вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

26 червня
06:11

Відбувся захист дипломних проєктів студентів денної форми навчання

Відбувся захист дипломних проєктів студентів денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: 123 «Комп ютерна інженерія».
Тематика робіт охоплювала широке коло питань. 
Екзаменаційну комісію очолював заступник начальника структурного підрозділу «Бахмутська дистанція сигналізації та зв язку» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» - Олександр КРОТОВ. Державна кваліфікаційна комісія відзначила високий рівень виконаних робіт, цікаві та змістовні доповіді студентів.
Результати захисту: оцінку «відмінно» отримали  16 студентів, «добре» - 9
Вітаємо випускників! Сподіваємося, що одержані у коледжі знання та навички стануть міцним підґрунтям для побудови кар єри успішного фахівця!


26 червня
06:11

Вітаємо випускників 2023!


23 червня відбувся захист дипломних проєктів студентів спеціальності 151 Автоматизація та комп ютерно-інтегровані технології. Робота комісії відбувалася у дистанційному форматі.

 Студенти групи 4-А-491 під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін  розробили  проєкти по удосконаленню технології  роботи залізничних станцій.

Державну екзаменаційну комісію очолював заступник начальника структурного підрозділу «Бахмутська дистанція сигналізації та зв язку» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» - Олександр КРОТОВ.

Більшість студентів захистили дипломні проєкти на "відмінно" та "добре". 
ДЕК позитивно відзначила  дипломні проєкти  Лотарєва Єгора,  Ялтишева  Данила, Проценко Станіслава.

Шановні студенти! 
Щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання у коледжі! Бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності  та в особистому житті ! 
Віримо в ваше успішне майбутнє в нашій вільній Україні!
22 червня
17:58
22 червня
17:04

Вшановуємо захисників

Скільки б років не відходило у вічність, але людська пам’ять буде берегти в глибинах те, що змушує серце здригнутися від невимовного болю, співчуття до тих, чиє життя було жорстоко обірвано чи осиротіло. Сьогодні ми, нащадки, вшановуємо захисників і жертв Другої світової війни.

22 червня
17:00

Вітаємо випускників!


 

21-22 червня відбувся захист дипломних проєктів студентів спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті). Робота комісії відбувалася у дистанційному форматі. Студенти групи 4-ОП-493 під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін  розробили власні проєкти по удосконаленню технології  роботи залізничних станцій,  80% із яких отримали оцінки «добре» і «відмінно».

Державну кваліфікаційну комісію очолив Савостенок Д.В., начальник структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Українська залізниця».

Денис Вікторович під час захисту відзначив у наших студентів достатньо високий рівень програмних результатів навчання та оволодіння відповідними фаховими компетентностями, а також запросив випускників на роботу до рідної залізниці.

Члени ДЕК ухвалили рішення: присвоїти кожному дипломанту кваліфікацію «технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті», а студентам Власовичу Владиславу, Пунько Валерії та Щербаковій Тетяні  – видати дипломи з відзнакою.

Шановні студенти! Як швидко промайнули 4 роки… Щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання у коледжі! Бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності на користь нашої Батьківщини!

Разом до Перемоги! Україна понад усе!


Страница 4 из 63
1 2 3 4 5 6 7