вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

22 листопада
10:10

«Живи і працюй в Україні

20 листопада 2018 року студенти Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури прийняли участь у Регіональному Форумі Кар’єри «Живи і працюй в Україні», який пройшов у Бахмутському міському центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова.
Метою проведення форуму було пошук нових моделей ефективного вирішення питань з профорієнтації, популяризації затребуваних на ринку праці професій.
Студенти коледжу прийняли участь у презентації професій залізничників. Під час презентації для учнів шкіл була проведена професійно-направлена демонстрація діючих макетів, виконаних студентами в період дипломного проектування. Студентка 4 курсу спеціальності «Транспортні технології (Залізничний транспорт)» Гальцева Христина провела майстер-клас роботи чергового по станції, і студент 4 курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Мишаков Олег демонстрував роботу пристроїв СЦБ на діючому макеті. Школярі були дуже зацікавлені інформацією залізничного сектору.  
Подальший розвиток залізничної галузі потребує досвідчених та відданих справі професіоналів. Сподіваємося, що форум допоможе відвідувачам вивести свою оптимальну формулу вибору професії  у залізничній сфері.

Зехова Л.І.