вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

22 листопада
10:10

«Живи і працюй в Україні

20 листопада 2018 року студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури прийняли участь у Регіональному Форумі Кар’єри «Живи і працюй в Україні», який пройшов у Бахмутському міському центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова.
Метою проведення форуму було пошук нових моделей ефективного вирішення питань з профорієнтації, популяризації затребуваних на ринку праці професій.
Студенти коледжу прийняли участь у презентації професій залізничників. Під час презентації для учнів шкіл була проведена професійно-направлена демонстрація діючих макетів, виконаних студентами в період дипломного проектування. Студентка 4 курсу спеціальності «Транспортні технології (Залізничний транспорт)» Гальцева Христина провела майстер-клас роботи чергового по станції, і студент 4 курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Мишаков Олег демонстрував роботу пристроїв СЦБ на діючому макеті. Школярі були дуже зацікавлені інформацією залізничного сектору.  
Подальший розвиток залізничної галузі потребує досвідчених та відданих справі професіоналів. Сподіваємося, що форум допоможе відвідувачам вивести свою оптимальну формулу вибору професії  у залізничній сфері.

Зехова Л.І.
21 листопада
09:21

День Гідності та свободи

14.11.2018 у бібліотеці коледжу на базі групи А-488 (керівник Фесенко  О.В.) була проведена коктель-презентація до Дня гідності та свободи "Україна-територія гідності та свободи".

20 листопада
08:59

Підготовчі курси

            
16 листопада
11:48

День студента

17 листопада – Міжнародний день студента, свято всіх, хто вчився, вчиться та навчає, це “професійне” свято студентства, яке у всі роки було і залишається найбільш прогресивним прошарком суспільства.
Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу і обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Студентські роки –  це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторної миті  становлення особистості.
Студенти коледжу –творчі, ініціативні, активні учасники конкурсів, фестивалів, молодіжних та громадських рухів. Найактивніші з студентів беруть участь у роботі Ради студентського самоврядування, яка є школою лідерства, має свої традиції та ініціює цікаві творчі справи-проекти.
14 листопада творчий студентський колектив коледжу підготував святкову концертну програму. Студентство вміє весело і цікаво розважатися. Тому актова зала коледжу була переповнена. Всі з нетерпінням чекали початку дійства. Атмосфера в актовій залі була пронизана теплотою та добром, студенти з щирістю демонстрували свої акторські та творчі здібності,  на які глядачі віддячували гучними оплесками.
Вітаємо всіх студентів з бешкетним і веселим святом, з днем Студента! Бажаємо вам терпіння, працьовитості. Щоб знання давалися вам вільно і легко, і щоб ви змогли себе реалізувати в подальшому житті!
Заступник директора
 з навчально-виховної роботи 
Ольховська Г.М.16 листопада
11:42

Минуле і сьогодення донбасу у камінні

Будь-яке будівництво, у тому числі і залізниць, має розпочинатися з важливої та кропіткої дослідницької роботи. Пер ніж спорудити будівельний об’єкт, необхідно визначитися, чи сприяють цьому геологічні умови.
     Одним з найстаріших геологорозвідувальних підприємств сходу та півночі України є Державне регіональне геологічне підприємство «Донецькгеологія». Системне геологічне вивчення Донбасу почалося у 1930 році, коли у Бахмуті було створено спеціалізований геологорозвідувальний трест «Донбасвуглерозвідка».
     Основним предметом діяльності ДРГП «Донецькгеологія» є комплексне геологічне, геофізичне, гідрогеологічне, інженерно-геологічне і еколого-геологічне вивчення надр, родовищ і проявів корисних копалин та виконання пов’язаних з ними проектних, дослідно-промислових, лабораторних, топографо-геодезичних, геолого-економічних і науково-дослідних робіт з використанням сучасних комп’ютерних технологій, вікового досвіду геологічних досліджень, власного технічного, лабораторного та геолого-виробничого потенціалу.
     Небагато мешканців міста знають про існування музею, що розташований в адміністративній будівлі ДРГП «Донецькгеологія» у центрі Бахмуту. Але у цьому музеї за багато років зібрано велику колекцію зразків природних мінералів, що містять надра Донецького регіону і не тільки.
     15 листопада 2018 року для студентів групи 3-К-484 відділення «Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства» Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури було організовано екскурсію до цього музею.
     Оскільки студенти вивчають навчальні дисципліни «Будівельні та конструкційні матеріали», «Геодезія», «Основи вишукування, проектування і спорудження залізниць», їм було цікаво дізнатися про особливості роботи геологорозвідувальних експедицій, технічні засоби, різноманіття корисних копалин та багато іншого, що сприятиме вдосконаленню навчання.                                                                                                                                               
     Серед великої кількості експонатів відвідувачі звернули увагу на макет вугільної шахти, сувенірні вироби з природних кам’яних матеріалів, геологорозвідувальні прилади, окам’янілі стовбури дерев з відбитками давніх тварин та рослин. 
     Висловлюємо щиру вдячність за надану можливість проведення цієї пізнавальної та насиченої екскурсії генеральному директору ДРГП «Донецькгеологія»  Жикаляку Миколі Васильовичу та начальнику геологічної партії Бондарю Олександру Павловичу.
Викладач навчальної дисципліни
 «Будівельні та конструкційні матеріали»
 Яркін Є.В. 

Страница 3 из 35
1 2 3 4 5 6