вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

02 березня
07:06

Співпраця університет – коледж триває!

За ініціативою Андрія Прохорченка, професора кафедри «Управління експлуатаційною роботою» Українського державного університету залізничного транспорту, з метою підвищення якості освіти у воєнний  час 01 березня 2023 року на факультеті «Управління процесами перевезень» для студентів університету та Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури, що навчаються за спеціальністю 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) відбулася онлайн-зустріч у форматі відкритої лекції з теми «Виклики і рішення в роботі АТ «Укрзалізниця» в умовах воєнного стану. Проблеми експорту».

 Спікером заходу був відомий фахівець в галузі транспортної інфраструктури і логістики, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Дякуємо спікеру за цікаву та змістовну лекцію, а Максиму Куценку, декану факультету «Управління процесами перевезення»,  за можливість взяти участь у заході! Щиро вдячні за підтримку  та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 До речі, варто наголосити, що Прохорченко  А.В. є одним з найкращих випускників нашого коледжу 2001року.

 Коледж пишається своїми випускниками!  Запрошуємо на навчання в 2023 році випускників 9-х та 11-х класів, які бажають здобути престижну професію та зробити свій внесок у розбудову залізничної галузі!