вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

30 листопада
10:09
22 листопада
10:10

«Живи і працюй в Україні

20 листопада 2018 року студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури прийняли участь у Регіональному Форумі Кар’єри «Живи і працюй в Україні», який пройшов у Бахмутському міському центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова.
Метою проведення форуму було пошук нових моделей ефективного вирішення питань з профорієнтації, популяризації затребуваних на ринку праці професій.
Студенти коледжу прийняли участь у презентації професій залізничників. Під час презентації для учнів шкіл була проведена професійно-направлена демонстрація діючих макетів, виконаних студентами в період дипломного проектування. Студентка 4 курсу спеціальності «Транспортні технології (Залізничний транспорт)» Гальцева Христина провела майстер-клас роботи чергового по станції, і студент 4 курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Мишаков Олег демонстрував роботу пристроїв СЦБ на діючому макеті. Школярі були дуже зацікавлені інформацією залізничного сектору.  
Подальший розвиток залізничної галузі потребує досвідчених та відданих справі професіоналів. Сподіваємося, що форум допоможе відвідувачам вивести свою оптимальну формулу вибору професії  у залізничній сфері.

Зехова Л.І.
21 листопада
09:21

День Гідності та свободи

14.11.2018 у бібліотеці коледжу на базі групи А-488 (керівник Фесенко  О.В.) була проведена коктель-презентація до Дня гідності та свободи "Україна-територія гідності та свободи".

20 листопада
08:59

Підготовчі курси

            
16 листопада
11:48

День студента

17 листопада – Міжнародний день студента, свято всіх, хто вчився, вчиться та навчає, це “професійне” свято студентства, яке у всі роки було і залишається найбільш прогресивним прошарком суспільства.
Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу і обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Студентські роки –  це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторної миті  становлення особистості.
Студенти коледжу –творчі, ініціативні, активні учасники конкурсів, фестивалів, молодіжних та громадських рухів. Найактивніші з студентів беруть участь у роботі Ради студентського самоврядування, яка є школою лідерства, має свої традиції та ініціює цікаві творчі справи-проекти.
14 листопада творчий студентський колектив коледжу підготував святкову концертну програму. Студентство вміє весело і цікаво розважатися. Тому актова зала коледжу була переповнена. Всі з нетерпінням чекали початку дійства. Атмосфера в актовій залі була пронизана теплотою та добром, студенти з щирістю демонстрували свої акторські та творчі здібності,  на які глядачі віддячували гучними оплесками.
Вітаємо всіх студентів з бешкетним і веселим святом, з днем Студента! Бажаємо вам терпіння, працьовитості. Щоб знання давалися вам вільно і легко, і щоб ви змогли себе реалізувати в подальшому житті!
Заступник директора
 з навчально-виховної роботи 
Ольховська Г.М.Страница 2 из 34
1 2 3 4 5