вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

18 травня
09:03

Всесвітній день вишива́нки

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до коледжу, школи чи садочка. 

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. 
 Так склалось, що в Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Вона настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країні влаштовуєтеся навіть спеціальне свято – День вишиванки.

У Артемівському коледжі  транспортної інфраструктури 17 травня відзначили Всесвітній день вишиванки. До  святкування приєднались студенти та викладачі коледжу, вдягнувши яскраві вишиванки. 
Хотілося б подякувати всіх учасників свята за активну громадську позицію та небайдужість.  Адже висока громадська самосвідомість запорука міцної та розвиненої країни.

                                                                                 
Заступник директора з НВР 
Ольховська Г.М.

18 травня
08:51

Свято Дня Європи

Україна – це молода держава, яка  має ціль вступити у ЄС. Саме тому студенти нашого коледжу не могли обійти свято Дня Європи, яке відзначається 20-го травня. До цього свята, за ініціативою вчителя географії Цодікова В.Н та адміністрації коледжу, був створений урок- конференція, де студенти першого курсу, а саме 486 та 487 групи підготували цікаві доповіді про різни країни, що входять до Європейського Союзу. Діти отримала багато нових знань, дізналися цікаві факти про різні країни та зайвий раз переконалися, що кожна країна має свій неповторний колорит. Також до Дня Європи  студенти створили різноманітні стіннівки, які «несуть»  цікавий інформативний зміст. Традиції святкування дня Європи  в Україні є досить незвичними, але ДВНЗ «АКТІ» завжди долучається до цього свята.Це дуже гарний досвід та важливі знання для наших студентів!
     
                                                                                             
Голова студентського самоврядування коледжу 
Портнова Є.

15 травня
09:01
14 травня
08:45

Відбулася олімпіада з англійської мови серед першокурсників

2 травня 2018 року в рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки відбулася олімпіада з англійської мови серед студентів І курсу. Незважаючи на те, що наш навчальний заклад технічного спрямування, студенти одразу збагнули, що знання мови – це база для кожної людини, «фундамент», що закладає основи освіченої особистості. Він важливий не лише для гуманітаріїв, а й просто для всебічно розвинених людей.
Оцінювало учасників компетентне журі у складі викладачів Ольги Петрівни Єрмолаєвої й Ольги Володимирівни Колосової на чолі з методистом коледжу Наталею Костянтинівною Гасієвою. 
Олімпіада складалася з двох турів. В олімпіаді взяли участь 16 студентів з різних факультетів. Всі учасники розумні й цілеспрямовані, тому отримали пам’ятні грамоти, щоб згадувати про цю олімпіаду і вдосконалювати свої знання з англійської. 
Призові місця розподілилися так:
І місце – Аліна Ярова (Організація перевезень і управління на залізничному транспорті);
II місце – Ірина Чекаліна (Обслуговування комп’ютерних систем і мереж) та Олег Світашов (Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті);
ІІІ місце – Олександр Мєдвєдєв (Обслуговування комп’ютерних систем і мереж)  та Андрій Шарієв (Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті).
  Колосова О.В., викладач коледжу
Страница 2 из 30
1 2 3 4 5