вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

27 березня
09:00

25 березня 2018 коледж щиро вітав гостей, які прибули на День відкритих дверей

День відкритих дверей було за традицією розпочато з представлення адміністрації коледжу та вступного слова  директора коледжу Зінченка М.Ф.             В своєму виступі він розповів про значимість  професій на залізничному транспорті для успішного функціонування та розвитку галузі, відмітив умови бюджетного та контрактного навчання, перспективи проходження різних видів практики та працевлаштування випускників.
Присутні змогли побачити презентації  спеціальностей, що були  підготовлені силами студентів та працівників коледжу. 
Завідувач відділення «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» Земськов М.В. представив особливості спеціальностей «Транспортні технології» та «Залізничний транспорт».  
   
Іщенко Б.В. - завідувач відділення «Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті» охарактеризував специфіку навчання  за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Крім того, він презентував діючі макети стендів, розроблених і виготовлених студентами відділення, що застосовуються на практичних заняттях зі спеціальних дисциплін. 
  
Голова циклової комісії  спеціальності «Комп’ютерна інженерія» 
Тахтарова І.А.  акцентувала, що в сучасних умовах  набуті теоретичні знання, практичні навички та вміння  з обслуговування комп’ютерних систем і мереж актуальні в різних галузях. При проведенні занять використовуються сучасні технічні засоби, програми імітаційного моделювання, комплекти навчально-контролюючих програм.  
Перший заступник директора Щитинський О.М. розповів про особливості навчального процесу в коледжі та побажав абітурієнтам успішного вступу за обраною спеціальністю. 
Також була проведена екскурсія коледжем - навчальними аудиторіями і лабораторіями. 
Абітурієнти та їх батьки особисто спілкуватися з керівниками і викладацьким складом коледжу, отримали індивідуальні консультації з правил прийому та пільгового вступу, дізналися про новації вступної кампанії, записалися на курси підготовки, отримали відповіді на будь-які інші хвилюючі запитання. 
 
Сподіваємося,  що ця зустріч допоможе абітурієнтам  остаточно визначитись з вибором майбутньої професії. 
Можливо, з гудком паровоза на годиннику у залізничному стилі на фасаді коледжу почнеться відлік часу нового етапу в житті майбутніх студентів.