вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

26 квітня
10:01

Шановні абітурієнти!

До вибору професії слід поставитися так же зважено, як у майбутньому до створення сім’ї, адже сім’я та робота супроводжують людину все її життя.
Вибір професії – це відправна точка у житті кожної людини.
От  і настав час зробити один із найважливіших кроків у вашому житті – обрати професію

04 квітня
12:06

День сміху

3 квітня у актовій залі коледжу пройшов конкурс пародій «Один в один по-студентські» присвячений Міжнародному Дню сміху.
Фестиваль був наповнений яскравими пародіями на популярних співаків, учасники демонстрували свої музичні таланти та дотепність у театралізованих мініатюрах. Виступи проходили під бурхливі оплески та сміх аудиторії.
По закінченню конкурсу найбільш неординарні та креативні учасники були відзначені дипломами та призами.

11 березня
15:49

8 Березня

6 березня в актовій залі коледжу панувала святкова весняна атмосфера, адже усіх жінок і дівчат вітали з Міжнародним жіночим днем.
З вітальними словами до прекрасної половини звернувся директор коледжу Зінченко Микола Федорович, побажав здоров’я, щастя та всіляких гараздів.
Піснями, сценками, танцювальними композиціями учасники художньої самодіяльності вітали усіх жінок.
Атмосфера свята була сповнена любов’ю і вдячністю до тих, хто є окрасою нашого життя – до жінок.


10 грудня
10:17

День прав людини

У цей День ми бажаємо всім нам розуму і мудрості. Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до наших ближніх! Слідуючи принципам поваги та активної громадянської позиції ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але і для наших нащадків.

05 грудня
13:06

Тиждень циклової комісії «МОР АСКР ЗТ і ОКСМ»

 
З 26 по 30 листопада 2018 року у коледжі проходив тиждень циклової комісії «Монтаж, обслуговування і ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті та Обслуговування комп ютерних систем і мереж».

Викладачі коледжу відвідали майстер-клас «Google-сервіси в навчальному процесі» , де ознаомилися з можливостю використання сервісів, отримали практичні навички.

В рамках тижня було проведено демострації дипломних робіт студентів, навчальних стендів, відеороликів. Для студентів першого курсу було організовано пізнавальні екскурсії до навчальних лабораторій.

Серед студентів другого курсу було проведено олімпіаду з інформатики.

Переможцем став Мєдвєдєв Олександр, 2 місце поділили Головко Таїсія і Вишненко Олександр, 3 місце посів Височин Андрій.

У конкурсі відеороликів перше місце посіла Чекаліна Ірина.

Студенти третього курсу взяли участь у брейн-рингу, де продемонстрували свою логіку та теоретичні знання в комп ютерній галузі. Студенти четвертого курсу підготували і продемонстрували проекти використання баз даних на підприємствах.

Студенти випускної групи зустрілися з представником ННППІ УІПА Кошелевою Н. Г. Вона розповіла про перспективи продовження навчання та роль комп ютерної освіти в сучасному інформаційному суспільстві та професійній діяльності.

Під керівництвом викладачів Дяговець О. В. та Тахтарової І.А. для студентів відділення було проведено виховну годину «Моя майбутня професія». Студенти четвертого курсу продемонстрували результати проходження практики на підприємствах.
Дякуємо викладачам циклової комісії «МОР АСКР ЗТ і ОКСМ», студентам – учасникам проектів, за підтримку в організації тижня, усім глядачам та вболівальникам.

Викладач вищої категоріі І.А.Тахтарова
Страница 4 из 37
1 2 3 4 5 6 7