вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

17 лютого
12:10

День Святого Валентина

12 лютого відбулася конкурсно-розважальна програма «Хлопці чи дівчата?».  Хто розумніший: чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Тож наші студенти-активісти пройшли через ряд випробувань, які показали, що в нашому коледжі навчаються справжні леді та джентельмени. Учасники намагалися знайти відповідь на це не просте запитання у веселих та цікавих конкурсах, таких як: «Збери слово», «Вгадай пісню», «Збери валентинки», «Інтелектуальний поєдинок» тощо. Протягом години тривала запекла боротьба між хлопцями та дівчатами. Навіть були хвилинні дивоглядки. Усі з захопленням та завзято брали участь у різноманітних конкурсах. Але врешті-решт перемогу здобула команда хлопців. «Та найголовніше, що ця гра залишила приємний спогад про ще один неповторний день у коледжі,» - запевняють дівчата в один голос.
«Кохай! Бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай допоки тіло спрагле й молоде. Бо в старості кохають тільки очі,» - радить нам Ліна Костенко, а ми її підтримаємо. Тож, хлопці та дівчата, вітаємо ще раз вас з Днем закоханих!

31 січня
14:54

Відкрите заняття

31 січня 2020 року директор Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури, відмінник освіти України, Почесний залізничник України, доцент вченої Ради Української державної академії залізничного транспорту провів відкрите заняття з дисципліни Системи регулювання руху на тему «Світлофори. Призначення, види і місце їх встановлення. Класифікація і будова світлофорів».  Заняття  було проведено у вигляді відео трансляції наживо у режимі реального часу.
    Викладачі, що не були присутні безпосередньо в аудиторії, мали змогу, находячись у методичному кабінеті, спостерігати за заняттям віртуально.    Крім того, до відео трансляції долучилися директор та викладачі Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури. 
 Навчальний матеріал з перших хвилин захопив студентів. Це й зрозуміло, адже кожен у мріях –майбутній фахівець на залізниці, обладнаної спеціалізованим контрольно-діагностичним устаткуванням. Викладач провів заняття методично правильно. Разом зі студентами в ході коментованої демонстрації, відеопрезентації, за допомогою роздаткового матеріалу та наочних посібників Микола Федорович досяг навчальної мети заняття. Найголовніше, - кожен студент у кінці заняття міг відповісти собі на питання, чому він сьогодні навчився.

22 листопада
11:54

Толерантність

З розвитком суспільства до людей прийшло розуміння, що Земля не є надто великою, вона – наш спільний дім, всі люди в якому – сусіди. А для того, щоб людство успішно розвивалося, треба знаходити спільну мову. У безмежному морі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти «рятувальне коло» толерантності
Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно:
-бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні; 
-навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається; 
-цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими; 
-зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою. 
Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою  у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. У статті 6 Декларації зазначено: «з метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності і активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності і виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно». Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.
У  бібліотеці коледжу  група  А-485 мала можливість стати учасниками бібліоміксу «Згода сьогодні-мир на завжди». Шарієв Андрій,Удовенко Дмитро,Мірошниченко Сергій провели літературну годину,бібліотекарі підготували виставки,плакати та фільм,присвячений цій події. Психолог Тарасенко Олена Володимирівна провела диспут за переглянутим фільмом.
Гадаємо,що кожен з присутніх на заході підліток зробив власні висновки з приводу толерантного ставлення до оточуючих.


15 листопада
11:49

День студента

Підготовка до очікуваного заходу зайняла багато сил і часу, кожен старався і розумів, що сьогоднішній день - це їх день.
  Після насиченого навчального дня, всі викладачі зі студентами, завітали до актової зали коледжу і насолоджувалися постановками, танцями, піснями і  загалом позитивною і розслабляючою  атмосферою. Кожна група підготувала свій номер.
  «Студентська пора і студентські роки - це один з найважливіших і насиченіших відрізків життя будь-якої людини, і ми, студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури , їм дорожимо!»- оголосив ведучий, і, вистава розпочалася. Під час виступу кожної з груп не вщухали оплески. Найбільше сподобалися публіці і завоювали більшу кількість оплесків 487,488 і 489 групи. 
Після концерту на обличчях студентів і в їх обговореннях відчувалися позитивні емоції.
  Вітаємо всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаємо провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще — все життя!

01 листопада
10:28

День залізничника

30 жовтня колектив Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури відзначив професійне  свято - День залізничника.
Коледж сьогодні є сучасним навчальним закладом, який готує спеціалістів для залізничного транспорту України.
На урочистому концерті студенти привітали залізничників та студентів, як їх майбутніх колег зі святом  та побажали їм якнайкраще опановувати професію, аби невдовзі стати гідними членами великої родини ПАТ «Укрзалізниця».

Страница 2 из 37
1 2 3 4 5