вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

11 травня
13:04

Ніхто не забутий...

     73 роки минуло з того часу, як відгриміли останні постріли війни... Але не дивлячись на це, ми й зараз пам`ятаємо про тих людей, які наблизили Перемогу над фашистськими загарбниками. Це не лише учасники бойових дій - славетні ветерани, а й ті, хто пережив болючі роки блокади Ленінграда, хто витримав катування  у концентраційних таборах, хто, будучи дитиною чи підлітком, робив свій маленький внесок у перемогу тим, що жив... Хай зараз їх лишилося небагато, але вони є величним прикладом для наслідування.
    У Артемівському коледжі транспортної інфраструктури щороку вітають колишніх працівників закладу, які є тим самим прикладом.
     8 травня 2018 року відбулися урочистості з нагоди свята Перемоги, куди були запрошені ветерани та діти війни, яких тепер , на жаль, уже можемо називати поіменно: Анікеєнко В.М., Іщенко Л.І., Калюжна Л.П., Фегір М.І., Шевченко Л.Д., Шинкаренко Л.І. Профспілкова організація та студенти коледжу підготували святкову програму , залучили до участі представників народної вокальної студії МЦКтаД ім.Мартинова. З вітальним адресом від імені колективу звернувся заступник директора з навчальної роботи Щитинський О.М. Вітання, воєнні пісні, травневі квіти та яскраві листівки - це невелика данина... Зустріч ветеранів завершилася неофіційною частиною, адже для них це та коротка мить, коли вони можуть зустрітися...Не лишилися без уваги і ті, хто не зміг через вік відвідати урочистості: їх привітали вдома. Зичимо  міцного здоров`я, безмежного добра та щастя, а головне - миру на нашій землі!!!
      

Старший викладач Руденко Т.І.