вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

20 жовтня
08:09

До 78-ої річниці визволення України

До 78-ої  річниці визволення України від нацизму у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури пройшли виховні години,під час яких студенти 
переглянули документальні відео, презентації  про воєнні події, про визволення  України, а потім обговорили побачене. Класні керівники наголосили, що перемога стала можливою завдяки боротьбі проти ворога всіх: і дорослих, і дітей; і чоловіків, і жінок; боротьбі на всіх фронтах і театрах воєнних дій.  Шлях до перемоги був нелегкий, але наші діди і прадіди змогли подолати все на шляху до свободи. І сьогодні в черговий раз ми від усього серця кажемо їм «Дякуємо» за життя! Для нас ви завжди будете прикладом самовідданої любові і відданості своєму народові та Вітчизні.

14 жовтня
09:54

День захисників і захисниць України

13 жовтня заняття з історії України  були присвячені  відзначенню Дню захисників і захисниць України.  Викладачі Неберова І.М. , Тахтарова І.А. та студенти, обговорили  цінності, за які боряться захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальна цілісність, волю, соборність, гідність України та українців. До заняття був залучений військовослужбовець ЗСУ М ясоєдов М.В., який розповів про пам’ятні події та визначні здобутки українського війська починаючи зі збройної агресії російської федерації на Сході України до подій сьогодення.

13 жовтня
08:22

Дня захисника і захисниць України

12 жовтня свої заняття із Захисту України викладач Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури Дяговець Є.С.  присвятив відзначенню Дня захисника і захисниць України. Метою яких було  виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України.  
Студенти  мали можливість переглянути документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії. Під час презентації було прослідковано історію виникнення Свята захисника Вітчизни. Акцент був зроблений на зростання патріотизму в сучасному суспільстві та необхідності отримання освіти з метою стати повноцінними громадянами своєї країни.

22 вересня
07:07

Найбільше у світі щастя – це мир

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань студентів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу. 21.09. 2022 у студентських групах Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури провели виховні години:
«Хай буде мир на всій землі», «Мир на землі – радість у родині», «Дружно за мир стояти – війні не бувати», «Діти проти війни», «Чому цей світ такий жорстокий? Навіщо нам ота війна?!!!!»


Страница 3 из 54
1 2 3 4 5 6