вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

02 вересня
08:16

1 вересня

1 вересня у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури для груп І курсу розпочалася лінійка з нагоди початку нового навчального року. А групи 2-3 курсу по своїх класних кімнатах проводили Освітній пікнік «30 років незалежності»

Лінійку відкрили із державного гімну, також був піднятий синьо-жовтий прапор.  Вітальну промову висловив Директор коледжу Зінченко Микола Федорович.
    Новоспечені першокурсники ще з не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету та хвилюванням уважно вислухали настанови Лотарєва Єгора, Голови студентського самоврядування коледжу. Крім того студенти першого курсу звернулися до усіх присутніх з словами подяки та поділилася своїми думками щодо майбутнього навчання у коледжі.
    
    У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший - став студентом останнього курсу у рідному коледжі, рідній Альма Матер. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у нашому коледжі, стануть для вас незабутніми і найкращими!