вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

01 грудня
13:43
30 листопада
06:52

Мій улюблений світ – без насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.
        

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги  учнівської молоді  до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї;
- протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми;
- гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
На виконання Плану заходів, та відповідно до рекомендацій щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства»,   у коледжі   здійснюються заходи із попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.
Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Шістнадцятиденний період кампанії  охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок;
1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом;
10 грудня – Міжнародний день прав людини;
6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.
У коледжі  розроблено план заходів згідно якому класними керівниками проводяться  виховні години  з метою попередження молоді від домашнього насильства, та організація активних форм профілактики запобігання насильству в будь-якому його прояві на тему «Види і форми насильства в сім’ї», «Попередження домашнього насильства»; залучені працівники кабінету «Альтернатива» КНП «БЛІЛ м.Бахмут»  з проведенням тренінгового заняття з мешканцями гуртожитку «Профілактика ВІЛ-інфекцій та СНІДУ», відеолекторію за темою:  «Життя це мить. Зумій його прожить». Також висвітлювання проблеми насильства на педагогічній раді зі використанням активних форм роботи практичним психологом «Насильство, як соціальна проблема суспільства», проведення бесід з батьками «Психосоціальна підтримка підлітків у кризових станах», «Вікові та психологічні особливості підліткового віку». У бібліотеці коледжу проходить тематична виставка літературних джерел з теми «Запобігання насильству в сім`ї».
    Вихователем гуртожитку сумісно з практичним психологом проводиться роз`яснювальна робота та профілактичні бесіди  з підлітками із асоціальних сім`ей, які опинилися у складних життєвих обставинах, в сім`ях, в яких виховуються неповнолітні діти, багатодітних та малозабезпечених сім`ях на теми «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства».
29 листопада
11:45

Акція «16 днів проти насильства»

Відеоролік на участь у конкурсі соціальних роликів серед закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти у межах відзначення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Виконавець студент ІІІ курсу групи Е- 492 Беседін Олег.
29 вересня
08:18

З Днем працівників освіти!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!


Страница 4 из 51
1 2 3 4 5 6 7