вул. Миру, 8, м. Бахмут

Новини

29 вересня
09:20

День працівника освіти

Щороку у першу неділю жовтня Україна святкує День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів, це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.
До Дня працівника освіти в Державному вищому навчальному закладі «Артемівський коледж транспортної інфраструктури» було проведено декілька заходів.
Студенти організували виставквітальних газет. Молодь з ентузіазмом та фантазією поставились до створення газет, в яких з особливою теплотою привітали викладачів.
27 вересня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт. З вітальним словом виступив директор коледжу Зінченко М.Ф., який висловив щирі слова вдячності за наполегливий вчительський труд, високий професіоналізм і побажав усім колегам натхнення, успіхів та нових творчих звершень.
Справжнім подарунком для викладацької родини коледжу стала концертна програма, яку підготували студенти ,адже викладачі в їхніх серцях запалюють багаття жаги знань, віддають свої знання, частку свого серця, чистоту своєї душі. Всі присутні покинули актову залу в піднесеному настрої та впевненості в тому, що професія вчителя є найблагороднішою з усіх.
Свята приходять і відходять, змінюються дати і події, їх забувають і відроджують, але День Вчителя святкуватиметься завжди.
Шановні викладачі! Ви сієте добре і вічне. Ваша праця пошанована у всьому світі. Знайте, що всі ваші учні, де б ви не були, люблять вас і несуть у своїх серцях золоті зерна, які ви засівали своїми руками день в день, з року в рік.
Хай слово педагога буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями.
Бажаємо вам професійної і творчої вдачі у вашій нелегкій, але потрібній справі. Творчої наснаги, нових педагогічних звершень і всього найкращого!Заступник директора 
з навчально-виховної роботи
Ольховська Г.М.