вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

10 вересня
09:12

День міста

Протягом суботи, 8-го вересня, до участі в проведенні Дня міста були запрошені всі трудові колективи підприємств, установ і організацій, закладів освіти, культури та спорту, широкі кола активістів  громадських організацій Бахмуту. Не винятком став і наш навчальний заклад. Ми з радістю взяли участь у святкуванні.
Основна частина заходів відбувалася в улюбленому місці відпочинку Бахмутчан та гостей міста – площі Свободи. 
Окрасою свята стало проведення танцювального батлу. Наші студенти із задоволенням долучилися до танцювальної акції. Вони продемонстрували мешканцям всього міста  танцювальні вміння, показав свій характер та артистичність.  Нашу команду у складі 13 студентів прийшли підтримати на конкурс студенти всіх відділень БКТІ разом з викладачами, що позитивно вплинуло на виступ команди. 
   Глядачі та учасники батлу змогли зарядитись по справжньому позитивними емоціями та вболівати за рідний коледж у колі своїх друзів.   Хоч наша команда не взяла призового місця, але вона прокачала публіку своїм виступом як ніхто інший. Вітаємо наших студентів та виражаємо свою вдячність хореографу-постановнику Сохі Богдану.

Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
 Ольховська Г.М.

04 вересня
08:16

День Знань!

День Знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Це свято є актуальним і урочистим, воно наповнене квітами, приємними словами та щирими посмішками.
 
    У понеділок, 3 вересня, у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури розпочалася лінійка з нагоди початку нового навчального року. Захід відкрили із державного гімну, також був піднятий синьо-жовтий прапор.
    Вітальну промову першим висловив Директор - Зінченко Микола Федорович. Надалі слово передали Голові студентської ради коледжу- Портновій Єлизаветі.
    Новоспечені першокурсники ще з не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету та хвилюванням уважно вислухали настанови директора та Голови студентської ради. 
    Піснею  та танцями привітали студентів та гостей свята старшокурсники.  
    У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший - став студентом останнього курсу у рідному коледжі, рідній Альма Матер. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у нашому коледжі, стануть для вас незабутніми і найкращими!

Заступник директора з навчально-виховної роботи  Ольховська Г.М.


01 серпня
08:17
27 червня
14:20

Захист дипломних проектів


І все на світі треба пережити,

І кожен фініш – це, по суті старт…

Ліна Костенко       25-26 червня відбувся захист дипломних проектів студентів четвертого курсу відділення «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті».
Державною кваліфікаційною комісією було заслухано 48 доповідачів. 
       Студенти груп 4-ОП-472 та 4-ОП-473 під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін  розробили власні проекти по удосконаленню технології  роботи залізничних станцій ,  85% із яких отримали оцінки «добре» і «відмінно». 
       Члени ДЕК ухвалили рішення: присвоїти кожному дипломанту кваліфікацію «технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті», а студентам Гапонову Єлисею, Голопьорову Костянтину, Гаврищук  Галині, Пиркіну Олександру і Руденко Яні – видати дипломи з відзнакою.
Щіро вітаємо наших випускників із успішним завершенням навчання у коледжі та бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності!


З повагою, викладачі циклової комісії «ОП»05 червня
10:18

Циклова комісія математичної та природничо-наукової підготовки

Наші досягнення

Викладач вищої категорії, старший   викладач, Родняна І. В.
Регіональна олімпіада з фізики, м. Костянтинівка, 2018рік. Студентка групи 1-Е-486, Чекаліна Ірина, посіла друге місце в регіональній олімпіаді з фізики.

Викладач І категорії, Добродум Д. К.                                                                                                                              07.02.2018р Перший етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів першого курсу ВНЗ І- ІІ рівня акредитації. В олімпіаді приймали участь 11 студентів 
1-місце Мєдвєдєв Олександр 
2-місце Реутова Єлизавета 
3-місце Чикаліна Ірина 
Другий етап Всеукраїнської олімпіади з математики відбувся у м. Дружківка 23.03.18.
Від нашого коледжу прийняв участь в олімпіаді Мєдвєдєв Олександр.
Результат:  4-місце по області;  2-місце у регіоні. 

Соловйова Олена Юріївна, вища категорія .
Міжнародна дистанційна олімпіада
«Всеосвiта Весна – 2018», з кількісті балів - 1 місце - Мамочка Евгеній, 1 місце - Бабкова Еліна, 3 місце - Гідулянов Вадим.
Участь у ІV Науково-практичній  учнівській конференції  «Науковий пошук молоді – курс на майбутнє»,  на базі гімназії "Сузіря"  ПВНЗ "ДонУЕП". Керівник секції 4 "Теретичні та практичні тенденції розвиткуфізико-математичних наук"
Черкас Володимир, диплом за практичність науковой роботи "Роботи Ніколи Тесли та сучасність"


Тиждень циклової комісії 


Викладачі електротехніки  Кононченко Т.О. та Пацула-Русецька О.Д. провели конкурс ерудитів «Технічні лабіринти», науково-пізнавальний діалог «Електротехнічний мікс» та здійснили інформаційну відео подорож в майбутнє.
Цікава подорож у світ хімічних реакцій « Хімічний ілюзіон», 

викладач вищої категорії, Овчаренко Л. А.

Соловйова О.Ю. з Ищенко Г.В. фізико-математична вікторіна "Зірки та ціфри"
Конкурс медіа презентацій «Великі математики»-викладач, Добродум Д. К. В конкурсі приймали участь студенти 
групи 1-Е-486: Головко Таісія, Іванов Андрій, Аверіна Анжела, Євтушенко Альона, Ходов Міхаіл, Захаренкова Ганна. 
Конкурс кросвордів « Фізика навколо нас »- викладач Шевченко С. В.
Конференція « В світі сучасних технологій» - викладач Родняна І. В.

Олімпіада з інженерної графіки « Зіркий погляд»- викладачі Іщенко О. В., Зехова Л. І.Страница 4 из 34
1 2 3 4 5 6 7