2020р. №62-л «Про проведення акредитаційної експертизи», було проведено первинну  акредитаційну експертизу з підготовки молодших спеціалістів за освітньо-професійною програмою «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» зі спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті).
До складу експертної комісії увійшли:
- Микола Мороз, завідувач кафедри транспортних технологій Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор технічних наук, професор; 
- Тетяна Кіржа, викладач, голова циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» Державного вищого навчального закладу «Дніпровський коледж залізничного транспорту та транспортної інфраструктури», спеціаліст вищої категорії. 
Під час роботи комісія перевірила відповідність кадрового, матеріально-технічного, навчально-методичного та інформаційного забезпечення освітнього процесу підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності закладів освіти у сфері вищої освіти та Державним вимогам до акредитації освітньо-професійної програм.
За підсумками роботи експерти відзначили, що освітньо-професійна програма «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті», навчальний план та показники якості навчання, що характеризують забезпечення їх виконання, в цілому відповідають встановленим вимогам і забезпечують державну гарантію якості освітнього процесу у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури.

17 лютого
12:35

Акредитація освітньо-професійної програми

Згідно наказу МОН № 55-л від 12.02.2020 у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктурі працювала експертна комісія у складі: 
1. Патласов Олександр Михайлович - директор навчально-наукового центру розвитку професійної освіти Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка  В. Лазаряна, кандидат технічних наук, доцент, голова експертної комісії;
2. Печенюк Олександр Григорович - заступник директора з навчально-виробничої роботи Вінницького транспортного коледжу, спеціаліст вищої категорії, член комісії.
Комісія здійснила: 
1) ретельну  перевірку організації освітнього процесу, наявність та відповідність навчально-методичної документації;
2) зріз знань студентів заочної форми навчання;
3) бесіду зі студентами денної та заочної форми навчання;
4) ознайомлено з матеріально-технічною базою;
5) встановлена відповідність установчих документів.
За результатами здійсненної роботи експертна комісія склала висновки, за якими освітній процес у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури визначено здійсненим на достатньому рівні та таким, що відповідає ліцензійним умовам.Заступник директора з НР                                      Олександр ЩИТИНСЬКИЙ

17 лютого
12:10

День Святого Валентина

12 лютого відбулася конкурсно-розважальна програма «Хлопці чи дівчата?».  Хто розумніший: чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Тож наші студенти-активісти пройшли через ряд випробувань, які показали, що в нашому коледжі навчаються справжні леді та джентельмени. Учасники намагалися знайти відповідь на це не просте запитання у веселих та цікавих конкурсах, таких як: «Збери слово», «Вгадай пісню», «Збери валентинки», «Інтелектуальний поєдинок» тощо. Протягом години тривала запекла боротьба між хлопцями та дівчатами. Навіть були хвилинні дивоглядки. Усі з захопленням та завзято брали участь у різноманітних конкурсах. Але врешті-решт перемогу здобула команда хлопців. «Та найголовніше, що ця гра залишила приємний спогад про ще один неповторний день у коледжі,» - запевняють дівчата в один голос.
«Кохай! Бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай допоки тіло спрагле й молоде. Бо в старості кохають тільки очі,» - радить нам Ліна Костенко, а ми її підтримаємо. Тож, хлопці та дівчата, вітаємо ще раз вас з Днем закоханих!

Страница 4 из 40
1 2 3 4 5 6 7