вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

14 травня
08:45

Відбулася олімпіада з англійської мови серед першокурсників

2 травня 2018 року в рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки відбулася олімпіада з англійської мови серед студентів І курсу. Незважаючи на те, що наш навчальний заклад технічного спрямування, студенти одразу збагнули, що знання мови – це база для кожної людини, «фундамент», що закладає основи освіченої особистості. Він важливий не лише для гуманітаріїв, а й просто для всебічно розвинених людей.
Оцінювало учасників компетентне журі у складі викладачів Ольги Петрівни Єрмолаєвої й Ольги Володимирівни Колосової на чолі з методистом коледжу Наталею Костянтинівною Гасієвою. 
Олімпіада складалася з двох турів. В олімпіаді взяли участь 16 студентів з різних факультетів. Всі учасники розумні й цілеспрямовані, тому отримали пам’ятні грамоти, щоб згадувати про цю олімпіаду і вдосконалювати свої знання з англійської. 
Призові місця розподілилися так:
І місце – Аліна Ярова (Організація перевезень і управління на залізничному транспорті);
II місце – Ірина Чекаліна (Обслуговування комп’ютерних систем і мереж) та Олег Світашов (Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті);
ІІІ місце – Олександр Мєдвєдєв (Обслуговування комп’ютерних систем і мереж)  та Андрій Шарієв (Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті).
  Колосова О.В., викладач коледжу