вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

23 жовтня
11:31

НЕМАЄ В ЖИТТІ КРАСИВІШЕ ХРЕСТА, АНІЖ ПЕРЕТИН РІКИ І МОСТА

     На відділенні «Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства» студенти вивчають багато корисних і цікавих предметів. Однією з навчальних дисциплін є «Штучні споруди», мета якої – вивчення їхнього устрою, призначення, технічних характеристик, умов експлуатації та порядку ведення технічної документації.                                             
     Під час аудиторних занять студенти відділення отримують теоретичні знання з вивчення мостів, віадуків, шляхопроводів, водопропускних труб, тунелів, естакад, галерей, підпірних стін і т.д. З метою закріплення теоретичного матеріалу для студентів організовуються екскурсії на підприємства та об’єкти колійного господарства залізничного транспорту.
     Саме таке відвідування відбулося 19 жовтня 2018 року. Студенти групи 3-К-484 під керівництвом викладача Яркіна Є.В. здійснили екскурсію на залізничний міст на р. Бахмут. Майбутні фахівці колійного господарства оглянули металеву прогонову споруду з наскрізними фермами, берегові опори, мостове полотно, опорні частини тощо. 
     За відгуками студентів, такі практичні заняття є корисними і дозволяють більш глибше оволодіти навчальним матеріалом.  

Викладач навчальної дисципліни «Штучні споруди» Яркін Є.В.