вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

22 березня
14:01
05 березня
12:30

Обери шлях у майбутнє

04.03.2018 в коледжі з метою профорієнтації  було  проведено залізничний квест «Обери шлях у майбутнє». На цей захід були запрошені учні 9-х класів загальноосвітніх шкіл міста Бахмут та району. Аудиторії коледжу були представлені як залізничні станції  : «Вантажна», «Вокзал-перон», «Маршрутна», «Світлофорна», «Рейко-шпальна», «Комп’ютерна».  На цих станціях учні брали участь у розв’язанні задач, кросвордів про залізницю , вікторині-ознайомленні з роботою вокзалу,  практичних завдань, таких як вимірювання ширини колії, підготовці маршрутів прийому та відправлення поїзду. На останньому етапі ознайомлення, після включення зеленого світла на  світлофорі,  всі
присутні побачили як діюча модель поїзда почала рухатись по запланованому маршруту. 

03 березня
12:32

Наукове життя на новому рівні

     28 лютого 2018 року в нашому коледжі відбулося засідання секції "Історія залізничної спадщини краю" Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції "Бахмутська старовина:краєзнавчі дослідження-2018". 
     Очолив роботу секції фахівець відділу історичної спадщини Департаменту корпоративної соціальної відповідальності ПАТ "Укрзалізниця" Рубан Микола Юрійович. Він виступив з доповіддю " Збереження історичної залізничної спадщини Бахмутського краю: досвід і перспективи". До нього долучилися викладачі коледжу Руденко Т.І. та Мінейкіс Ю.С., які представили власні доповіді         "Про питання заснування станції Яма (Сіверськ) Донецької залізниці" та "Роль і місце Микитівської гілки залізниці в контексті історичного розвитку". Слід відзначити, що до роботи секції долучилися й окремі студенти коледжу, зокрема Портнова Є., студентка групи 487, виступила з доповіддю "Основні етапи становлення Артемівського коледжу транспортної інфраструктури та перспективи розвитку", що була підготована під керівництвом Колосової О.В. Завдяки скайп - зв’язку учасники конференції мали змогу почути доповідь та поспілкуватися з Белицьким П.В., старшим викладачем Донецького національного технічного університету (м.Покровськ). Доповідачі були відзначені Сертифікатами та пам’ятними сувенірами від ПАТ "Укрзалізниця".
     Почесним гостем конференції став випускник коледжу, нині Начальник служби сигналізації та зв’язку Лиманської дирекції  Донецької залізниці  Коноваленко А.М., який привітав учасників і гостей конференції та відзначив роль коледжу у підготовці висококваліфікованих фахівців транспорту. 
     Пам’ятний сувенір з моделями локомотивів для майбутнього музею коледжу вручив Рубан М.Ю.
     Маю надію, що до конференції наступного року долучаться й інші викладачі та студенти нашого коледжу, адже це крок до підвищення рівня професійної майстерності та самовдосконалення!
     Учасникам конференції - успіхів у подальших дослідженнях і вдалих доповідей!

       Старший викладач Руденко Т.І.
      
     

27 лютого
10:30

Міжнародний день рідної мови

Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.
Для нас- це українська мова. А знавцем і співцем  нашої мови - є  Великий Кобзар України –Тарас Григорович Шевченко . Якому 9 березня,виповниться 214 років. Саме цим подіям був присвячений захід у бібліотеці коледжу .Студенти  гр. ОП-487 (Керівник Шевченко С.В.) Чубучная  Катерина,Івченко  Катерина, Рєутова Єлізавета та Портнова Єлізавєта  дуже старанно підійшли до дорученої  справи.Щиро  їм дякуємо за те, з якою виразністю та чуттєвістю вони виконували ролі ведучих на заході ,та читали вірші Т.Г. Шевченка .Також до уваги читачів були представлені книжкові виставки «Вертайсь,рідна мово у душу Вкраїни Шевченко-співець України.» 

19 лютого
12:56

День святого Валентина

Це свято, без сумніву, вже набуло всеохоплюючого характеру і зайняло чільне місце і в нашій країні. І це не дивно, адже як можна залишитися байдужим до такої ніжної і романтичної традиції дарувати в цей день любов, тепло, турботу і ласку коханій людині?
     Студентська молодь не залишилась осторонь цієї традиції. У актовій залі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури пройшов святковий конкурс"Ідеальна пара ”. Учасниками конкурсно-розважального шоу стали студенти І-ІІІ курсів, які  демонстрували свої творчі вміння на сцені. Ідеальну пару вечора визначало компетентне журі. Всі пари отримали солодкі призи від профкомуколеджу. Гостями концерту були учні 8, 9 класів Бахмутських загальноосвітніх шкіл №1, 4, 9  та їх класні керівники. Школярі змогли поринути в атмосферу кохання, романтичних подій.  

З Днем закоханих!!!

Страница 2 из 28
1 2 3 4 5