вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

25 жовтня
12:46

Спортивні досягнення

Щиро вітаємо з фінальним матчем та зайнятим І місцем чемпіонату  міста Бахмута з міні-футболу серед студентів. Впродовж останніх років зростає кількість студентів, які займаються спортом, прагнуть вести активний здоровий спосіб життя, надають перевагу руховій активності. При цьому однією з головних мотиваційних складових цього руху - є прагнення до успіху молодих людей, до реалізації своїх можливостей. Користуючись нагодою, висловлюємо свою сердечну подяку викладачу фізичної культури Літвіновій В.І., якавіддає свої сили, знання для розвитку студентського спорту в коледжі. Нехай не лишає усіх учасників чемпіонату спортивна завзятість, енергія, сила волі та витримка у здійсненні найзаповітніших мрій.

04 жовтня
10:28

День Вчителя

Щоосені після вересневого клопоту ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. Вчительська родина очікує радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії.
Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з являється можливість віддячити вам за вашу благородну справу.
Саме тому в нашому коледжі є чудова традиція відзначати це свято. У цьому році 2 жовтня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. Студенти, викладачі та співробітники брали активну участь в організації цього свята.
Хочеться відмітити студентів нового прийому, які з великою відповідальністю підійшли до підготовки святкового концерту.

З днем працівників освіти вітають вас всі студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури. І бажають вам усього найкращого, а головне – здоров я і довголіття, щоб ви навчали ще не одне покоління студентів і кожен рік зустрічали своїх випускників з вашими милими усмішками на обличчях, які кожен з них запам ятає назавжди!

02 вересня
13:36
01 липня
13:24

Працюємо разом

З метою продовження співробітництва 24-25 червня відбулася нарада  керівництва Харківського Державного Університету залізничного транспорту  (ХарДУЗТ) та Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури (Коледж). З боку ХарДУЗТ в нараді прийняли участь в.о. декана Університету Панченко С.В., заступник декана Астахов В.М., професорський склад та доценти кафедр.  Коледж представили директор Коледжу Зінченко М.Ф., заступник директора з навчальної роботи Щитинський О.М., завідувач відділенням   Земськов М.В.
Під час  наради були вирішені  проблеми підвищення кваліфікації викладачів, продовження навчання випускників Коледжу за скороченими навчальними планами, забезпечення освітніх програм Коледжу, участь студентів та викладачів у науково-практичних конференціях та інші важливі питання.
Слід визначити, що заклади вищої освіти зацікавлені у плідній співпраці у підготовці фахівців і не тільки для залізничного транспорту.

Заступник директора з начальної роботи коледжу                         О.М. Щитинський


Страница 3 из 37
1 2 3 4 5 6