вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

17 вересня
12:06
17 вересня
12:06
08 вересня
10:52

До Дня міста

Місто Бахмут завжди славився своїм особливим, історичним та культурним колоритом, який і по сьогодення зберігає справжній дух цікавих місць, старовини, та легенд. Справжньою туристичною перлиною є "Алея Троянд", яка ніби загорнулася в чарівні обійми самої природи. Вона розтягнулася на пів кілометра від вулиці Леваневського і аж до Північного ставка. Тут завжди можно зустріти прекрасних білих лебедів, які є справжньою окрасою цього дивовижного місця! Та найголовнішою принадою Алеї троянд є неймовірні квіткові клумби, на яких в даний час висаджено більше 6 -7 тисяч кущів троянд. Квіткові клумби розбиті за колірною гамою і сортів троянд у вигляді геометричного візерунка. Різноманітні сорта троянд чуйно радують усіх відвідувачів, та нікого не залишають байдужими до справжньої королеви квітів - чарівної (пані) троянди! Тут також можно зустріти постамент "Козака з сіллю", який привертає дуже велику увагу відвідувачів та туристів. Річ у тому, що за легендою, хто доторкнеться до знаменного мішка з сіллю та потре його, той неодмінно розбагатіє, або матиме фінансовий успіх! Адже з ранніх часів сіль була на вагу з золотом. І перші козаки - солевари нашого міста, які видобували кристали солі мали неабиякий успіх! Говорилось, що в їхніх мішках не скінчалось золото! Звідси і пішла легенда про неймовірний мішок з сіллю! Образ справжнього козака солевара, підкреслює етнічне походження міста Бахмута, висловлює його історію, та символізує сильний дух та міць нашого міста! Алея троянд стала визначною пам яткою нашого міста, відмінним місцем відпочинку для його жителів та туристів і єдиною алеєю такого роду в Україні. Далі, прогулюючись Алеєю, відвідувачі можуть ознайомитись з унікальною та символічною композицією "Серце", яке стало одним із головних символів нашого міста і місцем паломництва молодят.Кожна закохана пара у день свого весілля вважає невід ємним обов язком завітати до "Серця". Адже воно символізує вічне кохання та дає запоруку на довге сімейне й щасливе життя у любові і злагоді! Приваблює неабияку увагу туристів красиво та колоритно облаштована в малих архітектурних формах - традиціях українського фольклора, територія БКЗК Бахмутського міського народного дому. Тут і сторожеві вежі, козацькі башні, дерев яний млин, дерев яний віз! Також, відвідувачі дуже полюбляють зробити фото на згадку біля розташованих фото - зон "Я люблю Бахмут" та інше.


03 вересня
09:07

Тренінг на знайомство

                                                                                                                                             1 вересня у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури тренерка –фасилітаторка(в минулому Голова студентського самоврядування нашого коледжу) Портнова Єлизавета провела тренінг на знайомство. У заході взяли участь 24 студенти-першокурсники, які проживають у гуртожитку коледжу. 
Впродовж зустрічі студенти разом із тренеркою виконали кілька цікавих вправ, спрямованих на зміцнення розуміння та довіри між одногрупниками, посилення їхньої командної ефективності. Ці вправи здатні наштовхнути студентів на глибокі роздуми про такі цінні якості, як згуртованість, взаєморозуміння та дружнє ставлення один до одного, вміння домовлятися і знаходити компроміс, – тобто все те, що дозволить в подальшому досягати кращих групових результатів.
Зокрема, Ліза запропонували першокурсникам як контактні, так і безконтактні техніки для ефективного знайомства, розвитку успішної взаємодії й отримання якісного зворотного зв’язку, тощо.
Після виконання вправ першокурсники спільно з тренеркою проаналізували, що саме впливало на процес виконання тих чи інших завдань, поділилися своїми враженнями та відкриттями. «За допомогою цих цікавих і веселих вправ ми більше дізналися про себе і своїх одногрупників – заново відкрили деякі риси характеру, наші захоплення тощо. В процесі ми також усвідомили, що варто більше спілкуватися і краще слухати одне одного. Також виконані вправи навчили нас сприймати людей такими, якими вони є, і більше помічати їх гарні сторони. Та головне, ми наочно переконалися, що аби виконати будь-яку складну спільну дію, її потрібно добре обговорити, бути дуже уважними і вміти підлаштовуватися один під одного», – відзначили студенти.
Завдяки творчому натхненню Портнової Лізи, учасники тренінгу отримали можливість невимушено обмінюватися спостереженнями, думками, відкривати нові для себе імена. Такий формат проведення знайомства створює умови для дискусій, налагодження діалогу.
Щиро дякую нашій Єлизаветі за цікаво проведений час! 
Щиро бажаємо тобі  міцного імунітету та нових звершень!

Страница 2 из 48
1 2 3 4 5