вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

14 грудня
12:04

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Якісне професійне виховання – головна мета, над досягненням якої постійно працюють викладачі циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті та обслуговування залізничних споруд і об’єктів колійного господарства», під керівництвом яких були організовані і проведені заходи тижня спеціальних дисциплін на відділеннях «ОП» і «К».
Так, Кононенко Л.О. було проведене відкрите заняття із дисципліни «ТОіРЗТ» на тему «Посилений капітальний ремонт колії» у групі 4-К-474. Під час заняття були застосовані інформаційні технології та мультимедійна техніка, що задало навчальній роботі  динамічний темп і створило атмосферу плідної співпраці викладача і студентів.
Студенти четвертого курсу під керівництвом Мінейкіс Ю.С. виступили із доповідями у підсумковому звіті з виробничо-технологічної практики, що традиційно відбувся 29 листопада у актовій залі коледжу. У даному  заході також взяли участь слухачі Бахмутського центру професійного розвитку персоналу, для яких, крім того, викладачами Яркіним Є.В. і Дубягою О.П. була проведена ознайомча екскурсія коледжем.
 Зі студентами третього і четвертого курсів були проведені ознайомчі бесіди «Моя майбутня професія» за участю представників структурних підрозділів регіональної  філії  «Донецька залізниця». Так, до студентів відділення «ОП» завітав наш випускник, а нині – провідний інженер контрольно-ревізійного відділу служби комерційної роботи і маркетингу – Молчанов В’ячеслав. Він  розповів майбутнім випускникам про реалії виробництва, ознайомив із проблемами і перспективами розвитку Української залізниці, а  також поділився спогадами про своє студентське життя.
До студенів відділення «К» завітав представник Волновахської дистанції колії – Зарудний Деніс, який розповів про важливість і особливості праці робітників колійного господарства. Зустрічі видалися цікавими і пізнавальними.
Крім зазначених заходів, впродовж усього тижня для студенів різних курсів Яркіним Є.В. проводилися екскурсії по навчальній лабораторії №118 для ознайомлення із макетами снігоприбиральної та снігоочисної техніки з метою  вивчення особливостей роботи залізничного транспорту взимку, а також Кисельовою А.М. проводилися екскурсії по навчальній лабораторії №107 для ознайомлення студентів молодших курсів із робочим місцем ДСП і організацією маневрової та поїзної роботи на проміжній станції.
Таким чином, тиждень циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті та обслуговування залізничних споруд і об’єктів колійного господарства» був насичений різноманітними заходами і цікавими подіями , що сприяють розвитку у студенів почуття любові і поваги до обраної професії, поглибленню різнобічних фахових знань і вмінь, розкриттю творчого потенціалу індивіда та його відкритості до нових досягнень науки і техніки.
Мінейкіс Ю.С.,
 голова циклової комісії  «ОП і УЗТ та ОЗС і ОКГ»