вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

03 вересня
09:07

Тренінг на знайомство

                                                                                                                                             1 вересня у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури тренерка –фасилітаторка(в минулому Голова студентського самоврядування нашого коледжу) Портнова Єлизавета провела тренінг на знайомство. У заході взяли участь 24 студенти-першокурсники, які проживають у гуртожитку коледжу. 
Впродовж зустрічі студенти разом із тренеркою виконали кілька цікавих вправ, спрямованих на зміцнення розуміння та довіри між одногрупниками, посилення їхньої командної ефективності. Ці вправи здатні наштовхнути студентів на глибокі роздуми про такі цінні якості, як згуртованість, взаєморозуміння та дружнє ставлення один до одного, вміння домовлятися і знаходити компроміс, – тобто все те, що дозволить в подальшому досягати кращих групових результатів.
Зокрема, Ліза запропонували першокурсникам як контактні, так і безконтактні техніки для ефективного знайомства, розвитку успішної взаємодії й отримання якісного зворотного зв’язку, тощо.
Після виконання вправ першокурсники спільно з тренеркою проаналізували, що саме впливало на процес виконання тих чи інших завдань, поділилися своїми враженнями та відкриттями. «За допомогою цих цікавих і веселих вправ ми більше дізналися про себе і своїх одногрупників – заново відкрили деякі риси характеру, наші захоплення тощо. В процесі ми також усвідомили, що варто більше спілкуватися і краще слухати одне одного. Також виконані вправи навчили нас сприймати людей такими, якими вони є, і більше помічати їх гарні сторони. Та головне, ми наочно переконалися, що аби виконати будь-яку складну спільну дію, її потрібно добре обговорити, бути дуже уважними і вміти підлаштовуватися один під одного», – відзначили студенти.
Завдяки творчому натхненню Портнової Лізи, учасники тренінгу отримали можливість невимушено обмінюватися спостереженнями, думками, відкривати нові для себе імена. Такий формат проведення знайомства створює умови для дискусій, налагодження діалогу.
Щиро дякую нашій Єлизаветі за цікаво проведений час! 
Щиро бажаємо тобі  міцного імунітету та нових звершень!