вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

09 листопада
11:00

Вступ до навчального закладу

Вступ до навчального закладу – це важлива подія в житті молодої людини, що знаменує новий етап розвитку, пов’язаний із входженням у новий соціум. Одне з головних завдань викладачів та адміністрації Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури у роботі з батьками – допомогти їм краще зрозуміти свою дитину, її внутрішній світ, її інтереси та захоплення. Саме тому, 7 та 8 листопада 2022 року  для батьків першокурсників пройшли батьківські збори.
Із вступним словом до батьків звернувся  директор коледжу Микола Зінченко.  Він привітав усіх присутніх, подякував батькам за виховання наших студентів.
Далі було надано слово заступнику директора з навчальної роботи Щитинському Олександру, який повідомив батькам про графік навчального процесу, строки проведення сесій та практик.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Ольховська Галина розповіла батькам про виховні заходи, які відбулись у коледжі від початку вересня і в яких брали участь активні першокурсники. По завершенню виступу висловила подяку батькам за їх терпіння, турботу, а найголовніше, що виховали саме таких активних і талановитих дітей.
Класні керівники Колосова Ольга та Дяговець Євген  доповіли про успіхи студентів та основні вимоги, що висуваються до них. Крім того вони відзначили першокурсників, що не лише добре навчаються, а й беруть активну участь у житті коледжу. 
Також батьки мали змогу поспілкуватися із викладачами.
Дякуємо батькам за активну співпрацю та небайдужість!