вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

01 серпня
08:17
27 червня
14:20

Захист дипломних проектів


І все на світі треба пережити,

І кожен фініш – це, по суті старт…

Ліна Костенко       25-26 червня відбувся захист дипломних проектів студентів четвертого курсу відділення «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті».
Державною кваліфікаційною комісією було заслухано 48 доповідачів. 
       Студенти груп 4-ОП-472 та 4-ОП-473 під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін  розробили власні проекти по удосконаленню технології  роботи залізничних станцій ,  85% із яких отримали оцінки «добре» і «відмінно». 
       Члени ДЕК ухвалили рішення: присвоїти кожному дипломанту кваліфікацію «технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті», а студентам Гапонову Єлисею, Голопьорову Костянтину, Гаврищук  Галині, Пиркіну Олександру і Руденко Яні – видати дипломи з відзнакою.
Щіро вітаємо наших випускників із успішним завершенням навчання у коледжі та бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності!


З повагою, викладачі циклової комісії «ОП»05 червня
10:18

Циклова комісія математичної та природничо-наукової підготовки

Наші досягнення

Викладач вищої категорії, старший   викладач, Родняна І. В.
Регіональна олімпіада з фізики, м. Костянтинівка, 2018рік. Студентка групи 1-Е-486, Чекаліна Ірина, посіла друге місце в регіональній олімпіаді з фізики.

Викладач І категорії, Добродум Д. К.                                                                                                                              07.02.2018р Перший етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів першого курсу ВНЗ І- ІІ рівня акредитації. В олімпіаді приймали участь 11 студентів 
1-місце Мєдвєдєв Олександр 
2-місце Реутова Єлизавета 
3-місце Чикаліна Ірина 
Другий етап Всеукраїнської олімпіади з математики відбувся у м. Дружківка 23.03.18.
Від нашого коледжу прийняв участь в олімпіаді Мєдвєдєв Олександр.
Результат:  4-місце по області;  2-місце у регіоні. 

Соловйова Олена Юріївна, вища категорія .
Міжнародна дистанційна олімпіада
«Всеосвiта Весна – 2018», з кількісті балів - 1 місце - Мамочка Евгеній, 1 місце - Бабкова Еліна, 3 місце - Гідулянов Вадим.
Участь у ІV Науково-практичній  учнівській конференції  «Науковий пошук молоді – курс на майбутнє»,  на базі гімназії "Сузіря"  ПВНЗ "ДонУЕП". Керівник секції 4 "Теретичні та практичні тенденції розвиткуфізико-математичних наук"
Черкас Володимир, диплом за практичність науковой роботи "Роботи Ніколи Тесли та сучасність"


Тиждень циклової комісії 


Викладачі електротехніки  Кононченко Т.О. та Пацула-Русецька О.Д. провели конкурс ерудитів «Технічні лабіринти», науково-пізнавальний діалог «Електротехнічний мікс» та здійснили інформаційну відео подорож в майбутнє.
Цікава подорож у світ хімічних реакцій « Хімічний ілюзіон», 

викладач вищої категорії, Овчаренко Л. А.

Соловйова О.Ю. з Ищенко Г.В. фізико-математична вікторіна "Зірки та ціфри"
Конкурс медіа презентацій «Великі математики»-викладач, Добродум Д. К. В конкурсі приймали участь студенти 
групи 1-Е-486: Головко Таісія, Іванов Андрій, Аверіна Анжела, Євтушенко Альона, Ходов Міхаіл, Захаренкова Ганна. 
Конкурс кросвордів « Фізика навколо нас »- викладач Шевченко С. В.
Конференція « В світі сучасних технологій» - викладач Родняна І. В.

Олімпіада з інженерної графіки « Зіркий погляд»- викладачі Іщенко О. В., Зехова Л. І.04 червня
13:07

Брейн Ринг з англійської мови

З метою підбиття підсумків гурткової роботи в Артемівському коледжі транспортної інфраструктури 30 травня 2018року було проведено Брейн Ринг з англійської мови.
На цій події учасники закріпили свої знання з англійської за допомогою веселих конкурсів та завдань. З присутніх було утворено 2 команди, які змагались за право підвищити свою річну оцінку. 
На якийсь час присутні ніби перенеслись до «туманного альбіону»: знайомилися з традиціями, згадували відомих людей, розгадували загадки.
В повітрі відчувався дух суперництва. Оскільки завдання ставали все важчими і важчими – юним англознавцям довелося перекладати прислів’я, знаходити їх українські  та світові аналоги, порівнювати культуру Англії з іншими країнами.
Свято завершено. Команди були нагороджені медалями й призами. Сподіваємось, це не останнє свято, і кожного року ми будемо проводити такі змагання аби помірятися силами і оцінити свої можливості.
      
Викладач англійської мови
 та зарубіжної літератури
 Колосова О.В.
23 травня
12:31

Мрії здійснюються !!!

22 травня 2018 року відбувся фінал конкурсу "Залізничник-2018", ініційованого БФ Бориса Колеснікова. Серед 70-ти фіналістів були студенти Артемівського коледжу транспортної інфраструктури (відділення "Організація перевезень і управління на залізничному транспорті"), які під керівництвом викладача спецдисципліни "Організація руху поїздів" - Мінейкіс Юлії Станіславівни, підготували власні ідеї щодо підвищення ефективності роботи залізничної галузі України. Так, Алексєєв Костянтин презентував свої пропозиції щодо удосконалення системи безпеки на залізничних вокзалах. Величко Дмитро запропонував на суд журі шляхи отримання додаткового прибутку від приміських перевезень, а Мариніна Яна виступила із доповіддю "Впровадження електронних проїзних документів у приміському сполученні".

Також до числа фіналістів увійшли наші випускники - Кузнєцов Владислав, який закінчив коледж у 2016 році та Марк Колесніков, рік закінчення навчання – 2014. Обидва хлопця - випускники відділення "Обслуговування і ремонт залізничних споруд та обєктів колійного господарства", а нині здобувачі вищої освіти в Українському державному університеті залізничного транспорту. Владислав підготував доповідь-презентацію на тему "Моделювання напружено-деформативного стану безстикової колії зі скріпленням КПП-5".
За рішенням організаторів усі фіналісти стали призерами і отримали сертифікати на відвідування транспортного форуму Inno Trans 2018 у Берліні.
Вітаємо переможців !!!
Висловлюємо щиру подяку Фонду Бориса Колеснікова за унікальну можливість взяти участь у заходах такого рівня!!!
 
    

Юлія Мінейкіс, викладач коледжу

Страница 4 из 33
1 2 3 4 5 6 7