вул. Миру, 8, м. Бахмут
Тимчасово переміщений в
м.Дніпро

Віримо в Перемогу!

Новини

08 грудня
07:45

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України святкують щорічно 6 грудня. Цей день завжди відзначався з гордістю та пошаною, але у 2022 році після початку повномасштабної війни його важливість для кожного з нас зросла. 
Студенти, їх батьки та викладачі Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури завжди активно та з радістю відгукуються на всі волонтерські ініціативи для допомоги Збройним силам. Але вдячності і пошани забагато не буває. У переддень свята, а саме 3-4 грудня, намагаючись поділитися душевним теплом з якомога ширшим колом захисників, відправили гроші на рахунок волонтерської організації Бахмут Український.І завдяки цьому внеску волонтери купили два пускозарядні присторї для Бахмутської ТО. 
Зігріти наших захисників і не дати "генералові морозу" стати на бік ворога — сьогодні першочергова задача. Викладач коледжу, Руденко Тетяна Іванівна, просто зараз в яже теплі речі: 
шапки, балаклави, шкарпетки, пальчата та готові речі передає на фронт.
Також у коледжі було проведено виховні години «На варті Вітчизни, «На захист рідної землі», « «Уклін всім, хто край свій боронить»; тематичні заняття  з предмету Захист України: «Історія створення Збройних сил України», «Захист Вітчизни», «На варті Вітчизни», «Свято доблесті та мужності».
Ми любимо ЗСУ, підтримуємо ЗСУ, віримо в ЗСУ!!!Віримо в нашу спільну ПЕРЕМОГУ!!!!