вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

13 жовтня
10:27

Ні, не в минуле, а в майбутнє До тебе я , Тарасе, йду...      11 жовтня 2017 року в Артемівському коледжі транспортної інфраструктури відбулися урочистості з нагоди відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цей загальнонаціональний захід був спрямований не лише на підвищення рівня знань з української мови та  літератури, а й  виховання  у молодого покоління любові до мов українського народу, забезпечення їх всебічного розвитку. 
      Урочистості відвідали представники адміністрації коледжу, викладачі та студенти 1-3 курсів. Розпочала свято викладач української мови та літератури Руденко Тетяна Іванівна. Саме вона зробила короткий огляд історії цього конкурсу. Ведучі свята Ярова Аліна, Яровий Владислав, Чубучна Катерина та Реутенко Едуард представили до уваги всіх присутніх музично-літературну композицію, в якій ключове місце було відведено декларуванню вірша "Заповіт" чотирма різними мовами. Яскравості та неповторності цій композиції надали музичний супровід і мультимедійна презентація. 
     Крім того, в аудиторії було розгорнуто виставку творів Тараса Шевченка та виставку стіннівок, що були виготовлені студентами коледжу власноруч. Колоритні акварелі в українському стилі, вишиті рушники та портрет Т.Г.Шевченка, різнобарвний осінній букет створили по-справжньому затишну атмосферу.
     Після закінчення урочистої частини студенти 1-3 курсів виконали конкурсну роботу.
     Бажаємо їм найвищих оцінок і перемог у регіональному та обласному етапах конкурсу!!!
 


Викладач вищої категорії, 
старший викладач  Руденко Т.І.