вул. Артема 8, м. Артемівськ

Новини

17 листопада
09:58

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначатиме День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.
Саме цій події  у групі А-475 (керівник  Нєбєрова І.М.) разом з бібліотекарями була  проведена інформаційна  година «Україна-територія гідності та свободи.»

09 листопада
11:44

Дбаємо про чистоту своєї мови разом!

Весело і цікаво  відзначили День української писемності та мови студенти групи 3-ОП-478. 
Під час виховної години вони переглянули відео експрес-уроків української від відомого сучасного мовознавця Олександра Авраменка, обговорили особливості перекладу залізничних термінів, а для закріплення нових знань провели вікторину.

Мінейкіс Ю.С.

03 листопада
11:01
31 жовтня
10:44

День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».
До цієї дати в бібліотеці коледжу для читачів відкрита виставка-ретроспектива «Моя джерельна,рідна мова.»Запрошуємо всіх студентів відвідати нашу бібліотеку та ознайомитись з книжками,розміщеними на виставці.


31 жовтня
10:38

Свято Залізничника

Своє професійне свято залізничники України відзначають на початку останнього осіннього місяця, а саме 4-го листопада. 
Працівники українських залізних доріг щодня вкладають свою працю і діляться своєю любов’ю у справі, яка служить на благо всієї української держави. Розвиток і вдосконалення залізничного сполучення не раз справедливо служило доказом невід’ємного економічного зростання. Залізниці донині залишаються ефективним транспортним сполученням і все це завдяки кропіткій праці наших залізничників. 
У професійне свято - День залізничника, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників українських національних залізниць і бажаємо їм гарних успіхів, благополуччя і високого професіоналізму, який завжди був притаманний нашим шановним залізничникам! Зі святом Вас, працівники залізниць України!
До цієї дати у бібліотеці коледжу оформлений інформаційний екран «Поїзд відправляється в путь» .Який включає в себе:
1)кн.виставку «Залізна колія від А до Я»;
2)інформаційну  листівку «Абетка залізничного транспорта».Страница 3 из 26
1 2 3 4 5 6