вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

05 грудня
13:06

Тиждень циклової комісії «МОР АСКР ЗТ і ОКСМ»

 
З 26 по 30 листопада 2018 року у коледжі проходив тиждень циклової комісії «Монтаж, обслуговування і ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті та Обслуговування комп ютерних систем і мереж».

Викладачі коледжу відвідали майстер-клас «Google-сервіси в навчальному процесі» , де ознаомилися з можливостю використання сервісів, отримали практичні навички.

В рамках тижня було проведено демострації дипломних робіт студентів, навчальних стендів, відеороликів. Для студентів першого курсу було організовано пізнавальні екскурсії до навчальних лабораторій.

Серед студентів другого курсу було проведено олімпіаду з інформатики.

Переможцем став Мєдвєдєв Олександр, 2 місце поділили Головко Таїсія і Вишненко Олександр, 3 місце посів Височин Андрій.

У конкурсі відеороликів перше місце посіла Чекаліна Ірина.

Студенти третього курсу взяли участь у брейн-рингу, де продемонстрували свою логіку та теоретичні знання в комп ютерній галузі. Студенти четвертого курсу підготували і продемонстрували проекти використання баз даних на підприємствах.

Студенти випускної групи зустрілися з представником ННППІ УІПА Кошелевою Н. Г. Вона розповіла про перспективи продовження навчання та роль комп ютерної освіти в сучасному інформаційному суспільстві та професійній діяльності.

Під керівництвом викладачів Дяговець О. В. та Тахтарової І.А. для студентів відділення було проведено виховну годину «Моя майбутня професія». Студенти четвертого курсу продемонстрували результати проходження практики на підприємствах.
Дякуємо викладачам циклової комісії «МОР АСКР ЗТ і ОКСМ», студентам – учасникам проектів, за підтримку в організації тижня, усім глядачам та вболівальникам.

Викладач вищої категоріі І.А.Тахтарова