вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

04 вересня
08:16

День Знань!

День Знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Це свято є актуальним і урочистим, воно наповнене квітами, приємними словами та щирими посмішками.
 
    У понеділок, 3 вересня, у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури розпочалася лінійка з нагоди початку нового навчального року. Захід відкрили із державного гімну, також був піднятий синьо-жовтий прапор.
    Вітальну промову першим висловив Директор - Зінченко Микола Федорович. Надалі слово передали Голові студентської ради коледжу- Портновій Єлизаветі.
    Новоспечені першокурсники ще з не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету та хвилюванням уважно вислухали настанови директора та Голови студентської ради. 
    Піснею  та танцями привітали студентів та гостей свята старшокурсники.  
    У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший - став студентом останнього курсу у рідному коледжі, рідній Альма Матер. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у нашому коледжі, стануть для вас незабутніми і найкращими!

Заступник директора з навчально-виховної роботи  Ольховська Г.М.