вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

22 листопада
11:54

Толерантність

З розвитком суспільства до людей прийшло розуміння, що Земля не є надто великою, вона – наш спільний дім, всі люди в якому – сусіди. А для того, щоб людство успішно розвивалося, треба знаходити спільну мову. У безмежному морі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти «рятувальне коло» толерантності
Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно:
-бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні; 
-навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається; 
-цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими; 
-зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою. 
Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою  у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. У статті 6 Декларації зазначено: «з метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності і активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності і виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно». Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.
У  бібліотеці коледжу  група  А-485 мала можливість стати учасниками бібліоміксу «Згода сьогодні-мир на завжди». Шарієв Андрій,Удовенко Дмитро,Мірошниченко Сергій провели літературну годину,бібліотекарі підготували виставки,плакати та фільм,присвячений цій події. Психолог Тарасенко Олена Володимирівна провела диспут за переглянутим фільмом.
Гадаємо,що кожен з присутніх на заході підліток зробив власні висновки з приводу толерантного ставлення до оточуючих.