вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

10 березня
09:00

8 Березня

З першими кроками весни, появою тендітних пролісків приходить чудовий і радісний Міжнародний жіночий день. 8 Березня – особливий весняний день. Це час, коли представниці прекрасної половини людства отримують щирі вітання, компліменти, квіти.
    Тож студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури скористалися нагодою перетворити звичайний день на справжнє Свято Весни.  Вони привітали жіночу половину коледжу сердечними побажаннями.  Виховні години були наповнені  теплими словами та щирими посмішками.
    Бажаємо аби ваша радість не обмежувалась лише святами, а кожен день дивував приємними сюрпризами! Легкості Вам, добра та ніжності! Бажаєм, щоб свято жіноче, яке весна принесла, подарувала нам всім ПЕРЕМОГУ!!!!Дай ,Боже, настане вона!!!!!
02 березня
07:11

1 березня увесь світ відзначає день нульової дискримінації

Нульова дискримінація є невід ємним правом кожної людини. Цей день започаткували, щоб нагадати, що кожен і кожна з нас має право на гідне життя незалежно від віку, статі, сексуальних уподобань, національної чи етнічної приналежності, зовнішності, професії, вірування тощо. 
“Кожна людина має право на повноцінне життя - це аксіома. День "Нуль дискримінації" допомагає створити глобальний рух солідарності, спрямований на припинення всіх форм дискримінації, у тому числі дискримінації людей, які мають соціально-небезпечні захворювання”, - наголосили класні керівники Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури під час проведення  виховних годин.

02 березня
07:06

Співпраця університет – коледж триває!

За ініціативою Андрія Прохорченка, професора кафедри «Управління експлуатаційною роботою» Українського державного університету залізничного транспорту, з метою підвищення якості освіти у воєнний  час 01 березня 2023 року на факультеті «Управління процесами перевезень» для студентів університету та Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури, що навчаються за спеціальністю 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) відбулася онлайн-зустріч у форматі відкритої лекції з теми «Виклики і рішення в роботі АТ «Укрзалізниця» в умовах воєнного стану. Проблеми експорту».

 Спікером заходу був відомий фахівець в галузі транспортної інфраструктури і логістики, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Дякуємо спікеру за цікаву та змістовну лекцію, а Максиму Куценку, декану факультету «Управління процесами перевезення»,  за можливість взяти участь у заході! Щиро вдячні за підтримку  та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 До речі, варто наголосити, що Прохорченко  А.В. є одним з найкращих випускників нашого коледжу 2001року.

 Коледж пишається своїми випускниками!  Запрошуємо на навчання в 2023 році випускників 9-х та 11-х класів, які бажають здобути престижну професію та зробити свій внесок у розбудову залізничної галузі!  


21 лютого
08:17

Вечор пам`яті «Memory-time»

Студенти та викладачі Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури дякують Донецькій обласній державній адміністрації, Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, що з метою національно-патріотичного виховання молоді

управлінням сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання було проведено онлайн захід, Вечор пам`яті «Memory-time» з вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні – українців, які змінили перебіг історії нашої держави. У заході взяли участь безпосередні учасники Євромайдану Олена ІВАНОВА, наукова співробітниця Національного військово-історичного музею України, волонтерка громадської організації «Всеукраїнське об`єднання «Коло.медіа», Микола БОНДАР, військовий Збройних Сил України, голова громадської організації «Всеукраїнське об`єднання «Коло.медіа», Юрій АКСЕНИН, син Героя Небесної Сотні, голова громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» та матері загиблих донеччан Героїв Небесної Сотні.

Учасники  заходу з болем і сльозами на очах згадували події Революції Гідності. В ході вечора учасники мали можливість прослухати про події листопада 2013 – лютого 2014 року, переглянули на власні очі ті пам`ятні місця подій Революції Гідності, згадали Героїв Майдану.  Мета заходу полягала в тому, щоб донести до сучасного покоління об`єктивну інформацію про доленосні події в Україні, які відбувалися у листопаді 2013 - лютому 2014 роках. І ця мета була досягнута!


16 лютого
17:37

Відбувся обласний форум «Українська державність: від внеску кожного до здобутків нації».

16 лютого 2023 року відбувся  обласний форум «Українська державність: від внеску кожного до здобутків нації». 
Протягом заходу розглядалися питання співпраці органів влади з громадськістю, формування громадянської активності та громадянської відповідальності молоді. Дякуємо Донецькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за можливість долучитися до цього заходу у цей буремний небезпечний час!
Спасибі усім за щирість ваших сердець! Хай усе добро повернеться кожному сторицею! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!Страница 3 из 58
1 2 3 4 5 6