вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

14 травня
08:38

Країна, в якій народжується світанок

10 травня 2018 року до дня Японії на базі центральної міської бібліотеки було проведено захід «Країна, в якій народжується світанок».
Приводом для проведення цього заходу став минулий 2017, який іменувався роком Японії в Україні. Бахмутська центральна міська бібліотека давно співпрацює з Державним вищим навчальним закладом «Артемівський коледж транспортної інфраструктури», з представниками Японії, які допомагали фінансово у розвитку бібліотеки й проведенні таких свят. З метою детального ознайомлення з традиціями, культурою та звичаями Японії було організовано культурно – інформативну програму, до складу якої входили не тільки наукові відомості щодо країни, а й веселі конкурси та естафети. Зокрема, було обрано найкращого українсько - японського перекладача, який був нагороджений почесною медаллю. Проте,тут не було переможених і переможців. Всі інші учасники також не залишились без подарунків. 
Ініціаторами свята стали представники ЮНІСЕФ на чолі з послом Японії в Україні. Організатором виступили викладачі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури Колосова Ольга Володимирівна, Ольховська Галина Михайлівна. Ведучими на святі були студенти коледжу – Ярова Аліна та Яровий Владислав.
На свято були запрошені учні зі шкіл міста. Атмосфера була теплою та дружньою: розгадували загадки, в ігровій формі вчили японську, читали пророцтва за картками-ієрогліфами, інсценували ритуал чайної церемонії.
Сподіваємося, такі свята стануть для нас традицією і ми будемо зустрічатись на них частіше.

  
 

О.В. Колосова, викладач коледжу