вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

10 вересня
09:12

День міста

Протягом суботи, 8-го вересня, до участі в проведенні Дня міста були запрошені всі трудові колективи підприємств, установ і організацій, закладів освіти, культури та спорту, широкі кола активістів  громадських організацій Бахмуту. Не винятком став і наш навчальний заклад. Ми з радістю взяли участь у святкуванні.
Основна частина заходів відбувалася в улюбленому місці відпочинку Бахмутчан та гостей міста – площі Свободи. 
Окрасою свята стало проведення танцювального батлу. Наші студенти із задоволенням долучилися до танцювальної акції. Вони продемонстрували мешканцям всього міста  танцювальні вміння, показав свій характер та артистичність.  Нашу команду у складі 13 студентів прийшли підтримати на конкурс студенти всіх відділень БКТІ разом з викладачами, що позитивно вплинуло на виступ команди. 
   Глядачі та учасники батлу змогли зарядитись по справжньому позитивними емоціями та вболівати за рідний коледж у колі своїх друзів.   Хоч наша команда не взяла призового місця, але вона прокачала публіку своїм виступом як ніхто інший. Вітаємо наших студентів та виражаємо свою вдячність хореографу-постановнику Сохі Богдану.

Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
 Ольховська Г.М.