вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

04 жовтня
10:28

День Вчителя

Щоосені після вересневого клопоту ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. Вчительська родина очікує радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії.
Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з являється можливість віддячити вам за вашу благородну справу.
Саме тому в нашому коледжі є чудова традиція відзначати це свято. У цьому році 2 жовтня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. Студенти, викладачі та співробітники брали активну участь в організації цього свята.
Хочеться відмітити студентів нового прийому, які з великою відповідальністю підійшли до підготовки святкового концерту.

З днем працівників освіти вітають вас всі студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури. І бажають вам усього найкращого, а головне – здоров я і довголіття, щоб ви навчали ще не одне покоління студентів і кожен рік зустрічали своїх випускників з вашими милими усмішками на обличчях, які кожен з них запам ятає назавжди!