вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

29 лютого
16:58

Дистанційний захист дипломних проєктів

💙💛Два роки триває повномасштабна війна, але наші залізничники самовіддано та героїчно працюють понад усе! І не тільки на своїх робочих місцях…
💙💛Попри війну, вони продовжують отримувати фахову передвищу освіту в нашому коледжі.
💙💛27-28 лютого відбувся дистанційний захист дипломних проєктів студентів заочної форми навчання спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті).
💙💛Державну кваліфікаційну комісію очолив Савостенок Денис Вікторович, начальник структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Українська залізниця».
💙💛Члени ДЕК заслухали доповідачів та ухвалили рішення: присвоїти кожному дипломанту кваліфікацію «технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті».
💙💛Щиро вітаємо випускників із успішним завершенням навчання! Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності на користь нашої Батьківщини! Відбудуємо рідну Донецьку залізницю разом!

З повагою викладачі циклової комісії «Організація перевезень і
управління на залізничному транспорті» і працівники заочного відділення.

23 лютого
08:55

День відкритих дверей

До уваги вступників - 2024‼

Бахмутський фаховий коледж транспортної інфраструктури (переміщений до м.Дніпро) продовжує роботу в онлайн-форматі та оголошує набір студентів на основі БЗСО (9кл.) І ПЗСО (11кл.) за спеціальностями:   

Комп ютерна інженерія;                            

Автоматизація, комп ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Транспортні технології (на залізничному транспорті);                                                                                           

Залізничний транспорт.      

Запрошуємо на    ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ  онлайн 24 лютого  о 10.00.

Режим доступу:   https://meet.google.com/bix-tqad-ovx                       

Попередня реєстрація за покликанням:  https://forms.gle/qHbfD3j4M4aZt5fF9

Індивідуальні консультації за телефонами

099 080 32 07 - Роман Миколайович.   096 290 14 15 - Тетяна Іванівна.13 лютого
16:39

Об’ява


27 та 28 лютого 2024 року о 08 годині 00 хвилин відбудеться захист дипломних проєктів студентів групи ОП-3-С заочної форми здобуття освіти спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) відповідно до графіку захисту.

13 лютого
16:37
07 лютого
07:29

Тримаємо освітний фронт

У надзвичайно складні для країни часи освітяни усіх рівнів продовжують працювати не лише задля передачі знань, формування навичок здобувачів освіти, а й з метою систематичного вдосконалення власної професійної майстерності та підвищення рівня професіоналізму. Враховуючи реалії життя, усвідомлюємо, що всім інколи треба трошки  натхнення, якийсь поштовх рухатися далі, вдосконалюватися, планувати майбутнє, адже, як говорив відомий Джон Леннон, «життя — це те, що з тобою відбувається, поки ти будуєш плани». 

      Саме такою краплиною натхнення стала чергова  методична онлайн-нарада, що відбулася 7 лютого 2024 року у Бахмутському фаховому коледжі транспортної інфраструктури.  Під час наради педагогічні працівники, які підлягають атестації, презентували методичні доповіді, спрямовані на вдосконалення освітнього процесу. Дяговець Ольга Володимирівна презентувала інноваційні технології     у викладанні спеціальних дисциплін, зосередила увагу на окремих з них. Про особливості змішаного навчання та проєктні технології у освітній діяльності доповів Височин Олександр Анатолійович, який наголосив на важливості проектної діяльності як засобу заохочення та підсилення прагнення до навчання у здобувачів освіти. Викладач Колосова Ольга Володимирівна визначила особливості застосування інноваційних методів і форм навчання у освітньому процесі як засіб формування комунікативної компетентності, зокрема під час викладання іноземної мови.

      Варто наголосити, що представлені методичні доповіді  є доречними та корисними, містять практичні приклади та поради, що сприятимуть впровадженню інноваційних методик і технологій у освітній процес підготовки фахових молодших бакалаврів.  

      Педагогічний колектив коледжу вчергове довів свою здатність працювати, розвиватися, вдосконалюватися та передавати здобутий досвід навіть у напружених обставинах.

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ!

ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Тетяна РУДЕНКО, 

завідувач навчально-методичного кабінету

Страница 4 из 71
1 2 3 4 5 6 7