вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

27 жовтня
11:12

Міс осінь

Конкурс – свято «Міс Осінь – 2017»
 Є в нашому коледжі традицій багато,
 Але «Міс Осінь» – найкраще свято!
 Ним ми живемо кожного року,
 Творимо диво крок за кроком!
Осінь – чудова пора року, оспівана поетами, музикантами, художниками. Золота, щедра, різнобарвна … Саме у прекрасний осінній день 25 жовтня у актовій залі ДВНЗ «Артемівський коледж транспортної інфраструктури» відбулося феєричне свято краси «Міс Осінь-2017»  серед  дівчат І – ІІІ курсів. Проведенню цього заходу передувала кропітка робота, яку очолювала культорганізатор– Казак Н.В.
святкове оформлення актової зали;
оформлення музичного супроводу;
отримання випереджувальних завдань.
Довго готувались учасниці-конкурсантки  до  найочікуванішого, найулюбленішого свята. Для того, щоб якнайкраще підготуватися до конкурсу Наталя Вікторівна проводила  репетиції. Дівчата-красуні готувалися до дефіле, танцювальних номерів, підбирали образи. 
У конкурсі брали участь вісім дівчат.
Роботи для журі було достатньо. Оцінювалися не лише дефіле, але й танцювальні номери, кумедні завдання, відповіді на неочікувані запитання, а також один із найцікавіших конкурсів – конкурс «Неперевершений талант» 
Претендентки на звання «Міс Осінь» вразили глядачів своїми виступами, а енергія, яку вони випромінювали, передавалася присутнім, які активно підтримували конкурсанток гучними оплесками.
Конкурс завершується. І ось настала хвилююча мить – підведення підсумків свята. А як же важко було журі обрати найгарнішу, найталановитішу, найкреативнішу учасницю… 
Але… переможницю обрано!  
Титул  «Міс Осінь» дістався Бородич Олександрі (студентці ІІ курсу, 482 групи ) 
  Організатори конкурсу нагородили дівчат – конкурсанток  подарунками на згадку про конкурс . 
Вітаємо чарівних красунь!!!
Чекатимемо на свято краси у нашому коледжі наступного року, тим більше, що воно стало традиційним .
Хай живе, хай живе це свято
 На красу і талант багате,
 Хай надію, як казку, дарує,
 Що цей світ нам краса врятує!
Свято закінчилося, але залишилися приємні незабутні враження!

Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
ДВНЗ «АКТІ»
Ольховська Г.М.

13 жовтня
10:40

До Дня козацтва

14 жовтня в Україні відзначається День Захисника з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві . Відповідно до Указу Президента  цей день офіційно визначено святковим .
11.10.2017року у бібліотеці коледжу ,студенти  гр.ОП-483 ( Керівник Соловйова О.Ю.) ,разом з бібліотекарями Кузнєцовою І.Л., Соколовою Г.І.,Третьяковою Т.М. провели коктейль-презентацію «Україна-козацька держава».В ході заходу до уваги студентів була подана кн.. виставка «Де козак-там і слава»,на якій  розміщені не тільки книжки з історичними фактами,а й цікаві художні твори .Мамонтова Аліна і Савонін Іван з натхненням ознайомили присутніх з віршами,присвяченими цій події. А потім всі з захопленням дивились фільм про козаків-характерників.13 жовтня
10:27

Ні, не в минуле, а в майбутнє До тебе я , Тарасе, йду...      11 жовтня 2017 року в Артемівському коледжі транспортної інфраструктури відбулися урочистості з нагоди відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цей загальнонаціональний захід був спрямований не лише на підвищення рівня знань з української мови та  літератури, а й  виховання  у молодого покоління любові до мов українського народу, забезпечення їх всебічного розвитку. 
      Урочистості відвідали представники адміністрації коледжу, викладачі та студенти 1-3 курсів. Розпочала свято викладач української мови та літератури Руденко Тетяна Іванівна. Саме вона зробила короткий огляд історії цього конкурсу. Ведучі свята Ярова Аліна, Яровий Владислав, Чубучна Катерина та Реутенко Едуард представили до уваги всіх присутніх музично-літературну композицію, в якій ключове місце було відведено декларуванню вірша "Заповіт" чотирма різними мовами. Яскравості та неповторності цій композиції надали музичний супровід і мультимедійна презентація. 
     Крім того, в аудиторії було розгорнуто виставку творів Тараса Шевченка та виставку стіннівок, що були виготовлені студентами коледжу власноруч. Колоритні акварелі в українському стилі, вишиті рушники та портрет Т.Г.Шевченка, різнобарвний осінній букет створили по-справжньому затишну атмосферу.
     Після закінчення урочистої частини студенти 1-3 курсів виконали конкурсну роботу.
     Бажаємо їм найвищих оцінок і перемог у регіональному та обласному етапах конкурсу!!!
 


Викладач вищої категорії, 
старший викладач  Руденко Т.І.

10 жовтня
08:29

Дебют першокурсника

Дебют першокурсника, що пройшов 4 жовтня у актовій залі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури, один із найяскравіших щорічних заходів в житті студентів коледжу.
Такий довгоочікуваний, він зібрав разом велику дружню родину навчального закладу: дебютантів-першокурсників, студентів ІІ-IV курсів, викладачів, батьків та друзів. У неймовірно теплій атмосфері в цей день гості та учасники події вкотре впевнились у тому, що студенти коледжу талановиті, здібні, яскраві, мають гарне почуття гумору та з гордістю несуть звання студента-залізничника.
Дебют першокурсника – це день першого успіху майбутніх залізничних працівників. Це показник того, що Україна може пишатись талановитою молоддю, студентством, яке чітко розуміє свої цілі і прагне, аби наша держава мала позитивний розвиток в усіх напрямках життя.
Студенти, викладачі, батьки та гості активно підтримували дебютантів оплесками та вигуками «Браво! Молодці! Так тримати!», а після закінчення заходу вітали учасників концертної програми.
Завдячуючи кропіткій роботі викладацького та студентського складів, глядачі отримали безмежну кількість позитивних емоцій, а батьки студентів-першокурсників ще раз пересвідчились у правильності вибору своїх дітей. Адже навчальний заклад – це не просто місце, де випускники шкіл отримують професію залізничника. Це велика родина, в якій панує любов і повага один до одного, а такі поняття як дружба, відданість, честь – не просто слова. Це заклад, в якому кожному студентові дається можливість реалізувати свої таланти, творчі та наукові здібності, заклад зі своєю історією та своїми традиціями. Однією з яких є щорічне проведення такого прекрасного свята як Дебют першокурсника.


Заступник директора 
з навчально-виховної роботи 
Ольховська Г.М.

05 жовтня
09:44

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Вже вересень відходить від причалу,
На крилах літо понесли лелеки.
А ми сьогодні з професійним святом,
Щиро вітаємо працівників бібліотеки!


Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ №471/98 про щорічне святкування 30-го вересня Всеукраїнського Дня бібліотек. 
Напередодні професійного свята щирі привітання та подяку за сумлінну працю від студентів і викладачів коледжу отримали наші шановні бібліотекарі: Соколова Г.І., Третякова Т.М. і Кузнєцова І.Л.

 
Мінейкіс Ю.С., 
викладач коледжу
Страница 4 из 26
1 2 3 4 5 6 7