вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

28 листопада
08:37

День пам`яті жертв Голодомору

23.11.2022  у  Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури пройшли жалобні заходи до Дня пам`яті жертв Голодомору. Увазі студентів було запропоновано перегляд документальних відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.
21 листопада
08:36

День студента

Цей рік незвичний для усіх, і до його викликів ніхто не був готовий. Зазвичай у  День студента заведено веселитися і робити безглузді вчинки, властиві молодості і статусу студента. Але, на жаль, цього разу наші студенти не змогли зібратися разом, щоб у дружньому колі відзначити це свято. Та підлітки вже переконалися, що не лише навчатися, а й відпочивати можна на відстані. Потрібно лише трішки пофантазувати,  згадати минулі студенські роки у стінах коледжу. І хоч цього разу викладацький колектив коледжу привітав своїх студентів у онлайн-режимі, День студента все ж таки завітав у домівки нашої молоді . 
Ще раз вітаємо вас усіх з Днем студента! Ви – майбутнє країни, на вас покладено всі надії. Ми впевнені, що ви не розчаруєте і не підведете нікого.

09 листопада
11:08

22 диктант національної єдності

09 листопада 2022 року відбувся 22 диктант національної єдності, в якому, за традицією, взяли участь студенти та викладачі Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури. Автор цьогорічного тексту "Мій дім" Ірина Цілик зосередила увагу на моральних складнощах людей у надскладний чпс війни...У ролі викладача-читця- відома українська актриса Ада Роговцева, яка стримано-емоційно, але в той же час доволі натхненно диктувала текст. Перед початком диктанту студенти мали змогу почути інтерв ю з Христиною Голнюк, батько якої і започаткував написання диктанту єдності 22 роки тому, і яка стала переможницею ювілейного 20 диктанту. Студенти коледжу з класними керівниками, адміністрація та викладачі - ніхто не лишився осторонь цієї визначної події, адже єднання нації в реаліях сьогодння є надзвичайно важливим, а формування національної ідентичності - це пріорітетний напрямок виховної роботи.

09 листопада
11:00

Вступ до навчального закладу

Вступ до навчального закладу – це важлива подія в житті молодої людини, що знаменує новий етап розвитку, пов’язаний із входженням у новий соціум. Одне з головних завдань викладачів та адміністрації Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури у роботі з батьками – допомогти їм краще зрозуміти свою дитину, її внутрішній світ, її інтереси та захоплення. Саме тому, 7 та 8 листопада 2022 року  для батьків першокурсників пройшли батьківські збори.
Із вступним словом до батьків звернувся  директор коледжу Микола Зінченко.  Він привітав усіх присутніх, подякував батькам за виховання наших студентів.
Далі було надано слово заступнику директора з навчальної роботи Щитинському Олександру, який повідомив батькам про графік навчального процесу, строки проведення сесій та практик.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Ольховська Галина розповіла батькам про виховні заходи, які відбулись у коледжі від початку вересня і в яких брали участь активні першокурсники. По завершенню виступу висловила подяку батькам за їх терпіння, турботу, а найголовніше, що виховали саме таких активних і талановитих дітей.
Класні керівники Колосова Ольга та Дяговець Євген  доповіли про успіхи студентів та основні вимоги, що висуваються до них. Крім того вони відзначили першокурсників, що не лише добре навчаються, а й беруть активну участь у житті коледжу. 
Також батьки мали змогу поспілкуватися із викладачами.
Дякуємо батькам за активну співпрацю та небайдужість!


Страница 2 из 54
1 2 3 4 5