вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

16 березня
13:15

Карантин

УВАГА!!!

12 березня 2020 року по 24 квітня 2020 року введено карантин.

Було розроблено заходи щодо організації освітнього процесу у період карантину та роботи викладачів та методичні вказівки щодо роботи викладачів та студентів з базою коледжу my.acti


Акредитація - голосування online (інструкція)

Наказ про зміну графіка освітнього процесу для випускних груп коледжу

Щодо оцінювання знань студентів

Інструкція для реєстрації викладача

Інструкція для реєстрації студента

Поради психолога для батьків

Поради психолога для студентів
12 березня
13:28

8 Березня

4  березня студентський актив Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури вітав жіночу половину зі святом. Щорічно у подарунок жінки та дівчата нашого навчального закладу отримують святковий концерт. А сьогодні він видався напрочуд невимушеним, яскравим, емоційним. Номери художньої самодіяльності наших студентів не залишили жодного байдужого у залі, бо все було від щирого серця. Жінки вдячні усім учасникам святкового дійства.  Наші привітання та найщиріші побажання усіляких гараздів в роботі та в особистому житті жіночій половині колективу коледжу.  В переддень свята ми вітаємо усіх жінок та бажаємо  їм весняного настрою, душевного тепла, уваги та любові від близьких, здоров’я, краси, радості та миру!!!
Зі святом Вас, дорогі жінки України!

20 лютого
12:59

Акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті)

З 17 лютого по 19 лютого 2020 року в коледжі, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.02.2020р. №62-л «Про проведення акредитаційної експертизи», було проведено первинну  акредитаційну експертизу з підготовки молодших спеціалістів за освітньо-професійною програмою «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» зі спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті).
До складу експертної комісії увійшли:
- Микола Мороз, завідувач кафедри транспортних технологій Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор технічних наук, професор; 
- Тетяна Кіржа, викладач, голова циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» Державного вищого навчального закладу «Дніпровський коледж залізничного транспорту та транспортної інфраструктури», спеціаліст вищої категорії. 
Під час роботи комісія перевірила відповідність кадрового, матеріально-технічного, навчально-методичного та інформаційного забезпечення освітнього процесу підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності закладів освіти у сфері вищої освіти та Державним вимогам до акредитації освітньо-професійної програм.
За підсумками роботи експерти відзначили, що освітньо-професійна програма «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті», навчальний план та показники якості навчання, що характеризують забезпечення їх виконання, в цілому відповідають встановленим вимогам і забезпечують державну гарантію якості освітнього процесу у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури.

Страница 2 из 38
1 2 3 4 5