вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

17 лютого
12:35

Акредитація освітньо-професійної програми

Згідно наказу МОН № 55-л від 12.02.2020 у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктурі працювала експертна комісія у складі: 
1. Патласов Олександр Михайлович - директор навчально-наукового центру розвитку професійної освіти Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка  В. Лазаряна, кандидат технічних наук, доцент, голова експертної комісії;
2. Печенюк Олександр Григорович - заступник директора з навчально-виробничої роботи Вінницького транспортного коледжу, спеціаліст вищої категорії, член комісії.
Комісія здійснила: 
1) ретельну  перевірку організації освітнього процесу, наявність та відповідність навчально-методичної документації;
2) зріз знань студентів заочної форми навчання;
3) бесіду зі студентами денної та заочної форми навчання;
4) ознайомлено з матеріально-технічною базою;
5) встановлена відповідність установчих документів.
За результатами здійсненної роботи експертна комісія склала висновки, за якими освітній процес у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури визначено здійсненим на достатньому рівні та таким, що відповідає ліцензійним умовам.Заступник директора з НР                                      Олександр ЩИТИНСЬКИЙ

17 лютого
12:10

День Святого Валентина

12 лютого відбулася конкурсно-розважальна програма «Хлопці чи дівчата?».  Хто розумніший: чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Тож наші студенти-активісти пройшли через ряд випробувань, які показали, що в нашому коледжі навчаються справжні леді та джентельмени. Учасники намагалися знайти відповідь на це не просте запитання у веселих та цікавих конкурсах, таких як: «Збери слово», «Вгадай пісню», «Збери валентинки», «Інтелектуальний поєдинок» тощо. Протягом години тривала запекла боротьба між хлопцями та дівчатами. Навіть були хвилинні дивоглядки. Усі з захопленням та завзято брали участь у різноманітних конкурсах. Але врешті-решт перемогу здобула команда хлопців. «Та найголовніше, що ця гра залишила приємний спогад про ще один неповторний день у коледжі,» - запевняють дівчата в один голос.
«Кохай! Бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай допоки тіло спрагле й молоде. Бо в старості кохають тільки очі,» - радить нам Ліна Костенко, а ми її підтримаємо. Тож, хлопці та дівчата, вітаємо ще раз вас з Днем закоханих!

31 січня
14:54

Відкрите заняття

31 січня 2020 року директор Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури, відмінник освіти України, Почесний залізничник України, доцент вченої Ради Української державної академії залізничного транспорту провів відкрите заняття з дисципліни Системи регулювання руху на тему «Світлофори. Призначення, види і місце їх встановлення. Класифікація і будова світлофорів».  Заняття  було проведено у вигляді відео трансляції наживо у режимі реального часу.
    Викладачі, що не були присутні безпосередньо в аудиторії, мали змогу, находячись у методичному кабінеті, спостерігати за заняттям віртуально.    Крім того, до відео трансляції долучилися директор та викладачі Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури. 
 Навчальний матеріал з перших хвилин захопив студентів. Це й зрозуміло, адже кожен у мріях –майбутній фахівець на залізниці, обладнаної спеціалізованим контрольно-діагностичним устаткуванням. Викладач провів заняття методично правильно. Разом зі студентами в ході коментованої демонстрації, відеопрезентації, за допомогою роздаткового матеріалу та наочних посібників Микола Федорович досяг навчальної мети заняття. Найголовніше, - кожен студент у кінці заняття міг відповісти собі на питання, чому він сьогодні навчився.

22 листопада
11:54

Толерантність

З розвитком суспільства до людей прийшло розуміння, що Земля не є надто великою, вона – наш спільний дім, всі люди в якому – сусіди. А для того, щоб людство успішно розвивалося, треба знаходити спільну мову. У безмежному морі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти «рятувальне коло» толерантності
Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно:
-бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні; 
-навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається; 
-цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими; 
-зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою. 
Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою  у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. У статті 6 Декларації зазначено: «з метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності і активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності і виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно». Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.
У  бібліотеці коледжу  група  А-485 мала можливість стати учасниками бібліоміксу «Згода сьогодні-мир на завжди». Шарієв Андрій,Удовенко Дмитро,Мірошниченко Сергій провели літературну годину,бібліотекарі підготували виставки,плакати та фільм,присвячений цій події. Психолог Тарасенко Олена Володимирівна провела диспут за переглянутим фільмом.
Гадаємо,що кожен з присутніх на заході підліток зробив власні висновки з приводу толерантного ставлення до оточуючих.


Страница 3 из 38
1 2 3 4 5 6