вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

09 жовтня
11:11

Ямпільський дендропарк Лиманського лісництва

05.10.18. студенти 2-Е-486, 2-Е-481, 4-Е-476 відвідали Ямпільський дендропарк Лиманського лісництва. Всі були в захваті від свіжого повітря, неймовірної краси рідної природи, живого спілкування з різноманітними тваринами, смачного обіду.

04 жовтня
08:45

День Вчителя

3 жовтня 2018 року в Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури відбулися урочистості присвячені Дню людей похилого віку та Дню Вчителя. На їх честь був організований святковий концерт. Словами привітання звернувся до працівників коледжу заступник директора з навчальної роботи Щитинський Олександр Михайлович. Багато теплих слів привітання та подяки почули викладачі коледжу та ветерани педагогічної праці від своїх студентів. Гарний настрій створювали виступи танцюристів, співаків. Оплесками викладачі дякували студенству.
Зі святом вас, шановні викладачі! Здоров’я вам бажаємо, наснаги та творчих злетів!
                                                                            
 Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
 Ольховська Г.М.
01 жовтня
11:55

Подорож до Берліну

18-22 вересня студенти нашого коледжу - Алексєєв Костянтин, Величко Дмитро і Мариніна Яна, у числі переможців конкурсу «Залізничник 2018» БФ Бориса Колеснікова, відвідали найбільшу міжнародну  виставку, присвячену транспортним технологіям «InnoTrans», що проходила у столиці Німеччини.
Під час даного заходу майбутні залізничники мали можливість детальніше вивчити кращі розробки гігантів світової машинобудівної індустрії, таких як Alstom, Skoda, Siemens і Bombardier, а також відвідали видатні історичні пам’ятки Берліна. 
Подорож завершилася, але враження та позитивні емоції від неї залишаться надовго…
 Ми бажаємо нашим переможцям навчальних успіхів і майбутніх професійних звершень!  
А також висловлюємо щиру подяку Борису Колеснікову і його фонду за організацію фахового конкурсу «Залізничник»,  та маємо надію на подальшу плідну співпрацю! 
Мінейкіс Ю.С., викладач коледжу

10 вересня
09:12

День міста

Протягом суботи, 8-го вересня, до участі в проведенні Дня міста були запрошені всі трудові колективи підприємств, установ і організацій, закладів освіти, культури та спорту, широкі кола активістів  громадських організацій Бахмуту. Не винятком став і наш навчальний заклад. Ми з радістю взяли участь у святкуванні.
Основна частина заходів відбувалася в улюбленому місці відпочинку Бахмутчан та гостей міста – площі Свободи. 
Окрасою свята стало проведення танцювального батлу. Наші студенти із задоволенням долучилися до танцювальної акції. Вони продемонстрували мешканцям всього міста  танцювальні вміння, показав свій характер та артистичність.  Нашу команду у складі 13 студентів прийшли підтримати на конкурс студенти всіх відділень БКТІ разом з викладачами, що позитивно вплинуло на виступ команди. 
   Глядачі та учасники батлу змогли зарядитись по справжньому позитивними емоціями та вболівати за рідний коледж у колі своїх друзів.   Хоч наша команда не взяла призового місця, але вона прокачала публіку своїм виступом як ніхто інший. Вітаємо наших студентів та виражаємо свою вдячність хореографу-постановнику Сохі Богдану.

Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
 Ольховська Г.М.

04 вересня
08:16

День Знань!

День Знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Це свято є актуальним і урочистим, воно наповнене квітами, приємними словами та щирими посмішками.
 
    У понеділок, 3 вересня, у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури розпочалася лінійка з нагоди початку нового навчального року. Захід відкрили із державного гімну, також був піднятий синьо-жовтий прапор.
    Вітальну промову першим висловив Директор - Зінченко Микола Федорович. Надалі слово передали Голові студентської ради коледжу- Портновій Єлизаветі.
    Новоспечені першокурсники ще з не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету та хвилюванням уважно вислухали настанови директора та Голови студентської ради. 
    Піснею  та танцями привітали студентів та гостей свята старшокурсники.  
    У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший - став студентом останнього курсу у рідному коледжі, рідній Альма Матер. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у нашому коледжі, стануть для вас незабутніми і найкращими!

Заступник директора з навчально-виховної роботи  Ольховська Г.М.


Страница 4 из 34
1 2 3 4 5 6 7