вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

01 листопада
12:18

День залізничника

31 жовтня у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури  відбулось свято до Дня працівників залізничного транспорту! 
 Після занять в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт.
Слова привітання прозвучали від директора навчального закладу Зінченка Миколи Федоровича, який висловив упевненість в тому, що коледж ще не одне десятиліття буде здійснювати якісну підготовку фахівців, таких необхідних для нашої країни. 
Дружній колектив студентів підготував цікаву концертну програму із запальними танцями, піснями та розважальними сценами. У кумедній формі вони вирішили розказати про власні будні і про майбутню професію. 
Гостями свята були школярі Бахмутської загальноосвітньої школи І –ІІ ступенів №2. Перед початком концертної програми вони мали змогу побувати у навчально-лабораторному комплексі. Викладачі підготували для школярів екскурсію коледжом. Дітям було цікаво побачити, де ж саме навчаються майбутні залізничники.
Загалом свято пройшло дуже енергійно та насичено, як то кажуть «по - студентському».  У всіх залишилось багато вражень та позитивних спогадів!Заступник директора з НВР 
 Ольховська Г.М.

01 листопада
12:16

Cемінар-тренінг для волонтерів

           В рамках реалізації проекту «Молода енергія громад», що здійснюється  ГО "Словянський  культурний центр "Задзеркалля" у рамках програми ЮНІСЕФ "Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні, яка впроваджуєтся  за фінансової підтримки Європейського Союзу 31 жовтня  2018 року в конференційній залі Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської відбувся  семінар-тренінг для волонтерів (інформаційна підтримка з гендерних питань).

09 жовтня
11:11

Ямпільський дендропарк Лиманського лісництва

05.10.18. студенти 2-Е-486, 2-Е-481, 4-Е-476 відвідали Ямпільський дендропарк Лиманського лісництва. Всі були в захваті від свіжого повітря, неймовірної краси рідної природи, живого спілкування з різноманітними тваринами, смачного обіду.

04 жовтня
08:45

День Вчителя

3 жовтня 2018 року в Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури відбулися урочистості присвячені Дню людей похилого віку та Дню Вчителя. На їх честь був організований святковий концерт. Словами привітання звернувся до працівників коледжу заступник директора з навчальної роботи Щитинський Олександр Михайлович. Багато теплих слів привітання та подяки почули викладачі коледжу та ветерани педагогічної праці від своїх студентів. Гарний настрій створювали виступи танцюристів, співаків. Оплесками викладачі дякували студенству.
Зі святом вас, шановні викладачі! Здоров’я вам бажаємо, наснаги та творчих злетів!
                                                                            
 Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
 Ольховська Г.М.
01 жовтня
11:55

Подорож до Берліну

18-22 вересня студенти нашого коледжу - Алексєєв Костянтин, Величко Дмитро і Мариніна Яна, у числі переможців конкурсу «Залізничник 2018» БФ Бориса Колеснікова, відвідали найбільшу міжнародну  виставку, присвячену транспортним технологіям «InnoTrans», що проходила у столиці Німеччини.
Під час даного заходу майбутні залізничники мали можливість детальніше вивчити кращі розробки гігантів світової машинобудівної індустрії, таких як Alstom, Skoda, Siemens і Bombardier, а також відвідали видатні історичні пам’ятки Берліна. 
Подорож завершилася, але враження та позитивні емоції від неї залишаться надовго…
 Ми бажаємо нашим переможцям навчальних успіхів і майбутніх професійних звершень!  
А також висловлюємо щиру подяку Борису Колеснікову і його фонду за організацію фахового конкурсу «Залізничник»,  та маємо надію на подальшу плідну співпрацю! 
Мінейкіс Ю.С., викладач коледжу

Страница 4 из 35
1 2 3 4 5 6 7