вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

03 березня
12:32

Наукове життя на новому рівні

     28 лютого 2018 року в нашому коледжі відбулося засідання секції "Історія залізничної спадщини краю" Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції "Бахмутська старовина:краєзнавчі дослідження-2018". 
     Очолив роботу секції фахівець відділу історичної спадщини Департаменту корпоративної соціальної відповідальності ПАТ "Укрзалізниця" Рубан Микола Юрійович. Він виступив з доповіддю " Збереження історичної залізничної спадщини Бахмутського краю: досвід і перспективи". До нього долучилися викладачі коледжу Руденко Т.І. та Мінейкіс Ю.С., які представили власні доповіді         "Про питання заснування станції Яма (Сіверськ) Донецької залізниці" та "Роль і місце Микитівської гілки залізниці в контексті історичного розвитку". Слід відзначити, що до роботи секції долучилися й окремі студенти коледжу, зокрема Портнова Є., студентка групи 487, виступила з доповіддю "Основні етапи становлення Артемівського коледжу транспортної інфраструктури та перспективи розвитку", що була підготована під керівництвом Колосової О.В. Завдяки скайп - зв’язку учасники конференції мали змогу почути доповідь та поспілкуватися з Белицьким П.В., старшим викладачем Донецького національного технічного університету (м.Покровськ). Доповідачі були відзначені Сертифікатами та пам’ятними сувенірами від ПАТ "Укрзалізниця".
     Почесним гостем конференції став випускник коледжу, нині Начальник служби сигналізації та зв’язку Лиманської дирекції  Донецької залізниці  Коноваленко А.М., який привітав учасників і гостей конференції та відзначив роль коледжу у підготовці висококваліфікованих фахівців транспорту. 
     Пам’ятний сувенір з моделями локомотивів для майбутнього музею коледжу вручив Рубан М.Ю.
     Маю надію, що до конференції наступного року долучаться й інші викладачі та студенти нашого коледжу, адже це крок до підвищення рівня професійної майстерності та самовдосконалення!
     Учасникам конференції - успіхів у подальших дослідженнях і вдалих доповідей!

       Старший викладач Руденко Т.І.